-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='zerduszko']Nie ma sprawy, mogę go raz na tydzień leniuchy :P prowadzać do fryzjera jak stawiacie :D Tak, w kagańcu też trzeba się z nim posiłować ;)[/QUOTE] Hi,hi a jak Ci to wyszło że Malawaszki cytat, to jest to co ja napisałam?
-
[quote name='lilo']A to ja sobie wkleje filmik tematyczny He,he a ja myśłałam że ten nad nim to prawdziwy
-
A mnie się podoba to hi,hi chyba chciał tam zamieszkać [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1444/8db0c22c0aa59b3a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] A czego one tam w ogóle szukały, korników ?
-
Ja bym mu założyła kaganiec i też dopiero wyczesała.No chyba że by chciał wcześniej poćwiczyć zapasy ;)
-
He, he na tym pierwszym filmiku to wydaje odgłosy jak w jakimś horrorze, mógłby głos podkładać.Ojej wszystkie sznupy to takie żarłoki :) Malawaszko mój też kudłaty, ale tylko do 2 kwietnia :)
-
[quote name='zerduszko']Doszły pieniądze na allegro od Margi, dzięki :Rose: Dziś był u nas kuzyn Damiana i prawie się popłakał ze śmiechu, jak mu powiedziałam, że ten odgłos dochodzący zza drzwi to pies :lol: Mam filmiki z grzecznym Swissem, nad którym znęca się amatroka :diabloti:[/QUOTE] No to czekamy na filmiki z naszym aniołeczkiem;)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
WATACHA replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak, tak strasznie się panoszą te kaczuchy. -
Jak taka duża radość była z jednego pana policjanta, to co dopiero było przy całej ekipie
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Już jest inny nawet na zdjęciach, jakiś taki spokojniejszy -
[quote name='zerduszko']Ja już się nie mogę doczekać, jak ten czarci pomiot w końcu da mi się wygłaskać, a ruja to jedyna okazja będzie ;) Dlatego czekam :) Swiss się popsuł :placz::placz::placz: Dziś go czesałam i jak zwykle zdenerwował się przy przednich łapkach i tylko mnie łapał delikatnie zębami :placz::placz::placz: :eviltong:[/QUOTE] Nagrałaś???!:evil_lol:
-
Ho,ho, ho będzie wesoło...miau
-
[IMG]http://img9.imageshack.us/i/ssssul.jpg/[/IMG][/QUOTE] O Matko też myślałam, że są ich trzy ha,ha,ha
-
[quote name='zerduszko']Teraz wszyscy czekają na filmik z neigrzecznym Swissem, ja czatuje na okazję... to ta złośliwa gadzina jest grzeczna :lol:[/QUOTE] I teraz wychodzisz na kłamczuszka hi,hi
-
[quote name='greatmadwomen']WATACHA bo wcisnęłaś shift i ctrl lewy razem :D wciśnij jeszcze raz i będzie ok[/QUOTE] :-? jaaaaaaaasne niech żyje zgrabność...w życiu bym nie wpadła...byłam już skłonna rozbierać klawiaturę :siara:dzięki
-
[quote name='zerduszko']I to błotko tak dosięgło? :biggrina: A może... :evil_lol:[/QUOTE] No mogl sie w nim polozyc.Klawiatura mi z tego wszystkiego zwariowala.Alt mi nie dziala...jak wciskam z to wyskakuje mi y, a jak wciskam y wyskakuje mi z :niewiem:
-
Powiem Wam szczerze że ja też od razu pomyślałam, że h uciekło...przecież mógł sobie w błotku np upaprać, a później na kolanko no i koleżanka upaprana
-
[quote name='lilo']Agmarek powiedz to na głos czy cuj brzmi jak ch.j ?? nijak nie brzmi , nijak :niewiem: a rozwiń wątek nie bycia głodnym:siara: bo ja naprzykład jestem głodna ale nie wiem dlaczego miałybyśmy Cie posądzac o coś - wogóle nie rozumiem :hmmmm:[/QUOTE] No jak masz nie być głodna jak żeś fasolkę przypaliła jak do "mojej" wyrzutni się "dobierałaś" ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']jako nawóz sie przyda :megagrin: Wasia se potem buraki posadzi - cukrowe najlepiej, albo jaką kukurydze ;)[/QUOTE] A później nas zaprosi na wykopki.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej nam Kleksiątko -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']widziałaś ile pola wokół :D[/QUOTE] i nie będę później musiała w woreczki zbierać???- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no ja Ci dam paskudzić do nowego kojca! :lol:[/QUOTE] No to co w gacie mam robić?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jambi']no ale zaraz zaraz... to była ankietka! miałyście się kochane zdecydować, dokonać wyboru a Wy tak wszystko naraz?! to sie tak nie da [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/naughty.gif[/IMG] aaa! i jeszcze jedno, WATACHO moja droga, co miałaś na myśli pisząc to: :niedowia:[/QUOTE] :look3:Nie wiem :niewiem: jakoś tak się rozpędziłam :icon_roc:, wybacz:modla: bo jak nie to się :grab:
-
[quote name='Tekla64']a ten zaraz za chwile sie otworzy!!! tyz malutenki ale bedzie kwitl [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1403/c351d278c382f71d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Może i będzie kwitł jak go kto nosem nie wciągnie