Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Podobno firmom niemieckim nie opłacało się sprzedawać w Polsce. Ponoć są jakieś odpowiedniki polskie ale rozwalają wątrobę.
  2. [quote name='Kamila Proc']a nie powiem[/QUOTE] No powiedz:diabloti:
  3. [quote name='Kamila Proc']a ja miziam Argulka[/QUOTE] Kamilko a po czym?:evil_lol:
  4. [quote name='Kamila Proc']eh, jak tu przestac jesc babeczki[/QUOTE] Trzeba się przestawić na ciastka tortowe z podwójną ilością kremu:evil_lol:
  5. A tort dostanie?
  6. Dzięki za info.
  7. Mam pytanie , od tygodnia wiem ,że moja sunia jest chora ma brać Vetoryl i nie wiem czy tabletkę można podawać w karmie , czy powinna dostawać go na czczo.? Poczytałem ten wątek i jestem przerażony:shake:
  8. U mnie się nie przelewa czyli zakalec jak nic:diabloti:
  9. To może ja odpowiem ,bo nie wiem kiedy Mariusz się pojawi. To choroba hormonalna, nadnercza albo przysadka mózgowa/chyba/ produkują za dużo kortyzolu, to są sterydy.Wyniki wątrobowe są przekroczone kilkakrotnie.Pies dużo pije ,.dużo sika ,często posikuje w domu, Brzuszek nabrzmiały jak balon, podobno wiotczeją mięśnie łapek .I pewno tak będzie ,bo Figuni łapki się zawijają , nawet na prostej drodze.Nieleczona prowadzi wiadomo do czego.Najgorsze to to ,że leki na tą chorobę wycofano z Polski dwa lata temu. Można kupić tylko na zachodzie. Cena leków wysoka.Ale musi brać do końca życia. Udało mi się kupić ,co prawda nie 30mg a 60 ale poprosiłam w aptece i mi przeważyli.
  10. Przejdzie jej, dobre żarełko i zapomni. A Figunia niestety ma potwierdzonego Cushinga, Dorocie udało się kupić na cito Vetoryl, co prawda przepłaciła ,bo zapłaciła 360 zł ale następne leki to ja już tutaj kupię , podobno kosztują około 45 E.To zawsze to taniej.
  11. [quote name='ranias']jakoś kojarzy mi się z zakalcem...:roll:[/QUOTE] Zakalec jest wklęsły:megagrin:
  12. To ja poproszę nr konta wpłacę 50 zł.
  13. To ,że ciałko wylewa się z foremki to nie powód do zmartwień.:evil_lol:
  14. Nikaragua Ty robisz tyle bazarków ,że nawet nie śmiałbym pytać.:lol:
  15. Się trzymamy ,jutro dodatkowe testy.
  16. My wpłacimy 50zł , tylko na jakie konto? Chyba bezpośrednio do Poker?
  17. U Figi wet zdiagnozował zespół Cushinga, jakby było mało wszystkiego. I pocieszył Dorotę ,że dobrze ,że jestem w Holandii ,bo w Polsce wycofali lek, już dwa lata temu:shake::shake: Trzymaj się Rudzia.
  18. I ja zaglądam do szkieletorków:lol:
  19. [quote name='Aimez_moi']O mamuniu.......a to staruszek..... A Ty RAnias raczej z tych majtek to zrezygnuj.....ja raz sobie zapodalam to nie dosyc, ze oczy na wierzchu mialam to i wygladalam dziwnie.....ale nie szczuplo niestety.....[/QUOTE] dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='ranias']znów nam ubyło lat...[/QUOTE] A ja znam inną wersję?
  21. [quote name='ranias']no przecież o to chodzi...sunie letnią porą,,mniej ubranek....:lol:[/QUOTE] No ładnie, raniasku ,o czym Ty myślisz:roflt:
×
×
  • Create New...