Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Bardzo mi przykro, z każdym odchodzącym pieskiem wspominam moją Matyldę :(. Za krótko są szczęśliwe, za krótko.
  2. Wszystkim pieskom życzę dużo zdrowia No właśnie co z tą tabletką przeciw kleszczom , słyszał ktoś coś?
  3. U nas ostatnio Leo spadł z łóżka i przez parę minut był otumaniony i memlał językiem.Przeszło mu dzięki Bogu.
  4. Akurat dobra okazja by założyć konto :) Ja też spałam, ale wczoraj w gościach :P i dziś pół dnia :), ale w końcu chyba odespałam :)
  5. Ja bywam, ale nie mam siły pisać, bom zmęczona :P
  6. Cudne dziecię :), a jakie minki "strzela"
  7. Smutne to wszystko, bardzo smutne i to obydwie w krótkim czasie.Dawno?Państwo nie mieli piesków przez jakiś czas?
  8. To już rok minął?MI też brakuje Matyldy, łzy same lecą na samą myśl :( .Nadal nie mogę patrzeć, ani na filmy, ani zdjęcia.Dziś jak byliśmy na Kępie Potockiej to od razu mi się przypomniały nasze spacerki.
  9. Podoba mi się Kocyk - "zaroślak"
  10. Monika jesteś najwspanialsza na świecie, te psiaki by zginęły bez Ciebie, albo w schronisku, albo uśpione przez właścicieli, lub jeszcze gorzej.Dajesz im wszystko co najcenniejsze, ale niestety życie nie jest łatwe i często układa się zupełnie inaczej niż zaplanowaliśmy lub nie tak jakbyśmy chcieli. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli.
×
×
  • Create New...