Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='Fides79']jak łóżko jest przykryte kocykami to owszem, wszelkie tego typu atrakcje sa dozwolone :evil_lol: PS. Nagrałam filmik ze specjalna dedykacją dla Waszki ale wstawie później bo jest tak pięknie, ze idziemy na spacer, pewnie popstrykamy zdjęcia :p[/QUOTE] Ja się tak nie bawię u Jambi, jakieś husky tajemnice, tu filmik specjalnie dla Waszki.To jest dyskryminacja:placz:
  2. [quote name='Fides79']eee tam, moze za pierwszym razem, zreszta mogłabyś się "usmiechnąc" do kogos po pomoc, np. do Jambi ;)[/QUOTE] Do Jambi?!?:crazyeye:Widziałaś jej sznupy, take zarośnięte:eviltong::scared: [SIZE=1]Przyjdzie jutro i zrobi tak [/SIZE]:obrazic:hi,hi
  3. [quote name='Fides79']no to cena taka jak u nas mniej wiecej choć ja ostatnio doszłam do wniosku ze inwestuje w maszynke i sama bede ciąć Felka po roku zakup mi sie zwraca ;) mam nadzieje ze przesyła dotrze w najblizszym tygodniu :p[/QUOTE] Też się z mężem zastanawialiśmy, ale chyba by jeszcze gorzej wyglądał ha,ha,ha
  4. [quote name='zerduszko']Zdradzę Wam, że ta husky to nie pies :D Za karę, że Jambi chciała mi wysłać zdjęcie husky ;)[/QUOTE] No to ja juz wiem szczurzyca :)
  5. [quote name='Saththa']Robimy protest? :lol:[/QUOTE] :evil_lol::zly7:
  6. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/267/dscn6945n.jpg[/IMG] Jaki foch ha,ha,ha
  7. [quote name='Saththa']Ejjj tak nie można :0 Toż mnie ciekawość zeżre zaraz :lol:[/QUOTE] Mnie też, zawsze wszystkiego dowiaduję się na samym końcu:obrazic:
  8. [quote name='Fides79']pół godziny na psa, to chyba troche mało, nawet jak na miniature a jesli mogę zapytać to ile kosztowała ta przyjemność?[/QUOTE] Tu akurat nie ma co narzekać, 50 zł.U nas to tanio.On się teraz buduje i kasa mu potrzebna.Zawsze jakoś inaczej podchodził i spokojniej, w jednej pozycji.A mąż mówi, że teraz tak nim obracał, że w końcu i na jednej łapie był ;).Żeby było bliżej to byśmy pojechali, a tak to to nie ma za bardzo jak.Ale podejście ma, bo Leos grzecznie u niego siedzi.No i właściciel też może być.
  9. Tiaaaa radarki to on ma ale jak się w kuchni lodówka otwiera Wczoraj Leoś był u fryzjerka.Został zrobiony tak jak chciałam (w sensie zostawienie dłuższej brody i łapek), ale za to niedokładnie.Fryzjer chyba się zagadał z mężem, do tego chyba ma już zjechane ostrza.No taka jestem wkurzona:angryy:, z daleka to jako tako, ale jak się przyjrzeć to pojedyncze włoski i gdzieniegdzie krócej.Terminy ma już zajęte do polowy maja:crazyeye:, a strzyże od 11-21 co pół godziny pies.My dzwoniliśmy miesiąc temu:p
  10. I my przyleźliśmy :).Ha,ha,ha dowciapna z tymi siuśkami.Mój Leo nie sikał do wyrka, ale za to kiedyś teść go wziął na ręce, a on chyba się przestraszył i go osiusiał.
  11. To i huski się jeszcze u Ciebie zmieściła :)?
  12. Mentorek i oponki [IMG]http://i51.tinypic.com/727x2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/4lg4uo.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/23lxkwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/r9g2mx.jpg[/IMG]
  13. Ale z Was śpiochy ;) [IMG]http://i53.tinypic.com/15qqgqt.jpg[/IMG]
  14. To może trochę całuśnie i przytulaśnie [IMG]http://i54.tinypic.com/2a5lmo7.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/m8mnn9.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/20qxset.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i53.tinypic.com/f21rt0.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/zmxh82.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/11udmxh.jpg[/IMG]
  16. Co do bobrów ;) [IMG]http://i52.tinypic.com/wvvm2h.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2v01vsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rdwvvn.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/mm8wnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2wgei45.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i55.tinypic.com/2zgzvqt.jpg[/IMG]
  18. Co tam dobrego "wcinał"?
  19. Proszę bardzo [IMG]http://i53.tinypic.com/2dsnx49.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2viihac.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23lfq0w.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/288vbpc.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Fides79']ooo jaki groźny brytan z Leosia :diabloti: a jaki ma uroczy kubraczek ;)[/QUOTE] Już go ni ma, ale za to ma dwa inne.Bardziej modne ;).A przypomniało mi się Leoś miał ogolone łapki, a właściwie wszystko prócz brody dlatego że był chory i nie było jak zadbać (miał babeszję).Później jak pojechaliśmy do fryzjera to ...:shake:
  21. Babuleńka [IMG]http://i55.tinypic.com/237mhh.jpg[/IMG] Hmmmmmmmm przyjemnie w tym łóżeczku [IMG]http://i53.tinypic.com/2ec2afl.jpg[/IMG] Mentor przesuń się trochę, przecież widzisz, że ledwo się mieszczę ;)! [IMG]http://i52.tinypic.com/2a3ok3.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i54.tinypic.com/msdcm.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/30rnwx4.jpg[/IMG]
  22. Mentorku, Mentorku zobacz coś tu jest [IMG]http://i53.tinypic.com/2ai11k6.jpg[/IMG] Daj mnie spokój nie widzisz, że się bawię [IMG]http://i54.tinypic.com/ip00ut.jpg[/IMG] Hej a ty kim jesteś? [IMG]http://i53.tinypic.com/16lieti.jpg[/IMG] Co?!?!Że ty niby boberek jesteś?Nie wierzę [IMG]http://i54.tinypic.com/15xlbpt.jpg[/IMG] Mów szybko kim jesteś!Bo ci przywalę! [IMG]http://i54.tinypic.com/2e6fzlv.jpg[/IMG] Sam tego chciałeś wrrrrrrrrrrr [IMG]http://i55.tinypic.com/14bteae.jpg[/IMG] Hi,hi ze strachu zamienił się w krecika i uciekł ;) [IMG]http://i51.tinypic.com/11kbajc.jpg[/IMG]
  23. Aronku dużo zdrówka ci życzę, bo wszystko inne już masz ;)
  24. [quote name='zerduszko']Ranka się zgoiła. Dziś nie było mnie cały dzień w domu, spotkałam Świstka na spacerze, jak mnie zobaczył, to prawie odfrunął :D[/QUOTE] A to on już sam zaczął się wyprowadzać ;)?
  25. Ale sobie zajadają :)
×
×
  • Create New...