Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. wegielkowa my też mamy kilka rzeczy to może razem? Tylko Dorota musi Wam wysłać.
  2. Pewno dlatego ,że by byli pierwsi, nie chcieli stresować innych:lol:
  3. A Wy gdzie , nie widać Was na zdjęciach?
  4. Poszedł przelew za marzec i kwiecien 20zł:lol:
  5. Rodzice pomagają bawić się dzieciakom, bo u nas też buty są odbite bardzo wysoko. Nieważne dla nich ,że klatka dopiero była malowana. Wspólne czyli niczyje:cool3:
  6. Ale u nas w bramie to mieszka chyba większość. I niestety już dzieci 7,8 lat muśzę zaliczyć do grona strasznych ludzi. Idąć z rodzicami potrafią np odbijać sobie buty na ścianie, albo zdzierać farbę na poręczach waląc metalowymi prętami które noszą ze sobą. Koszmar.
  7. Jakie aniołeczki
  8. wegielkowa teraz to ludzie muszą się pilnować i nie chrapać ,żeby sunieczce nie przeszkadzać:evil_lol: psiakom wolno:diabloti:
  9. [quote name='jaanka']może lepiej chłopaka[/QUOTE] Nie, my uwielbiamy sunieczki:lol:
  10. Zdjęcia super ,ale jak to jest ,że sune tak fajnie się dogadują , razem śpią dotykająć siebie. Moja Figunia traktuje innego psiaka jak konkurencję i zaraz ma atak padaczki, już nieraz żeśmy się zastanawiali dlaczego, charakter?:razz::razz: Gdyby była inna to byśmy przygarneli jeszcze jedną sunię.:roll:
  11. [quote name='wegielkowa']Rudzia jest najbardziej kielecka i nie wiem właśnie, dlaczego nie była tu obecna przez pół roku? Wujaszek z Wujaszkową też sobie bimbają. Nie bimbają:diabloti: , w tym roku nie udało się wcześniej złożyć życzeń, to się Rudzia nie przejmuj:evil_lol:, do końca kombinowałem ,żeby jakoś wyjechać na święta do domu , no ale się nie udało. :cool3: Teraz życzę czarownicom kieleckim i nie -kieleckim Wesołych Świąt:lol:
  12. Wszystkim Paniom Kieleckim i nie Kieleckim Wszystkiego Najlepszego:Rose:
  13. To trzecie zdjęcie bezbłędne, jaka krzywda ,musiał pozować do zdjęcia:roll::roll:
  14. Co to jest 12 jajek, gdyby zwędził ze sto:roll:
  15. Mówisz o tych cukiereczkach:mad::mad: Zapomniałem ,że to dziś koniec:roll:
  16. Zapraszam na mały bazarek na Kielce część 3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239595-Część-3-na-kielce-do-15-02-2013-do-godz-22-00?p=20400045#post20400045[/URL]
  17. [quote name='Rudzia-Bianca']Trzymajta Ciotki i Wujkowie kciuki, jutro badamy Bazylową wątróbkę i mam nadzieję koniec chorowania w tym roku . A przy okazji po badaniach obchodzić będziemy małą wielką rocznicę :) 3 lata temu w nocy z 3/4 lutego prosto z nieba spadł mi Bazyl i zmienił moje życie w raj :)[/QUOTE] A jaki prezent dostanie Bazylek?
  18. Zapraszam na nowy bazarek dla Kielc. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239444-Tworz%C4%99-na-Kielce?p=20378428#post20378428[/url]
×
×
  • Create New...