-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie nie było, a jak już przyszłam to wszystkie pieski w domkach.Wielkie gratulacje :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='zaba14']Stado gigantyczne :)) a co do szczekania jesli one szczekaja tylko raz na jakis czas to sasiad debil... Ale ja za plotem mam psa co szczeka non stop!! To jest paramoja ... Bylam juz u sasiada bo ten pchlarz i o 22 mi szczekal... Idiota nawet przepraszam nie powiedzial ale stara sie bardziej kontrolowac psa... Chociaz do mnie sie juz nie odzywa :)))[/QUOTE] To my mamy takiego psa na działce.Moje fakt, też potrafią, ale ja je zawsze stopuje.W końcu któregoś razu mówię do jednego ze swoich "choć Leosiu, nie musisz być taki głupi jak on".Od tej chwili sąsiad też wołał psa jak tamten zaczął tylko szczekać.Niestety nie na długo :(, wczoraj już darł japsko jak zwykle. -
No niefajna sytuacja i ciężko powiedzieć co spowodowało reakcję alergiczną.Ale lepiej nie używać czegoś co jest podejrzane.Ważne, że już lepiej :)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Sama nie wiem który najładniejszy, jak dorosną to wybiorę ;) A sąsiadowi było odrzucić cegiełkę prosto w pusty łeb " z okrzykiem coś pan zgubił" -
Oooooooo jakie pyskówki tu ;P
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Schudłaś tyle? :-o Ja tez chcę :p[/QUOTE] Od największej wagi jaką miałam to nawet 17.No Tobie to akurat nie potrzeba, bo Ty szczupła jesteś...(cycki też się zmniejszają jakby co buhahaha). Zresztą ja patrzyłam pod względem zdrowia, a to jak się śmieje, efekt uboczny.Osobiście czuje się b.dobrze, pewne dolegliwości minęły, a nad niektórymi muszę jeszcze popracować, bo nie jest tak łatwo ze wszystkim.No i konsekwencja, której mi brakuje momentami, a to wszystko psuje :(.Przedwczoraj bodajże, mieliśmy gości na działce...no i stała czekolada i chipsy koło mnie....Wiadomo jak nie kupisz to nie jesz, gorzej jak stoi koło Ciebie.No i właśnie pojadłam i potem czułam się okropnie, w końcu tak mnie zmogło,że nawet nie wiem kiedy się położyłam i usnęłam.Ja nawet cukru nie mam w domu.Mi to tam rybka, bo nie słodzę.Gorzej z mężem, ale jemu kupiłam zastępnik 3*droższy(tak samo słodki), ale o wiele zdrowszy.No i w pewnym momencie mąż też postanowił przejść na dietkę, no nie na taką drastyczną jak ja, ale jednak.Pozazdrościł mi, że po mojej razem ze wszystkim spadł brzuch, a przy jego, wszystko inne, a bebzun pozostał ;).Trochę mnie poniosło, ale już idę.Pa -
[quote name='wilczy zew']Coś wynika z obserwacji?[/QUOTE] Z rana jestem nie kumata i nie bardzo rozumiem o co chodzi ;P?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tylko, że tak do końca nie wiem o co chodzi z tą hemoglobiną, bo lekarzem nie jestem :(.Czyli tak precyzyjniej to czego jej potrzeba?Dla ludzi taką naturalną "bombą witaminową" jest sproszkowana 100% młoda trawa jęczmienia.Ja osobiście biorę to wszystko i parę innych rzeczy + dietka i od pół roku nie wzięłam ani pół tabletki nawet przy okresie.I waga mi spadła 15 kg -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']a na hemoglobine zeby watrobie nie szkodziło??[/QUOTE] no właśnie nie wiem , ale poszukam, tylko już nie dziś -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Cudne te Twoje psiaki i brody mają ;P.Fix jest przesłodki i takie minki strzela.Fajnie ,że psiaki zdrowe i wszystko dobrze się goi :). Jakby kogoś interesowało to na wątrobę jest dobry wyciąg z ostropestu (zawiera naturalną sylimarynę) , a na trzustkę wyciąg z kozieradki.Na pewno są super dla ludzi, ale nie wiem czy psy mogą to brać. [h=3][/h] -
[quote name='Saththa']bleh. Fix tez jest z takich ale ja jakoś nie mogeeeeeeee :) zwłaszcza ze on ma dośc specyficzny gust :eek2:[/QUOTE] Ona ma apetyt, ale akurat kup nie je ;P [quote name='zerduszko']Ale przylepka :loveu:[/QUOTE] największa jaka znam
-
[quote name='Saththa']Ojejku jaka lizawka :) Biedny Mentorek, chciał a mu się wciaskli :) Ale się dałaś wylizawkować :)[/QUOTE] Nie miałam wyjścia.Tak jest codziennie, człowiek juz nie ma siły się bronić.
-
Nie mam fot , ale mam film o "morderczym" psie [url]http://www.youtube.com/watch?v=RqL3cVZlGEg&feature=youtu.be[/url]
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
WATACHA replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']Moj wspanialy [I]Dresowicz[/I] dal mi sobie dzisiaj dupke ogolic :loveu: przypielam go na smyczy w razie jakby chcial mnie pozrec albo zwiac ale stal spokojnie i poddawal sie torturze ze spuszczonym lbem i nie zaburczal ani razu. [B]Pozniej musial odreagzowac na pluszaku i mordowal go warczac straszliwie :evil_lol:[/B] Oskarowi chcialam przejechac troche kedziorki na grzbiecie i klacie ale tak zaczal na maszynke ujadac, ze dalam sobie z tym narazie na wstrzymanie.[/QUOTE] Mój Leoś robi to samo. [quote name='Pink']Aniu w transporterach beda siedzialy :cool3: dzisiaj mielismy probe i w przyszlym tygodniu tez TZ z nami pojedze w razie co ale dobrze to funkcjonuje z tego co widze. Dzisiaj przezylam chwile grozy - Felix mi zwial z placu treningowego :mad: wyczail dziure w plocie i w dluga a ze biegaly wszystkie psy razem, to inne pociagnal za soba - tyle ze tamte wrocily na wolanie a dres polecial sobie gdzie go oczy poniosa. Znalazlam go po drugiej stronie osiedla - oczywiscie nie reagowal na mnie ale jak zobaczylam ze mnie zauwazyl, to zaczelam uciekac w przeciwna strone i pobiegl za mna ufff , tak ze jak byl juz blisko i chcial znowu zwiac, to na ostre "stoj" zareagowal.[/QUOTE] U mnie by był zawał na miejscu. [quote name='marako']Pokaż, pokaż, dołączam się. Z rozrzewnieniem wspominam czasy studenckie, kiedy z kolegą byliśmy mistrzami akademika i stawaliśmy w szranki (kręciliśmy np. pół godziny, godzinę, a potem umawialiśmy się, że na komendę przerwiemy, żeby nie było, że ktoś przegrał, bo oboje mieliśmy taką łatwość tego, że mogliśmy kręcić np. czytając książkę. A teraz kicha, próbowałam i nic.... Nawet się nie rozkręciło.[/QUOTE] Też byłam w tym dobra tylko szybko mi się nudziło. [quote name='Pink']Nie sciagalam, bo te kombinezony byly dosc grube i scisle przylegajace, to myslalam ze pluszaki dluzej wytrzymaja ... no ale sie pomylilam - ubrane przytulanki sa beee Jak TZ bedzie w domu, to zrobie Foto ze smyczami :cool3: co to ludzie juz nie wymysla :evil_lol: Musze Felixa pochwalic - [B]wlasnie na spacerze pozwolil sobie WYCIAGNAC KOSC Z JAPY [/B]:multi: wcale sie nie stawial i nie naburczal na mnie :loveu: Jestem z niego dumna - bo oddanie zarcia bez walki dla takiego lakomczucha i "psa na zarcie", to nie takie w kij dmuchal.[/QUOTE] U mnie zawsze jest problem z nowymi suczkami jeśli chodzi o zjadanie rozrzuconego żarcia, ale jakoś dajemy radę.Zazwyczaj szybciej to widzę niż one i czekam przygotowana. [quote name='Pink']Cos ten moj Dres nie ma szczescia do pogody. Wczoraj znowu nie dalo sie przeprowadzic ezgaminu, padalo przeokropnie :roll: Moze jutro nam sie uda, bo kurna w niedziele mamy juz komisyjny. Od niedzieli przestalam z nim cwiczyc - wydaje mi sie, ze spokoju mu potrzeba, bo za intensywnie dla niego to wszystko i zaczyna sie gubic. Niech sobie chlopak odpocznie umyslowo. Zebralam sie wkoncu i ustalilam termin do fryzjera - czwartek przyszly tydzien :lol:[/QUOTE] Oj widocznie jesteście tak super przygotowani, że nie trzeba Wam wczesniejszych egzaminów :) -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ojej co za smutne wiadomości.Jak sytuacja na dziś?Trzymam kciuki -
[quote name='Fides79']tak na szybko wstawiam Wam jeszcze link do filmiku z Anią i Felkiem [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Sj-b_jnK7yE&feature=youtu.be[/URL] możliwe, że musicie kila sekund poczekać, żeby zaczął się odtwarzać (mnie się tak zrobiło) ;)[/QUOTE] Nie wiedziałam, że "kizia-mizia" może sprawić psu tyle radości ha,ha,ha zaraz swoim tak zrobię, może też lubią :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img90.imageshack.us/img90/3452/bru3czer2013.jpg[/url] może to wilk ;).Ładny, może ktoś zgubił- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No mam nadzieję, bo już się nie drapie.W piątek mamy kontrolę i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :).A Tiluś coś z dupką ma, niby miała wyciśnięte gruczoły, niby pani wet powiedziała, że wygląda w porządku to coś mi nie psi.Ona jest bardzo wrażliwa na dotyk w tym miejscu, a wczoraj psiaki cuś ją obwąchiwały.Obejrzymy ją jeszcze przy okazji piątkowej wizyty.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no :angryy: foresto... teraz jest zakropiony kroplami i ma obrożę sabunol - za 15 zeta :D sam chciał... i zdrówka dla Mentorka!!!![/QUOTE] No już mu się poprawia, nie boli go tak, a leczymy od piątku. No i nadal nie wiem, napiszcie czy ta obroża naprawdę jest tego warta ;P?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']To pewnie taki Foresto jak Sajanek w lesie zostawił:) ta obroza w senise;)[/QUOTE] Dokładnie taka, mam nadzieję, że dobra chociaż.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Co się tam u Was dzieje ze zdrowiem??!?[/QUOTE] Pisałam u Malawaszki.Takie tam grzyby w uszach i zapalenie spojóweczek.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o weź, a skąd wzięliście grzyba???? kto ma? [COLOR=#0000cd]A kto to wie.Mentor ma wsio, grzyba w uszach i zapalenie spojówek.Pani wet mówiła, że teraz mokro, wilgotno do tego musiał sobie coś rozdrapać i gotowe.A zapalenie spojówek prawdopodobnie na tle alergicznym.Leoś z racji tego , że zbiera wszystkie kleszcze dostał dodatkowo (oprócz kropelek)obróżkę.Ale mi trochę gały wyszły bo kosztowała 75,00 zł, chyba wypasiona ;) (na 8 miesięcy, wodoodporna i takie tam pewnie bajery ma:loveu:) [/COLOR] no ma paszczurka ma :loveu: ale niestety za wcześnie się chwaliłam, ze z pupskiem ok i nie jest ok, coś się jeszcze paprze ... więc nadal przemywam, smaruję, zasypuję :mdleje: moje małe dziady kurde no...[/QUOTE] No niech już przestanie się paprać :(, troszkę spokoju dla Zgredkowego zdrowia chcemy- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no on też nie daje za bardzo rady, ale jakoś tam się ruszamy no :lol: stara się chłopak bardzo - a teraz jak ma zrobiony porządek w pysiu to widać jak mu ulzyło - jak wracam do domu i się cieszy to łapie mnie za ręze - nie robił tego wcześniej bo bolała paszcza, a teraz cuduje - jak się ubieram to łapie mi za rękawy bluzy i ciągnie :evil_lol:[/QUOTE] Łobuz.A my walczymy z grzybem i zapaleniem spojówek :(.Jak nie urok to...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Super, że wszystko się pięknie goi.Coś mu się też przytyło :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przyleciałam jak tylko zobaczyłam na fejsbuczku. Biedna Ty , biedna, sama się spłakałam jak czytałam Twoją relację.Najgorsze pierwsze dni, potem będzie już inne uczucie ;P