-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='zerduszko']Ale przecież on coś robi - wyje :D[/QUOTE] Ale jak się "wciągnie" to nie będzie miał czasu na wycie.Mąż mnie prosił 15 min żebym mu paróweczki wstawiła.A ja "zaraz...zaraz...tylko doczytam", no i sam sobie wstawił.
-
[quote name='lilo']heheh Swiss załozyl konto na dogomaniii ale numer :) ciekawe czy na gg i facebooku tez czasem przesiaduje :) to teraz musi jakas deklaracje zlozyc , albo bazarek albo przynajmniej zaadoptowac kogos ;p[/QUOTE] Przecież musi coś chłopak robić jak Zerduszko wychodzi.
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']WATACHA na już 2 pkty karne u mnie :lol:[/QUOTE] A to dobrze czy źle?;) -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
WATACHA replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek'][B]Watacha [/B]oni go chyba już oddali, bo z tego co wczoraj czytałam na jego wątku pies zniknął.[/QUOTE] Aha, oby oddali a nie pozbyli się:shake: -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
WATACHA replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Jak to taka melina to pewnie psa za flaszkę oddadzą. -
Potwierdzam wcześniejsze opinie ucha są cudne.
-
Strasznie śmieszne te Twoje psiaki, takie gamonki.To Ty tak sapałaś na tym filmiku:grins::scared:?
-
[quote name='Tekla64'][IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1498/b6f725230803d557.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Ha,ha,ha ale mu się ucha powywracały :)
-
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
WATACHA replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Ale chudzinkowa piękność. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Się ze mnie podśmiechowują, BABY! :obrazic:[/QUOTE] Ja to zawsze tak mam jak kogoś lubię :).Dokuczam=lubię -
[quote name='zerduszko']No Lilo, wybroniłaś się ;) A takie cudo [URL]http://pet.imageg.net/graphics/product_images/pPETS-6014303t400.jpg[/URL] Zobaczymy jak z wytrzymałością, bo póki co super się sprawdza. Swiss potrafi się z nią położyć na boku, przytrzymać łapką i wylizywać - wygląda jak dziecko z butelką :lol: Słodziak :)[/QUOTE] Fajne to to.
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Jak będziesz masowała więcej niż 3 dni, to może i efekty przyjdą ;)[/QUOTE] Więcej niż 3 dni:crazyeye:? A jakieś przerwy można robić, czy masażyści się wymieniają? -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']TTouch :) oglądam filmiki w necie, ćwiczę na moich psach :D[/QUOTE] I jakie efekty? -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może jakieś masaże relaksujące :) -
:kciuki::kciuki: trzymam kciuki za oba psiaki
-
Mniaaaaaaaaaaaam
-
[quote name='Fides79']ten szczuro-pokemon jest już drugi, pierwszy stracił ryjek, uszy, ogon i 2 łapki :evil_lol: a dokupie w Ikea:eviltong: no chyba, że wycofają ze sprzedaży :roll:[/QUOTE] to może od razu zakup większą ilość.
-
[quote name='Fides79']hi hi Felek to sobie sika na przednie lapy czasem :roll:[/QUOTE] A to też, ale Leo pobił kiedyś wszelkie rekordy i obsikał sobie brodę takie miał ciśnienie hi,hi
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']A jednak w danym momencie stosujesz kantarek jak lekarstwo.[/QUOTE] Może bym nie musiała stosować gdyby ludzie pilnowali swoich psów.Mój nie podbiega do każdego napotkanego psa w okolicy i przychodzi na zawołanie, wręcz nawet go nie interesują dopóki nie są napastliwe.Z drugiej strony jestem otwarta na Twoją propozycję mojego zachowania w tej sytuacji.Tylko może już na priv. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mnie to się podoba ten plac zabaw w szczerym polu :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Fides79']aa witam :p jeśli chodzi Ci o brak firanek, to tak wycielam mu podwozie hi hi hi powodów jest kilka: raz: wyciera mu się od szelek :roll: dwa: to co sie nie wytrze, to sie kołtuni i potem sa cyrki z rozczesaniem, bo przeciez trzeba sie wiercić i wyrywać bo to tak strasznie boli i ogromna krzywda sie dzieje:shake: trzy: co sie nie wytrze i nie skołtuni samo to sobie Felek wyliże i w ten sposób zrobi własnojęzycznie dredy, ktore i tak trzeba wycinać:evil_lol: tak wiec kłaki na brzuchu są ograniczone do minimum, mnie to nie przeszkadza a nawet ułatwia nasze wspólne życie hi hi hi;)[/QUOTE] Tak, zgadzam się w 100%, mój jeszcze dodatkowo sobie obsikuje. Ale Felicjan się "przekitrasza".
-
[quote name='jambi'][B]weszka[/B], Ci którzy tak mówią są dla mnie zwyczajnie ograniczonymi kretynami - choćby nie wiem jakie mieli stopnie naukowe... i mówie to z pełnym przekonaniem swoich słów. Odbieranie zwierzętom prawa do posiadania świadomości, emocji, myślenia a przyznawanie tego wyłącznie człowiekowi - to zwykłe zadufanie, krótkowzroczność a może i lęk... [B]zerduszko, Watacha, Fides [/B]- a Wy myślicie, że ja sie w tym małym mieszkanku czuje komfortowo??? kiedyś to było 50 metrów, 2 osoby, 3 psy i 1 kot, ale życie sie zmienia i po kilku przeprowadzkach i burzach jestem tu gdzie jestem. Cały czas z nadzieją na lepsze ...[/QUOTE] Przecie ja nic nie mówiłam o komforcie, tylko że ja adres znam, no oprócz numeru mieszkania, ale to pikuś :). Ale przynajmniej jesteście sami nawet jeżeli jest to 37 m. O kurczę spóźniłam się na kotlety ;( Wszystkiego najlepszego dla maluszka.
-
On jest taki słodziaśny :)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ale to nie chodzi o to, że człowiek psa szarpie. Przeczytaj ten artykuł - pies się sam szarpie i to już prowadzi od urazów. Psa, który potrafi się rzucić w kantaku nie powinno się na nim prowadzać. A już na pewno nie powinno się w jakikolwiek sposób ciągnąć psa, smycz powinna być luźna. Czytałam kiedyś o psiaku, który sobie kark skręcił, bo rzucił się w kantarku, ale teraz nie umiem znaleźć tego. Kantarek jest stosowany w celu zapobiegania ciągnięcia, jak nie ma się czasu trenować z psem, żeby pies nie utrwalał nawyku. Absolutnie nie jest lekarstwem an agresję, bo to dopiero może ją pogłębić, a na pewno niczego psa nie uczy. Nie wiem czy kanratek tak uspokaja psa, raczej jest to spokój pozorny.[/QUOTE] Mi też nie chodzi o lekarstwo na agresję, bo ja dobrze wiem powodem agresji jest Leo.On go broni.Jak jest bez niego to jest zupełnie innym psem. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ale to nie chodzi o to, że człowiek psa szarpie. Przeczytaj ten artykuł - pies się sam szarpie i to już prowadzi od urazów. Psa, który potrafi się rzucić w kantaku nie powinno się na nim prowadzać. A już na pewno nie powinno się w jakikolwiek sposób ciągnąć psa, smycz powinna być luźna. Czytałam kiedyś o psiaku, który sobie kark skręcił, bo rzucił się w kantarku, ale teraz nie umiem znaleźć tego. Kantarek jest stosowany w celu zapobiegania ciągnięcia, jak nie ma się czasu trenować z psem, żeby pies nie utrwalał nawyku. Absolutnie nie jest lekarstwem an agresję, bo to dopiero może ją pogłębić, a na pewno niczego psa nie uczy. Nie wiem czy kanratek tak uspokaja psa, raczej jest to spokój pozorny.[/QUOTE] Aha, dzięki za uświadomienie.