-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mariusz pp
-
[quote name='paula_t']Mariusz, to się nie ma co śmiać ;) Raz byliśmy z TŻ-em na kolacji i zjadł krem czosnkowy. Nie wiem co to było, jakiś zmodyfikowany, zmutowany czosnek, bo przez cały tydzień tak w domu czadziło, że na zmianę oddychała to ustami, to nosem pod koszulką, bo wytrzymać się nie dało:evil_lol: Wypróbował wszystkie sposoby wyszukane w internecie na neutralizację zapachu i nic, kompletnie nic nie pomogło :D[/QUOTE] Bo po czosneczku to miodzio:diabloti:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']No niestety , wróciło nie znasz dnia ani godziny , takie gady się nie zmieniają ...:angryy:[/QUOTE] To masz wesoło:evil_lol:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mariusz pp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I my zyczymy Szczypiorkowi kieleckiemu 100 lat:Rose: -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
mariusz pp replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Przelałem 20zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mariusz pp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A dlaczego to u was jest taki zwyczaj ,ze w Boze Ciało chodzi się w neglizu cały dzień po domu?????????:diabloti::diabloti: Tylko w ręczniku,Dorota mi powiedziała:mad: I też tak chciała:cool3::cool3::cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mariusz pp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']MAsz racjé namieszalam troché, zwlaszcza ze przeskoczylam na drugá sprawé, choc analogicznie dotyczylo tam tej samej kwestii - odpowiedzialnosci za psa na dt. jesli chodzi o pisanie i wsparcie moralne, to mogé tyle powiedziec, znajác Erké - kobita nie jest gadatliwa, jak niektórzy krasomówcy, którzy zachwycajá czytajácych samá pisaniná o kazdym ruchu psa na dt. naprawdé, taka jest Erka, ale nie ujmuje to jej dobroci i troski o psy, któych niestety ma tyle pod swojá pieká, i co wazne- ciágle sié zmieniajácych, bo na miejsce stale wyadoptowywanych (za sprawá ogloszen Savanki i spolki, oraz niezwyklym umiejétnosciom do rozmowy z ludzmi Wégielkowej) psów, trafiajá ciágle nowe i ciézko sié polapac w tej rotacji, ja szczerze nie nadázam a tylko czytam, nie mam nawet tyle roboty. Wiéc tylko chcialam napisac ze Erka to dobra kobita, nie mówi duzo, ale robi duzo i nie atakujcie jej proszé bo nie zasluzyla na to.[/QUOTE] I my się dołączamy do tej prośby, na wątki kieleckie zaglądamy od lat i wiemy jak to tam wygląda. Piszę my, bo co prawda Mariusz jeszcze nie czytał dzisiaj wątku kieleckiego, śpi bo w nocy wyjeżdza na urlop do Polski, ale On też wie jak to jest w Kielcach . A Pani Ewa/erka/to spokojna kobieta:lol: -
jeszcze nieraz zatęsknisz za wredotą, ile można się przymilać:evil_lol: A tak nie znałaś dnia ani godziny:diabloti:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Donoszę z przyjemnością wielką że kocica po sterylce na razie jest super cudnym kocikiem :) nie gryzie nie furczy tuli się włącza traktorek - straciła podły charakter - od 14 maja nikogo nie ugryzła ;)[/QUOTE] A może zbiera siły?
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
mariusz pp replied to Poker's topic in Już w nowym domu
My mamy nadzieję ,że będzie dobrze. -
Moja Figa zaczęła jeść po sterylizacji:lol:
-
Jakbym czytał o swojej Figuni jak była mała, też nie chciała jeść ,to sadzaliśmy ją na oknie i karmiliśmy, podająć ręką do pycholka.Wszystko było ok jak dużo ludzi chodziło pod oknem ,to jadła, gorzej jak nikogo nie było, to wypuszczała bokami.
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
mariusz pp replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też cały czas zaglądam.