Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [IMG]http://i47.tinypic.com/fu7voo.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/b8whs4.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ou5b4g.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/5390zm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/4iypu9.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i45.tinypic.com/2j9lom.jpg[/IMG] Uszy hi,hi,hi [IMG]http://i45.tinypic.com/23lgow0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2egac7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ziqg02.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2m6s46q.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i45.tinypic.com/ogz14n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ih5y4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/a43cx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/f27e6p.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i47.tinypic.com/294tevt.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28vdnqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2hedgqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/ael4s5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/35bgthz.jpg[/IMG]
  5. [quote name='bira']Jaką masz śliczną i pomysłową nową dziewczynke :-) Chłopaki pewnie w siódmym niebie ;-) Co chwila nowa panna ;-)[/QUOTE] Leoś jak zwykle średnio zadowolony, a Mentor jak to się mówi "ma wyje..ne" i jest mu wszystko jedno. [quote name='malawaszka']Lilka a na fb Dogolandii to jest Tila na zdjęciach podczas strzyżenia? kurcze już gdzieś widziałam chyba na necie czy w tv jak ktoś ten proszek używał - bardzo mnie to interesuje bo Drops też strasznie kwiczy przy wyrywaniu włosów z uszu :shake:[/QUOTE] Tak, to Tila.Zdjęć było więcej, ale Kamila nie mogła wstawić.Ma mi wysłać na maila , może mi się uda. Proszek super, na własne oczy dziś widziałam.
  6. [quote name='malawaszka']halo halo i gdzie fotki :eviltong:[/QUOTE] Tak się zastanawiałam kto pierwszy się upomni.Strasznie leniwa jestem, zresztą to wgrywanie mnie wnerwia.Jutro idziemy razem z mężem na spacer więc może jakieś będą. Byliśmy u Dogolandów naszych z Leosiem.Dostałam opitol za zarośnięte uszka :P.Fakt wczoraj tak właśnie pomyślałam , że chyba mi się oberwie, ale nie zdążyłam lecieć do wet, a sama mu już nie wyrywam , bo się drze.Wiecie jest taki fajny preparat, który się sypie do ucha, on osłabia te włoski, a potem się już tylko wyciąga.Leo nawet nie pisnął.Bardzo dzielnie pomagałam w "strzyżeniu", więc pewnie dlatego kary nie było :).Jak się okazało, Leosiowi stanęły równo dwa ucha, wcześniej bywało, że szły innymi drogami :).Tilka jak co dzień niegrzeczna, choć muszę ją pochwalić, że od 3 dni zostawiamy ją na pokojach z naszymi psami i nic nie zniszczyła.
  7. Buha,ha,ha wyglada jak jakis mędrzec :P [url]http://img834.imageshack.us/img834/7183/dsc0009001.jpg[/url]
  8. [quote name='zerduszko']Ale on ma cały czas problemy - nie unormowało się po schronie. Jak są leki jest ok, a potem wraca. Aleeee po czwartkowym odrobaczeniu i zmianie karmy na RC gastro przeszło. Bez leków :D I tak zostanie, ale oby nie musiał być na tej kamie, bo cena powala. Dziś nas skutery chciały przejechać... ma ten mój szczeniak nerwy ze stali :multi: [B]Słyszeliście, ze szczepić na wściekliznę powinno się dopiero jak zęby psu wyjdą?[/B][/QUOTE] Nie, a dlaczego?
  9. Miny to ona ma niezłe [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zabawa008.jpg[/url] Może jakiegoś wiruska złapał, moje dosyć często maja po stopnieniu śniegu.Cały ten zasrany syf się odmraża
  10. Ha,ha z pyska wyszedł jak żółwik [url]https://lh3.googleusercontent.com/-LnIm2mFxV3E/UWbx6fcRDPI/AAAAAAAAAOc/kLDwSgbn9WU/s798/DSC_0980_m.jpg[/url] Zarąbista, ale rzeczywiście kopiowane są w ogóle obłędne [url]https://lh5.googleusercontent.com/-CN09I0REkpo/UWh0X1HF2II/AAAAAAAAAPg/GY_gyB1Lbgk/s640/4+tygodnie3m.jpg[/url] I broń Boże żadna ciapa ;)
  11. [quote name='Bolsbokser']Szczegóły już niedługo, jak się u nas pojawi. Do 21 kwietnia trzeba się wstrzymać, co by nie zapeszyć :P Ale ... obawiam się zaostrzenia Twojej choroby, jak zacznę fotki wstawiać :P[/QUOTE] Pytałam jak się choroba nazywa hi,hi ;)
  12. [quote name='Bolsbokser']To bardzo poważna choroba :)[/QUOTE] Jak się nazywa ?
  13. [quote name='Bolsbokser']Dziękujemy, ale jeszcze musimy troszkę poczekać. A obroże będą każdemu pasować i będzie Banda ochroniarska :) [B]No to teraz będziesz wpadać częściej, żeby pozazdrościć[/B] :eviltong:[/QUOTE] No co Ty, ja nawet patrzeć nie mogę na te psy ;).
  14. Byłam, widziałam:evil_lol: i wcale nie zazdroszczę :placz:
  15. Litości ;), jutro. Dzisiaj stoję sobie w łazience i kątem oka widzę, że ta mała szuja niesie coś w paszczy.Odwracam się i co widzę, jak ona zanosi majtki mojego męża na swoją miejscówkę :).Już nie wspomnę, że kradnie wszystkie zabawki i je składuje u siebie.Do tego buty i kapcie i co tylko sobie wymyśli
  16. [quote name='malawaszka']a ona tak tylko na parapet czy szafki i stoły też zalicza chętnie? jest ogarnięta w życiu domowym czy dziki dzik? no i jak z czystością -daje radę?[/QUOTE] Ani razu nie zrobiła w domu.A zachowanie, jak szczeniak.Włazi na twarz, całuje namiętnie, kradnie zabawki i kapcie.Wczoraj złapała za dywanik i chciała się bawić.Szybko się nudzi.Czasem bywa grzeczna i leży spokojnie.Jakby miała możliwość to by wlazła wszędzie.
  17. [quote name='malawaszka']ożesz a po co ona na parapecie???? brr pamiętajcie, żeby okno zamykać[/QUOTE] Tak, otwierane jest tylko na chwilę
  18. [quote name='wilczy zew']ja jestem za odżywianiem wewnętrznym[/QUOTE] Ja tyż :)...........
  19. [quote name='Fides79']skrzypa sobie kup :cool3:[/QUOTE] I od razu witaminy z grupy b które wypłukuje skrzyp, no chyba, że na głowę tylko ;)
  20. Na razie mam takie z komórki męża [IMG]http://i49.tinypic.com/2a78mdh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/m4glv.jpg[/IMG] Nie chce się więcej wgrać :(
  21. No sama jestem ciekawa.Zestresowała się strasznie i odbiło się to na psiowych kontaktach.Mentora nie wpuściła na łóżko, a Leosia pogoniła.Może jutro jej przejdzie.
  22. Pokażę, ale nie dziś , bo jestem już zmęczona.Jutro.Takie wyżełkowate ;)
  23. Byliśmy dziś u fryzjera, niestety nie udało się nic uratować oprócz kawałka brody mimo, że też była w tragicznym stanie. Teraz wyszło dopiero jaka jest chuda i że ma myśliwskie uszy ;)
×
×
  • Create New...