Udało się , od rana przewalam wszystko po kolei, jak już kończyłam i straciłam nadzieję to znalazłam.Przepraszam ,że to tak długo trwało ale tak jak pisaliśmy na pw Mariusz pracował od rana do wieczora i nie zdążyłby na pocztę , a ja nie miałam jak bo najbliższe miasteczko od nas to 10 kiliometrów.W poniedziałek ma nockę to zaraz z rana wyśle.
Dorota