Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ale on fajniutki :) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/kwiecien/DSC_1174_zps012742e2.jpg[/url]
  2. [quote name='zerduszko']Jakie te baby zawistne :shake: Incydent zapewne jednorazowy - zrobiła swoje porządki, to luzzz ;)[/QUOTE] Nie jestem pewna czy jednorazowy.Dziś jak spałam zabawiała się rzeczami męża, jak mąż wrócił zabawiała się moimi kapciami.Oczywiście nie pozwalamy [quote name='Saththa']a te dresy to do przytulania czy rozszarpania?:)[/QUOTE] Do przytulanie, przecież nie mogę jej uczyć brzydkich rzeczy ;)
  3. [quote name='malawaszka']:lol: [URL]https://www.google.pl/search?q=tila+tequila&hl=pl&client=firefox-a&hs=FgV&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=d5BcUeawF8OKOM__gKAG&ved=0CC0QsAQ&biw=1440&bih=740[/URL] [B]Dziękuję, już sobie znalazłam wcześniej ;P[/B] Noo mądra dziewczynka - oby to wczorajsze to był incydent jednorazowy :kciuki:[/QUOTE] No ja mam jeszcze większą nadzieję :)
  4. [quote name='malawaszka'][B]Tila Tequila :mdleje: zrobiliście jej już sztuczne cyce???[/B] :evil_lol: ja nadal nie mam pomysłu na imię dla nowego - musi być megawyjątkowezajebiste :D[/QUOTE] Jakoś nie czaję :).To było od Piły bo ją mąż tak chciał nazwać, ja zmieniłam tylko literkę. [quote name='wilczy zew']to średniaczka?[/QUOTE] Tak [quote name='Bolsbokser']Znam takie klimaty :P I nie tylko sznupy takie pracusie :evil_lol: ogonek ma, to musisz ją nauczyć. A jak wzrosną jej walory adopcyjne :diabloti: źle czas obliczyła ...[/QUOTE] Dziś nie nabroiła, dostała zabawki , konga i moje stare dresy, żeby jej smutno nie było.
  5. [quote name='Saththa']na czas było gotowe;) a ze się spóźniłaś... to.... nie wytrzymała napięcia;)[/QUOTE] No fakt ja też tak mam, nie jestem zbyt cierpliwa w czekaniu ;) [quote name='Fides79']a tak w ogóle to jak ta Wasza ogrodniczka ma na imię?[/QUOTE] Nie mieliśmy zbyt dobry pomysłów, została roboczo Tilą
  6. No właśnie wróciłam pół godziny później ;)
  7. Ona ciągle chce się czymś bawić, niekoniecznie zabawkami.Wczoraj postanowiliśmy ją zostawić u nas w pokoju, na noc też.Doczekalismy się , że co jakis czas wchodziła na nas i rozdawała soczyste buziaki:diabloti:.Trzeba było ją odpychać rękoma i nogami na raz z różnymi skutkami:evil_lol:.Muszę jej założyć wątek (obiecałam to zrobić w pon.:oops:) ale nie mam weny wcale, a wcale:shake:.
  8. [quote name='Saththa']Tazzio juz ma zdrową trzutkę :obrazic::) i nie tylko Tazza. Musi być ciepła... ja se w łeb strzele. I Malawasia będzie szukac domu dla Tazzia i Fixa... wiec Ciiii otych kupach :lol: Nie jestem na bieżąco :( jak moge to odwołam. Tazz czasem po 2/3 robi jak biega... Tazz ludzkie Fix psie... :mdleje:[/QUOTE] przynajmniej się nie kłócą ;)
  9. Tylko Tazzowe je?Widocznie Tazzio coś źle trawi przez tą trzustkę i jest bardziej smakowite. Nie wiem po co ananas, ale mu na pewno nie zaszkodzi wręcz przeciwnie bo ma właśnie naturalne enzymy
  10. no fakt jeden kwiatek był z paskudną pękniętą doniczką, drugi to już sama cebulka ;) do wkopania w ziemię.Ciekawe co jutro zmajstruje
  11. [quote name='zerduszko']Bosz, jakie te sznupy pracowite... elektryk się ujawnił i ogrodniczka też :lol:[/QUOTE] szkoda, że potem po sobie nie pozamiatała :)
  12. Fajny ma ten kubraczek
  13. [quote name='Saththa'][B]a jaka jest różnica między dwoma a trzema[/B]? :lol::) fajna jest ;)[/QUOTE] To zależy od grzeczności tego trzeciego;) A taka jest grzeczna jak panci nie ma w domu ;) [IMG]http://i50.tinypic.com/oft5l1.jpg[/IMG]
  14. [quote name='malawaszka']hahaha i pozamiatane :lol:[/QUOTE] To chyba była inna witamina ;).Coś mi się popitoliło :). [quote name='AnkaG']Mi na odciążenie wątroby i ułatwienie trawienia weci kazali Kajci podawać przez jakiś czas Raphacholin. I o dziwo była to jedyna tabletka ktora jej smiakowała - ale dobrze do jedzenia dodawać[/QUOTE] Dżordż na wątrobę coś dostaje tu chodzi bardziej o to by mu się pupa szybciej zagoiła
  15. [quote name='Bolsbokser']Ale masz fajne stadko teraz [URL]http://i46.tinypic.com/i4ltt0.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Teraz jest duży , średni imały :) [quote name='wilczy zew']skąd jest mała?[/QUOTE] Z Piły.Nie jest taka mała [quote name='Tekla64']no to znowu mace wesolo mala fajna jest[/QUOTE] No wesoło, szczególnie miły widok zastałam po powrocie z pracy ;) [quote name='Saththa']i ja Nowa widziałam;)[/QUOTE] Cieszy mnie to :)
  16. [quote name='zerduszko']Jakbym pamiętała, to bym napisała ;) Skleroza ;)[/QUOTE] To sobie uzupełnij B12:eviltong:
  17. W każdym bądź razie właściwie wszystkie witaminy znajdują się w takim pokarmie jak wątroba i żółtko jaj. A może Monika zrobiłabyś mu badanie krwi które pokazałoby których witamin mu brakuje, z tego co wiem jest takie.
  18. Nie, no bo podstawowe wit to A, wit z grupy B,C, D,E, K.Każda dba o coś innego, ale też i o te same rzeczy.Jakby Zerduszko napisała o co chodzi, bo nie chce mi się wypisywać która jest od czego, bo to są 3 strony.
  19. [quote name='Fides79']fajna dziewczyna, figura modelki, wesołe pysio :lol: [B]na fb ją widziałam [/B]:p[/QUOTE] Wszystko wypaczysz:lol:
  20. [quote name='zerduszko']Ale nie chodzi o witaminy magazynowane w wątrobie, teraz sobie nie przypomnę :shake:[/QUOTE] A tak dokładniej to o so chodzi, może coś razem wymyślimy ;).
  21. [quote name='malawaszka']no tak mi wygląda na Sznauradora :D [/QUOTE] No faktycznie może bardziej podobny, niestety te dwie rasy różnią się tylko paroma drobnymi szczegółami.
×
×
  • Create New...