Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='zerduszko']Ale przecież on coś robi - wyje :D[/QUOTE] Ale jak się "wciągnie" to nie będzie miał czasu na wycie.Mąż mnie prosił 15 min żebym mu paróweczki wstawiła.A ja "zaraz...zaraz...tylko doczytam", no i sam sobie wstawił.
  2. [quote name='lilo']heheh Swiss załozyl konto na dogomaniii ale numer :) ciekawe czy na gg i facebooku tez czasem przesiaduje :) to teraz musi jakas deklaracje zlozyc , albo bazarek albo przynajmniej zaadoptowac kogos ;p[/QUOTE] Przecież musi coś chłopak robić jak Zerduszko wychodzi.
  3. [quote name='zerduszko']WATACHA na już 2 pkty karne u mnie :lol:[/QUOTE] A to dobrze czy źle?;)
  4. [quote name='Agmarek'][B]Watacha [/B]oni go chyba już oddali, bo z tego co wczoraj czytałam na jego wątku pies zniknął.[/QUOTE] Aha, oby oddali a nie pozbyli się:shake:
  5. Jak to taka melina to pewnie psa za flaszkę oddadzą.
  6. Potwierdzam wcześniejsze opinie ucha są cudne.
  7. Strasznie śmieszne te Twoje psiaki, takie gamonki.To Ty tak sapałaś na tym filmiku:grins::scared:?
  8. [quote name='Tekla64'][IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1498/b6f725230803d557.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Ha,ha,ha ale mu się ucha powywracały :)
  9. [quote name='zerduszko']Się ze mnie podśmiechowują, BABY! :obrazic:[/QUOTE] Ja to zawsze tak mam jak kogoś lubię :).Dokuczam=lubię
  10. [quote name='zerduszko']No Lilo, wybroniłaś się ;) A takie cudo [URL]http://pet.imageg.net/graphics/product_images/pPETS-6014303t400.jpg[/URL] Zobaczymy jak z wytrzymałością, bo póki co super się sprawdza. Swiss potrafi się z nią położyć na boku, przytrzymać łapką i wylizywać - wygląda jak dziecko z butelką :lol: Słodziak :)[/QUOTE] Fajne to to.
  11. [quote name='zerduszko']Jak będziesz masowała więcej niż 3 dni, to może i efekty przyjdą ;)[/QUOTE] Więcej niż 3 dni:crazyeye:? A jakieś przerwy można robić, czy masażyści się wymieniają?
  12. [quote name='malawaszka']TTouch :) oglądam filmiki w necie, ćwiczę na moich psach :D[/QUOTE] I jakie efekty?
  13. :kciuki::kciuki: trzymam kciuki za oba psiaki
  14. Mniaaaaaaaaaaaam
  15. [quote name='Fides79']ten szczuro-pokemon jest już drugi, pierwszy stracił ryjek, uszy, ogon i 2 łapki :evil_lol: a dokupie w Ikea:eviltong: no chyba, że wycofają ze sprzedaży :roll:[/QUOTE] to może od razu zakup większą ilość.
  16. [quote name='Fides79']hi hi Felek to sobie sika na przednie lapy czasem :roll:[/QUOTE] A to też, ale Leo pobił kiedyś wszelkie rekordy i obsikał sobie brodę takie miał ciśnienie hi,hi
  17. [quote name='wilczy zew']A jednak w danym momencie stosujesz kantarek jak lekarstwo.[/QUOTE] Może bym nie musiała stosować gdyby ludzie pilnowali swoich psów.Mój nie podbiega do każdego napotkanego psa w okolicy i przychodzi na zawołanie, wręcz nawet go nie interesują dopóki nie są napastliwe.Z drugiej strony jestem otwarta na Twoją propozycję mojego zachowania w tej sytuacji.Tylko może już na priv.
  18. [quote name='Fides79']aa witam :p jeśli chodzi Ci o brak firanek, to tak wycielam mu podwozie hi hi hi powodów jest kilka: raz: wyciera mu się od szelek :roll: dwa: to co sie nie wytrze, to sie kołtuni i potem sa cyrki z rozczesaniem, bo przeciez trzeba sie wiercić i wyrywać bo to tak strasznie boli i ogromna krzywda sie dzieje:shake: trzy: co sie nie wytrze i nie skołtuni samo to sobie Felek wyliże i w ten sposób zrobi własnojęzycznie dredy, ktore i tak trzeba wycinać:evil_lol: tak wiec kłaki na brzuchu są ograniczone do minimum, mnie to nie przeszkadza a nawet ułatwia nasze wspólne życie hi hi hi;)[/QUOTE] Tak, zgadzam się w 100%, mój jeszcze dodatkowo sobie obsikuje. Ale Felicjan się "przekitrasza".
  19. [quote name='jambi'][B]weszka[/B], Ci którzy tak mówią są dla mnie zwyczajnie ograniczonymi kretynami - choćby nie wiem jakie mieli stopnie naukowe... i mówie to z pełnym przekonaniem swoich słów. Odbieranie zwierzętom prawa do posiadania świadomości, emocji, myślenia a przyznawanie tego wyłącznie człowiekowi - to zwykłe zadufanie, krótkowzroczność a może i lęk... [B]zerduszko, Watacha, Fides [/B]- a Wy myślicie, że ja sie w tym małym mieszkanku czuje komfortowo??? kiedyś to było 50 metrów, 2 osoby, 3 psy i 1 kot, ale życie sie zmienia i po kilku przeprowadzkach i burzach jestem tu gdzie jestem. Cały czas z nadzieją na lepsze ...[/QUOTE] Przecie ja nic nie mówiłam o komforcie, tylko że ja adres znam, no oprócz numeru mieszkania, ale to pikuś :). Ale przynajmniej jesteście sami nawet jeżeli jest to 37 m. O kurczę spóźniłam się na kotlety ;( Wszystkiego najlepszego dla maluszka.
  20. On jest taki słodziaśny :)
  21. [quote name='zerduszko']Ale to nie chodzi o to, że człowiek psa szarpie. Przeczytaj ten artykuł - pies się sam szarpie i to już prowadzi od urazów. Psa, który potrafi się rzucić w kantaku nie powinno się na nim prowadzać. A już na pewno nie powinno się w jakikolwiek sposób ciągnąć psa, smycz powinna być luźna. Czytałam kiedyś o psiaku, który sobie kark skręcił, bo rzucił się w kantarku, ale teraz nie umiem znaleźć tego. Kantarek jest stosowany w celu zapobiegania ciągnięcia, jak nie ma się czasu trenować z psem, żeby pies nie utrwalał nawyku. Absolutnie nie jest lekarstwem an agresję, bo to dopiero może ją pogłębić, a na pewno niczego psa nie uczy. Nie wiem czy kanratek tak uspokaja psa, raczej jest to spokój pozorny.[/QUOTE] Mi też nie chodzi o lekarstwo na agresję, bo ja dobrze wiem powodem agresji jest Leo.On go broni.Jak jest bez niego to jest zupełnie innym psem.
  22. [quote name='zerduszko']Ale to nie chodzi o to, że człowiek psa szarpie. Przeczytaj ten artykuł - pies się sam szarpie i to już prowadzi od urazów. Psa, który potrafi się rzucić w kantaku nie powinno się na nim prowadzać. A już na pewno nie powinno się w jakikolwiek sposób ciągnąć psa, smycz powinna być luźna. Czytałam kiedyś o psiaku, który sobie kark skręcił, bo rzucił się w kantarku, ale teraz nie umiem znaleźć tego. Kantarek jest stosowany w celu zapobiegania ciągnięcia, jak nie ma się czasu trenować z psem, żeby pies nie utrwalał nawyku. Absolutnie nie jest lekarstwem an agresję, bo to dopiero może ją pogłębić, a na pewno niczego psa nie uczy. Nie wiem czy kanratek tak uspokaja psa, raczej jest to spokój pozorny.[/QUOTE] Aha, dzięki za uświadomienie.
×
×
  • Create New...