Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ale ma śmieszne skarpety :).Chyba jakiś borsuk był niegrzeczny ;P
  2. No ja bardziej patrzę do przodu, może dlatego, że to moje pierwsze psy i nie wyobrażam sobie żeby któryś odszedł. Szczególnie piszę tu o Leo, bo jest małym, wrażliwym panikarzem. Nie wiem czy po nim będę chciała jeszcze małego psa.
  3. No Leos ma tyle co Margi Figa, czyli 6,5, ale wydawało mi się, że mówimy o psiakach adopcyjnych lub do adopcji. Więc zostaje Myszka 13 lat, choć ostatnio jej pani wet odjęła roczek ;P
  4. Szkoda by takie pyszne ciasteczko leżało i się marnowało :)
  5. [quote name='Saththa']i zamoczą :splat:[/QUOTE] Nie daj Boże:evil_lol:
  6. [quote name='Saththa']A kaloszki ?:D[/QUOTE] no co Ty , jeszcze się pobrudzą:lol:
  7. Biedny Fiksik już nawet pogadać sobie nie może :(.Co mu w ogóle wolno:-(, poleżeć :evil_lol:?
  8. No, ale żadnemu się nic nie stało :) A ślinki faktycznie dużo, najfajniejsza ta na "wirującym talerzu"
  9. [quote name='ania0112']Fajnie, ze tak powoli zapoznajecie chłopaków, w końcu musi się udać :) Monika współczuje. Wytul Bryzunie i ode mnie. Kochana psinko człapaj sobie dalej! [B]Widze, że Monika szał obróżek Cie opęta[/B]ł :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Trzymaj się Bryzka, silna z Ciebie babka :)
  10. Ha,ha,ha, ale mina [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/DSC_2384_zps6ad45b33.jpg[/URL] hmmmmmmm ciężko to nawet skomentować:evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/DSC_2399_zps5ecf5268.jpg[/url]
  11. Ja już nie obcinam, ewentualnie będę przycinać.
  12. Dobrze, ze już jesteś, opowiadaj jak było :)
  13. A foteczki będą?
  14. Chyba pogoda nie sprzyja staruszkom.Myszka też kiepsko z tym chrząkaniem.Jedyne co pomaga to jak ja przytulam i głaskam.Najgorzej jest rano i wieczorem, wiec dziś od godziny 4 nie spałam głaszcząc ją do 6.
  15. Aha to dobrze, bo chciałam sobie do kogoś zajrzeć, ale niekoniecznie , żeby ktoś wiedział ;)
  16. Dziewczyny nie wiecie czy to sprawdzanie na facebooku czy ktoś do ciebie zaglądał to ściema czy naprawdę można jakoś zobaczyć?
  17. Może dla niej taki deszczyk to jak dla nas wodospad :P
×
×
  • Create New...