Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. No przezywał.Rano w Nowy Rok zauważyliśmy.Jakby wypukły guzik, ze dwa cm ma.Ja też nigdy nie słyszałam. Jeszcze o tym nie pisałam, ale Mentorowi wyszedł jakieś 1,5-2lata temu guz na kręgosłupie.Nie mam teraz chwili by to opisywać, bo udało się go zmniejszyć parokrotnie, ale od pewnego czasu ciągle w różnych miejscach wyskakują mu właśnie tłuszczaki, "dzyndzle" , "guziki" :(.
  2. Po Sylwestrze wyskoczył Mentorowi guzek na karku.Czy to może być ze stresu???
  3. Ja jak co roku mam bal w toalecie z psami i wcale nie narzekam.Za młodu się wybawiłam i starczy mi już :), czego niektórzy zrozumieć nie mogą ;)
  4. Osiedlowy przystojniacha :)
  5. Ale bym go wytarmosiła za te fafle
  6. Myszka jeszcze nie miała cieczki ;)
  7. Ja to wolę mniej towarzyskie.Za to takie łatwiej oddać.
  8. Jaka zdolna, bańki sobie puszcza ;)
  9. Tak, taką wiszącą i to z 10 cm
  10. W ogóle nie te klimaty dziewczyny ha,ha,ha To była FIRANKA, obżarł FIRANKĘ :P
  11. Zauważyłam, że schodzimy na inny temat. Dobra jeden "strzał" jeszcze i piszę co to było.
  12. To też nie podpaska ha,ha,ha
  13. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)
  14. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P
  15. Tak Mentor wylizał włosy z podłogi zresztą swoje własne, bo nikt inny tyle nie gubi. Mała podpowiedź jest taka, że myśleliśmy, że to bandaż.Jednak nie było takiej możliwości, bo musiałby otworzyć sobie szafkę, zeżreć bandaż i zamknąć ją z powrotem
  16. Stało mięso, ale zagadka jest, co zeżarł, żeby to wydalić?
×
×
  • Create New...