Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. [quote name='savahna']Każdej z nas wystarczy jeden książę w domu....:eviltong: tak sądzę....:cool1:[/QUOTE] Od przybytku głowa nie boli, ponoć:diabloti:
  2. A nie lepiej było pocałować żabki .?????
  3. [quote name='devoner']uwielbiam śmierdzące stópki mojej Megi,zboczona jestem?[/QUOTE] Ja też:evil_lol: Tylko dlaczego mówi się ,że psie łapki pachną a faceta.......
  4. Z żyworodk iteściowa robi nalewki, podobno oczyszczają organizm, można przykładać na ranę. Jak któraś chce to Dorota wyśle Wam szczepki, mamy tegodużą ilość, mnożą się jak chwasty:diabloti:
  5. Zyworodka to super sprawa, my mamy ją już os kilku lat
  6. [quote name='malagos']Świeżo zdjęte z nóg po 4 dniach noszenia, jeszcze ciepłe :)[/QUOTE] [quote name='jaanka']z usztywnioną podeszwą :p[/QUOTE] [quote name='Marycha35']To chiiiba trzeba mieć pozwolenie na taką skarpetę, fuj!!!! BROŃ BIOLOGICZNA!!!!:razz:[/QUOTE] .....ciepłe i jeszcze pachnące a ,że troszkę sztywne:p Marycha35 nie wiesz co dobre:evil_lol:
  7. savahna no bo cóż można powiedzieć o skarpetkach?:cool3: To nie to co choćby aparat fotograficzny, czy komputer:diabloti:
  8. [quote name='jaanka']Zależy czy grube czy cienkie.[/QUOTE] Chyba normalne:roll:
  9. No my też mamy kilka rzeczy na bazarek, koleżanka trochę skarpetek podrzuciła. Może akurat ktoś kupi. Chociaż ostatnio dużo było skarpetek na bazarku:evil_lol: To nie wiem czy nie lepiej przetrzymać trochę .Jak myślicie ?:diabloti:
  10. W okolicach Wrocławia/Krępice/ znaleziono młodego psa owczarka z czarną ,parcianą obrożą.. Ma gdzieś około1-2 lat. Psiak zadbany , może ktoś coś słyszał? Dobra wiadomośc ,że jak nie znajdzie się właściciel , to psiak ma już zapewniony dom:lol: Znalazł się już właściciel
  11. [quote name='savahna']:lying:Bosheee, tak sporządnieliście,zupełnie was nie poznaję, ja nie o tym mówiłam.:diabloti::diabloti:Jaanka ratuj sytuację, w Tobie cała nadzieja.:oops::oops: Widać szu,że zmęczony jesteś.:calus:Zachowujesz się jak nie Ty...:eviltong::evil_lol: Wejdź sobie w torty super dekoracyjne, od razu Ci przejdzie.:lol: Świetne są, szkoda,że tak daleko, może kiedyś by człowiek coś zamówił....:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Sporządniałem , chyba:diabloti::evil_lol:
  12. Tylko tu nocki to nieraz 13 godzin plus 2 godz dojazd:diabloti: Dziwnie nie:evil_lol:
  13. Nie zaniedbuję , więcej pracuję:lol: Głownie na nocki.:diabloti:
  14. [quote name='jaanka']A ten świerszcz jest kandyzowany? Wygląda mniam mniam ;)[/QUOTE] jaanka no co Ty , świerszcza chcesz zjeść????:crazyeye:
  15. A to dzięki wawer , dopiero po Jej wpisach przeczytałem dla kogo bazarek:evil_lol:
  16. savancia masz rację wszystko apetyczne, a takiego biały serk to chętnie bym zjadł. Tutaj tylko zółte, jakoś nie trafiłem na biały:shake:
  17. Zjadłoby się :lol: savahna kto Cię nauczył zmieniać posty?wegielkowa?:diabloti:
  18. [quote name='jaanka']Znaczy że za bardzo się wymądrzam ? ;) Pewnie masz rację. Ale bardzo się cieszę z tych domków. Wkoło dużo srok i sójek a te budki są bezpieczniejsze dla piskląt. Można też zafundować sobie taką z kamerką .:)[/QUOTE] Nie, faktycznie wiedzę masz sporą. Ja nie rozróżniam ptaszków.My tylko na wyjazdach podglądamy. pierzaste.:lol:
  19. Jak czy ktoś zagląda? Ja zaglądam[B]​[/B]:evil_lol: Zdjęcie super.
  20. I ja zawsze czytam:lol:
×
×
  • Create New...