-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ciekawa historia, pragnę jeszcze :grins: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zerduszko chciałam się Ciebie zapytać o jedną rzecz związaną z weganizmem , bo jej nie kumam.Teoretycznie mamy układ pokarmowy roślinożerców tak jak np krowa.Weganie podobno mają problem z witaminą b12 która jest jak dobrze rozumiem w każdym mięsie.Skąd więc taka krowa ma w swoim organizmie b12 (bo w moim rozumowaniu, jeżeli jest w mięsie, to jest i w całym organizmie) jeżeli żre tylko trawę? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak mogłaś :nono: ?Aż Piździa przyleciała :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ooooo to od nas poszło do Was.U nas słonko pięknie świeci :laugh2_2:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
No faktycznie tanie są.A jakieś grubsze, nie z polaru? -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
A jakieś fajne, tanie są te kocyki?Bo ja chciałam kupić dla tej mojej wariatki coś mięciutkiego. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Cortina prawie wlała się w tło ;). Moja tymczasowiczka robi zawsze na posłaniu swój "misz-masz", podusia pewnie wiecznie byłaby poza posłaniem. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
W sumie nie wściekam się za bardzo, bo jestem osobą dość opanowaną, tylko zadziwia mnie durnota ludzi.Właściwie raz sobie na nią przeklęłam , bo miałam zły dzień.Ona ogólnie chyba jest trochę :stupid: .Czasem jak mnie ktoś wnerwi , albo pies jest spory to luzuję smyczkę. Najbardziej jednak mnie zaskakuje jak psy żrą jakieś "gówno" , a właściciel stoi i nic z tym nie robi.Widzę takie rzeczy parę razy w tygodniu.A potem płacz, bo pies się zatruł. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
No u mnie też jamniki podbiegacze i zazwyczaj szczekacze.Tak samo yorki,z tym, że właścicielka jednego powinna dostać nobla.Gdzie by nie byli , w którą stronę by nie szli to zawsze jak nas zobaczą to yorczek dziarsko zaczyna podążać w naszym kierunku, a pancia posłusznie za nim.W momencie gdy są metr od nas i zaczyna się jatka, robi w tył zwrot i odchodzi.Tak jest ZAWSZE! -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
Piękne zdjęcia, cudne zwierzaczki i roślinki.Nawet "nasza gospodyni" zajęta się załapała :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaaaaaa no to tym bardziej fajnie jak niedaleko. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
A gdzie macie tą działkę, daleko?Pisałaś pewnie, ale przeoczyłam, albo zapomniałam?Fajnie kurczę, też bym chciała się przeprowadzić. Rzucenie palenia to fajna sprawa, ja już nie "kopcę" z 5 lat.No ja akurat przechodzę lekko choroby w porównaniu do męża i używam tak naprawdę tylko naturalnych środków.A Jari nie będzie próbował wydostać się z kennelu ? -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Przeprowadzacie się , że tak szykujesz dom ;P?Czego jest 5, pokoi czy psów :niewiem: ? Mój mąż też chory.jak na razie mnie nie zaraził, ale obudziłam się którejś nocy to czułam jego wyziewy na mojej twarzy, wiec wszystko przede mną :grins: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Te bo Viva nam konto zablokuje :look3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Słodki Ryjonek mały :loveu: -
Ooooooo Wy :nono:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bardzo ładnie, bardzo ładnie :klacz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To bardzo dobrze :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mamusia z córusią śliczne.Bolt wymiata skokami.Piździa stała jak piździa.Ruda no cóż, ma parcie na szkło :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Nie wiem dokładnie, bo poszła do niej "gospodarz budynku" :icon_roc: i pogadała chyba z matką :nono: .Nie zdążyłam się dopytać bo się mijałysmy w windzie , a ja byłam z psami i już następna pani z sunią czekała, żeby pojechać.
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
WATACHA replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Kiedyś może znajdziesz chwilę , potem już będzie z górki -
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
WATACHA replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Zawsze można założyć wspólny wąteczek dla wszystkich tymczasów.Wygodne :)