-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='zerduszko']Śliczna :) Na fb swojego wgrałaś foty?[/QUOTE] Pewnie już zauważyłaś ,że tak ;) [quote name='Margi']Śliczna dziewczyna. [URL]http://img197.imageshack.us/img197/8551/93516939484288729549288.jpg[/URL] to zdjęcie nadaje się do ogłoszeń i na pewno zaraz ktoś się w tym nochalku zakocha.[/QUOTE] Oj to moje ulubione :) [quote name='Saththa']Nooo i tutaj tez :) [URL]http://img838.imageshack.us/img838/5378/77653948416806289461047.jpg[/URL] To był poczatek z Fixem jak tak trzepałam strony b ozdjec duzo było;) ale juz wrociłam do mojej normy:) wiec mozesz spokojnie wrocic;) Oj wrócę, wrócę na pewno czy natrzepane czy nie, tylko muszę porządnie przysiąść i poczytać, żebym wiedziała i mogła coś mądrego napisać.Jak mi się uda oczywiście, bo ostatnio całą swoją inteligencję zmarnowałam na wymianę tuszu w drukarce buhahaha Szkoda Mentora... ale szlag by trafił taką kolej rzeczy :shake:[/QUOTE] Ogólnie Mentorek jest w dobrej formie, ani za chudy, ani za gruby, stawy w porządku, przynajmniej na to wygląda, jest bystry, prężny, ma chęci.Jednak człowiek widzi z roku na rok, że to już nie ten sam pies.Pani wet mówi, że fajnie wygląda i tym trzeba się cieszyć, oby jak najdłużej.
-
Pamiętaj by wzmacniać organizm zdrowym odżywianiem, to też ważne.
- 21590 replies
-
[quote name='wilczy zew']Mentorkowi coś dolega?[/QUOTE] Nie, zdrowy, tylko kiedyś jak pojechaliśmy na działkę to biegał nawet dwa tygodnie.Łeb mu opadał, oczka się przymykały, ale nie on dalej hasał.Z roku na rok ma coraz gorszą kondycję, teraz pół dnia i idzie poleżeć.Nooooooo chyba, że jest spacer (poza działkowy)to dostaje "strzała" i ciągnie jak parowóz.
-
[quote name='malawaszka']no a ja czekam na te fotki bo pewnie lalka trochę odrosła i trzeba by ludziom pokazać[/QUOTE] Tylko ten pusty łeb jej zarósł ;) Mam tylko coś takiego z tamtego tygodnia.Teraz byliśmy na działce, ale oczywiście zapomnieliśmy aparatu, dwa tumany. [IMG]http://i40.tinypic.com/30wnfwk.jpg[/IMG] noooooooooo i ch.. więcej zdjęć nie chce mi się wgrać.Starałam się przez godzinę :( Wstawię na facebooku to sobie ściągniesz, choć nie są zbyt piękne, ale wiadomo , że mistrzem fotografii to ja nie jestem :)
-
U nas nic ciekawego, oprócz tego, że mam wrażenie iż doba jest coraz krótsza.Na nic mi nie starcza czasu.Galerie wszystkich zaniedbałam, czytam tylko tam gdzie mniej stron.Dotyczy to szczególnie Twojej, bo od kiedy masz Fixa to "tłuczecie" tych stron, że na razie zrezygnowałam z nadrabiania :(.Tilucha się zasiedziała, pewnie też dlatego, że nie mam kiedy, jak i może chęci latać z aparatem, a ładne fotki by jej się przydały.W skrócie Mentor się starzeje :(, Leoś zbiera wszystkie kleszcze, a Tila to łobuz niewychowany.
-
Piękne bodziaki
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']a Lili 3 letnia za stara już? [URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/551[/URL][/QUOTE] Tila też ma ok 2 lat, a z zachowania jak szczeniak hi,hi, ale też nieco większa :) -
[quote name='Saththa'][URL]http://i40.tinypic.com/nfpi6g.jpg[/URL] uuuua ja to jednak nie lubie jak mi się tak pies skręca;)[/QUOTE] Moje to by tak w połowie się nie wygięły, a ona dałaby radę jeszcze więcej tak naprawdę.Ona potrafi spać w takich pozycjach,że człowiek się zastanawia co gdzie jest, a gdzie być powinno.
-
[quote name='malawaszka']ale jej dobrze :lol:[/QUOTE] No nie wiem, bo ciągle dostaje opitol, że kładzie się na mojej miejscówce.Właśnie ją przesuwałam, a ona się tak wygięła.Jest wyjątkowo giętka.Noooooooooo i wiadomo u mnie ciasteczek się nie dostaje jestem złą "mamuśką":placz:
-
Dziś miały być foteczki, ale przyszła zła burza i nici z tego.Jednak znalazłam coś na telefonie, niewiele, a jednak :) [IMG]http://i42.tinypic.com/ify42h.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/35kir9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/3493ntf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33b1jwh.jpg[/IMG] i pies guma :) [IMG]http://i40.tinypic.com/nfpi6g.jpg[/IMG]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Fides79']jeeezuu jakie to wszystko skomplikowane :roll:[/QUOTE] To prawda... -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']WOW SUPER!!!!! Niekoniecznie kumam to o czym piszesz, ale brzmi świetnie :laola:[/QUOTE] Mam to samo ha,ha,ha Gratuluję -
Ha,ha,ha, a co to za mina ? [url]https://lh3.googleusercontent.com/-wthMFZKuh3Y/UZCb4o0kM3I/AAAAAAAAEIk/nKXOTyyIvI4/s640/DSCN3540.JPG[/url]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Pewnie zazdrosna, bo jest tylko mowa o gryzieniu dziecka -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser'] No i teraz WATACHA to się dopiero zafoszy :P [/QUOTE] Ja to tu nawet nie wchodzę, przypadkiem klikłam:eviltong: I badzo dobrze i badzo dobrze upitol całą obróżkę, niech złośliwa Pańcia pierze:p [url]https://lh5.googleusercontent.com/-2bWm85LiMcQ/UZD2abj81iI/AAAAAAAAAgg/Fz9XZmET3-s/w640-h428-no/DSC_1876m.jpg[/url] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale na fotę trafiłam na wstępie :) [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/182883_623272764367293_1631475406_n.jpg[/url] Życzę szybkiego gojenia ran. -
Najważniejsze, choć nie jest to proste , to się nie załamywać.Masz dla kogo żyć i tym się kieruj.Czasami to daje więcej siły niż nam się wydaje.Ja oprócz medycyny zwykłej, skorzystałabym też z tej niekonwencjonalnej, ale to ja. [h=3][/h]
- 21590 replies
-
[quote name='Aleks89']Lucas ma 3,5roku wszystkie 4kły zjechane równiutko o kilka mm i ściera co raz bardziej.A takie teorie są zabawne:diabloti:Nie ma to jak dolać trochę dramatu do pieska:loveu:[/QUOTE] Wynocha:evil_lol:, wszystko psujesz :cool3:
-
[quote name='malawaszka']a ja myślę, że to nikt tak psom nie piłuje tylko one same - o kraty jak się chcą wydostać, albo jak gryzą kamienie, tak "spiłowane" zęby mają też psy które się dużo bawią twardymi gumowymi zabawkami/piłkami; Figa ma tak na równo "spiłowane" zęby, Furia też - aż ostre krawędzie[/QUOTE] Mentor jak chciał się wydostać to szalał łapami, kamieni nie gryzie, nigdy nie zaobserwowałam takiej sytuacji.Cały czas ma tak samo, ani więcej, ani mniej więc to też nie od zabawek.Laila się bawi dużo, Leoś się bawi dużo, a żaden nie ma nawet w jednej 10 takich kłów jak Mentor, więc to do mnie jakoś nie przemawia.
-
[quote name='wilczy zew']jemy wszystkie cztery spiłowano do połowy,prawdopodobnie był workiem treningowym dla psów[/QUOTE] Mentor też ma spiłowane wszystkie 4.Słyszałam kiedyś, dawno temu, że tak robią w schroniskach.
-
Ale wiadomości :(, trzymaj się mocno
- 21590 replies
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
WATACHA replied to bira's topic in Foto Blogi
jakie uchole śmieszne :) [url]http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/15_zps9df2c4db.jpg[/url] No jaka modnisia :) [url]http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/13_zps064ddecd.jpg[/url] -
Na pewno bym poszła do wet który diagnozuje za pomocą "głupiego Jasia".Już mi jeden taki sprzedał uspokajacz, to własnych psów nie poznałam.
-
Ja zaczynałam od niejedzenia słodyczy i pszenicy, potem rzeczy bez konserwantów, a skończyłam na niejedzeniu mięsa.Przez jakieś pół roku schudłam ponad 10 kg.Za to mój mąż żre mięcho codziennie ;) i się dziwi czemu mi brzuch spadł, a jemu nie, mimo, że schudliśmy oboje.Za to wszyscy wkoło mnie namawiają na zjedzenie choć kawałka i straszą różnymi konsekwencjami zdrowotnymi tylko szkoda, że nie mają żadnych argumentów.Wszystko co jest w mięsie jest i w innych rzeczach pochodzenia roślinnego.Przygotowywałam się dość długo do tej decyzji więc trochę i poczytałam :)