[quote name='ranias']Rano dostałam w prezencie mysz...kecia2 wrzuciła ją martwą przez górne okno do sypialni...od dzisiaj muszę spać przy zamkniętych oknach...:shake:Mysliwi sprytni zapolowali rankiem, później cały dzień laby...a ja się będę kisić w tym upale..muszę coś pomyśleć..:razz:[/QUOTE]
Śniadanko podane, prawie do łóżka, a że przez okno.....