-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ależ on piękny,prawdziwy sportowiec :) -
Ha,ha,ha mój taki morderca jak i Twój hi,hi na odległość.Dobrze, że pokemon ma jeszcze ogon bo dobrze to wy się z nim nie obchodziliście:shake:
-
Papużka wygląda na wiecznie uśmiechniętą :), Poziomka strasznie słodzidka I tak patrzę na dziewczyny i się zastanawiam uśmiechać się czy nie ;)?
-
A jamniczek to taki nerwowy czy taka już jego uroda że z "klawiaturą" na wierzchu ciągle ;)
-
[quote name='Amber'][URL]http://i53.tinypic.com/2dsnx49.jpg[/URL] - cudo :loveu: [LEFT][URL]http://i55.tinypic.com/2zgzvqt.jpg[/URL] - ale fajny kolor ma ten psiak obok Mentora :D [/LEFT][/QUOTE] To koleżanka Mentora pitbullka. [IMG]http://i53.tinypic.com/28i8075.jpg[/IMG]
-
To może troszkę wspomnianego lasu :) [IMG]http://i54.tinypic.com/11sfurt.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/b964nc.jpg[/IMG] Szczęki niczym u pitbulla [IMG]http://i51.tinypic.com/29z7ciw.jpg[/IMG] Popadalim my [IMG]http://i55.tinypic.com/210yrr5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/14y1x7p.jpg[/IMG] Jutro późnym wieczorem następne zdjęcia z działeczki
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']moj nie ma problemow zoladkowych , on jest wszystkozerny :) a resztki ... no coz - zawsze moge udawac ze dla siebie :)[/QUOTE] Moje raczej z tych delikatnych, zaraz mają rewolucje.Ale zjeść to by chętnie zjadły wszystko. Może następnym razem niech Ci zapakują , a nie tak w chusteczkę ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Leoś to wody nie lubi, ale Mentor wręcz kocha.Tylko on wariat jest i zaraz sobie coś robi.Kiedyś pojechaliśmy z mężem nad taką po żwirownię na rybki.Musieliśmy Mentora pilnować bo miał łapkę obandażowaną.W czasie rozkładanie rzeczy pokłóciliśmy się troszkę.Nagle słyszymy hluuuuuuuuuuuuuuuup, Mentorek już w wodzie.No i trzeba było wracać hi,hi -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
ja moim tylko czasem tylko smakołyczki typu kość czy ucho bo one zaraz rozwolnienie mają :( no tak przecież nie masz napisane na czółku , że te resztki to dla psa hi,hi -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Może nie raz dwa, taką 3 razy mniejszą zjadł w 15 minut, ale za to bąki sadził 3 dni :shake: A Leoś jak to Leoś siedział by przy niej i cimkał i ciumkał i tak by mógł cały dzień Dostał ostatnio taką niedużą to nawet nie poleciał przywitać się z Pankiem tylko pomerdał ogonem -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja mieszkam przy Kępie Potockiej i rzeczywiście jak jest ciepło to pełno ludzi i w wodzie też dziwne rzeczy leżą.Nad Zegrzem znowu działkę mamy i także presja jak ciepło, albo tabliczka teren prywatny i też syfiasto.Ja zresztą się boję puszczać mojego do wody bo kiedyś mi się prawie wykończył przez rozbitą butelkę. -
Latające sznupy, gość nerwus...się działo :)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Moje jakby się przysiadły i nikt by im nie zabrał to pewnie by zeżarły:shake: -
A gdzie malutkie???Aronek jaki przystojniacha :).Oooo ja tempa myślałam, że ona ma Husky na imię:shake:
-
Ja ostatnio miałam "fazę" na jaszczurkę, albo węża, ale jakoś tak dałam sobie spokój.A Etna co taki smutasek :)?
-
Felutek spał jak zabity nawet zabaweczki wkoło go nie interesowały
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
I on daję radę zjeść całą :crazyeye:? -
Jak wspominałam zrobił psa niedokładnie, ale może Jambi mi wybaczy w końcu-zapomni ;).I będę mogła się do niej uśmiechnąć :p.No akurat drzewo to z naszego lasu , a przecinkę trzeba czasem zrobić bo byśmy nie weszli ;) Dobry ten tekst z terrorystą :) Mentorek czeka pewnie aż mu się kopnie piłeczkę :)
-
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/DSC_0606.jpg[/IMG] mój mąż zobaczył to zdjęcie i pyta "a co to?Kangur?:p
-
[quote name='awaria']Widzę, że nie tylko ja hoduje w domu leśne szkodniki:cool3: Mentorek na niektórych zdjęciach to tak bardziej pod kanarka mi niż pod CCta podchodzi :hmmmm:[/QUOTE] No właśnie ja się ciągle jeszcze zastanawiam co on bardziej przypomina.Większość osób mówi, że CC (wet, w sklepie zoologicznym).Ale łeb to on ma taki właśnie kanarkowy.A w papierach jest jako mix doga niemieckiego z amstaffem:niewiem:.Ale już zostaliśmy przy corso, bo i takie prawie identyko znaleźliśmy jak Mentor.
-
[quote name='Fides79']ha ha nie wiadomo, a może Ty bedziesz robić tak: :modla: bo w sobote miał być dzień dobroci i strzyżenia zaroślaków :cool3:[/QUOTE] To może ja już zawczasu się pokajam :modla: może nie wszystko stracone
-
Na skale jak lew się prezentuje :)
-
Dzień dobry ślicznej panience :)