[quote name='Tekla64']ja wam kiedys udowodnie ze on to naprawde indianski owczarek i zlapaie go jak spi na stojaco , chwieje sie , leb mu leci ale sie nie polozy, toz samo robil w tym sloncu najpierw na siedzaco a potem troche jak stal.
ino chya najsamprzod musze przejsc kurs jak sie wstawia filmiki bo na zdjeciach nie bedzie tego widac hihihih[/QUOTE]
To ja mam indiańskiego corso ha,ha,ha.Tyż lubi sobie na stojąco "spać".