-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
No przezywał.Rano w Nowy Rok zauważyliśmy.Jakby wypukły guzik, ze dwa cm ma.Ja też nigdy nie słyszałam. Jeszcze o tym nie pisałam, ale Mentorowi wyszedł jakieś 1,5-2lata temu guz na kręgosłupie.Nie mam teraz chwili by to opisywać, bo udało się go zmniejszyć parokrotnie, ale od pewnego czasu ciągle w różnych miejscach wyskakują mu właśnie tłuszczaki, "dzyndzle" , "guziki" :(.
-
Po Sylwestrze wyskoczył Mentorowi guzek na karku.Czy to może być ze stresu???
-
Ja jak co roku mam bal w toalecie z psami i wcale nie narzekam.Za młodu się wybawiłam i starczy mi już :), czego niektórzy zrozumieć nie mogą ;)
-
Osiedlowy przystojniacha :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Ale bym go wytarmosiła za te fafle -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Myszka jeszcze nie miała cieczki ;) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ja to wolę mniej towarzyskie.Za to takie łatwiej oddać. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaka zdolna, bańki sobie puszcza ;) -
Tak, taką wiszącą i to z 10 cm
-
W ogóle nie te klimaty dziewczyny ha,ha,ha To była FIRANKA, obżarł FIRANKĘ :P
-
Zauważyłam, że schodzimy na inny temat. Dobra jeden "strzał" jeszcze i piszę co to było.
-
To też nie podpaska ha,ha,ha
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Najlepszego Bolciku :) -
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P
-
Tak Mentor wylizał włosy z podłogi zresztą swoje własne, bo nikt inny tyle nie gubi. Mała podpowiedź jest taka, że myśleliśmy, że to bandaż.Jednak nie było takiej możliwości, bo musiałby otworzyć sobie szafkę, zeżreć bandaż i zamknąć ją z powrotem
-
Stało mięso, ale zagadka jest, co zeżarł, żeby to wydalić?