Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Po takim jedzeniu każdy by się świecił.
  2. No i tu namierzyłem czarownice kielecki. A gdzie wy się podziewacie? Na bazarkach cisza:roll:
  3. Ja za 4 opakowania 10 mg już z kosztami przesyłki zapłaciłem 514 zł.Czekałem tylko tydzień. Czyli za opakowanie niecałe 130 zł. Super. Dobrze ,że trafiłem na tą stronę , dzięki dziewczyny:lol:
  4. My też od kilkunastu lat tylko do Stegny. Ale głównym wejściem nie lubimy wchodzić , bo dużo ludzi , wolimy bocznymi:lol: A jeżdzimy do ośrodka Kabylia. Domki z tarasami z drewniana balustradą. Można psiaka puścić :lol:
  5. Rudzia toż to wyzysk
  6. Tak się zastanawiam jak płacisz psiakom za pozowanie , co zdjęcie ciasteczko?:evil_lol:
  7. Udało się mi zamówić na angielską receptę ,ale mam pytanie czy to poczta mi przywiezie czy kurier , jesli kurier to jaki DHL, siódemka? Pytam bo zapomniałem zmienić numer telefonu i poszedł mój a ja jestem w Holandii.Miałem podać numer żony.
  8. No teraz to i Ty i Rudzia pojawiacie się i na długo znikacie.:diabloti:
  9. [quote name='ranias']Rano dostałam w prezencie mysz...kecia2 wrzuciła ją martwą przez górne okno do sypialni...od dzisiaj muszę spać przy zamkniętych oknach...:shake:Mysliwi sprytni zapolowali rankiem, później cały dzień laby...a ja się będę kisić w tym upale..muszę coś pomyśleć..:razz:[/QUOTE] Śniadanko podane, prawie do łóżka, a że przez okno.....
  10. Savahna a gdzie Ty się podziewasz, bo Rudzia choć raz na jakiś czas się pojawia:roll:
  11. Dzięki za info:lol:
  12. Dzięki za info, i jeszcze jedno pytanie , czy można od razu zamówić 4 opakowania?
  13. Dziewczyny mam pytanie gdzie wpisuje się w tej angielskiej recepcie ilość zamawianych opakowań i co wpisuje się w rubryce Vets Initials
  14. [quote name='Aimez_moi']Oj......facet to facet.......:):)[/QUOTE] Bo faceci są dokładni, nie można o niczym zapominać:diabloti:
  15. Zdjęcia super, model i modelki też. Ale Rudzia nie uwierzę ,że kocica to wredotka. Toż to oaza spokoju:evil_lol:
×
×
  • Create New...