Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Jaki grzeczny kochany...chcemy filmów, chcemy filmów, chcemy filmów!!!:modla:
  2. Rodzeństwo syjamskie
  3. Musiałam jeszcze raz przyleźć popatrzeć, aaaaaaaaach jak ja bym chciała go choć na chwilę...ciekawe czy by mnie poznał, zazdroszczę Ci Moniko...oj idę spać bo się rozkleiłam.Dobranoc.
  4. Nie no mój Leo też burczy podczas zabawy, jak mu dokuczam, czasami sam do siebie itp, ale to bardziej warczenie przypomina, a Swiss trochę jak duży miś trochę jak stary dziad. No to skoro udało Ci się nagrać jak był grzeczny i kochany to teraz dla porównania prosimy o filmik Swiss w wersji "diabeł wcielony".
  5. [quote name='Tekla64'][IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1399/d199afcf789849b3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Hi,hi,hi
  6. Mnie się wydaje, że Zerduszko strasznie go pokochała, nie chce go oddać i dlatego go tak oczernia:megagrin::scared:
  7. A to jak Kleksik poszedł do domu to niech teraz idzie na Gustawa to co ode mnie.
  8. A co on tak burczy śmiesznie?On taki słodki, że nie chce mi się wierzyć że kawał drania z niego.
  9. Piękność nad piękności :)
  10. O mój śliczny niedotykalski, hi,hi mnie się dawał czesać, ale nie było wtedy za bardzo co ha,ha,ha.Aż mi się łezka zakręciła i serce stanęło jak go zobaczyłam ....śliczny
  11. Ach i ja bym wzięła tymczasa :(, ale jeszcze się kiedyś dorobię nie jednego.Ja myślę że zawsze jakiś sznupcio będzie do adopcji, tyle ich jest...niestety. A jak Swisscik, dziś grzecz(sz)ny był?
  12. Co byś nie napisała to zrobisz to w taki sposób, że my wszystkie taaaaaaaaaaaaaaaaaaak... :megagrin:, albo tak :o, albo i tak nawet :eek2:, no ostatecznie tak :stupid:
  13. Aaaaaaaa Tekla mam jeszcze przyszywaną Lailę, teściów.A wspomniałam o niej bo to jedna z Twoich ulubionych ras jak się doczytałam :) [URL=http://tinypic.pl/igvdlp8miavq][IMG]http://tinypic.pl/i/00075/igvdlp8miavq_t.jpg[/IMG][/URL]
  14. no nie tyle się psina męczyła w schronie, a mogła już w domku siedzieć, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło powodzenia psino
  15. Ha, ha fajne fotki...wariaty jedne
  16. No dobra żartowałam, nie jestem taka wredna...no chyba, że kogoś nie lubię, ale to od razu widać :).Wcześniej do Jambi miałam blisko to mogłam ją nachodzić, teraz trochę gorzej ale kto wie może też ją nawiedzę pod byle pretekstem ;).No jak już ta Waszka będzie w tej stolycy to może i mnie odwiedzi co bym mogła się odwdzięczyć za zaproszenie do przytulnego kojca.
  17. [quote name='Tekla64']ja wam kiedys udowodnie ze on to naprawde indianski owczarek i zlapaie go jak spi na stojaco , chwieje sie , leb mu leci ale sie nie polozy, toz samo robil w tym sloncu najpierw na siedzaco a potem troche jak stal. ino chya najsamprzod musze przejsc kurs jak sie wstawia filmiki bo na zdjeciach nie bedzie tego widac hihihih[/QUOTE] To ja mam indiańskiego corso ha,ha,ha.Tyż lubi sobie na stojąco "spać".
  18. I ode mnie mizianko dla Kleksika bez buziaczków bo chora jestem.I ja trzymam kciuki.
  19. [quote name='malawaszka']NO!!! :diabloti:[/QUOTE] Ja na żywo jestem jeszcze gorsza, bo wyglądam i zachowuję się jakbym była miła, a jestem wredna ;P
  20. Halooooooooooooo można to konto czy też nie?
  21. No,no Herod baba ;), a tak na poważnie to dobrze że wszystko się udało.
  22. [quote name='malawaszka']Gucio przewieziony :mdleje: padam na pysk...[/QUOTE] Oporny był?
×
×
  • Create New...