-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mariusz pp
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
tak nieraz udaje mi się zarzucić na plecy:p -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
nie, jeżdzą metrem. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
Poczytałem , niestety ja mam włosy górno-udowe, więc nic mi nie wystaje:evil_lol: dolnołydkowe są metro seksualne:eviltong: -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mariusz pp replied to mari23's topic in Psy do adopcji
A naszej Figuni wet polecił kozieradkę.Ostropest nie bardzo jej pomagał. A po kozieradce polepszyły się wyniki wątrobowe, ma lepszy apetyt, bo na to też działa tylko ten zapach:roll:.A jak już ziewnie to można uciekać:evil_lol: Do jedzenia sypiemy jej 1/4 łyżeczki i o dziwo chętnie je. No i jest to bardzo tanie , bo coś 4 zł. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Ja także mam taką funkcję zaprogramowaną a Ty nie? Pewnie nie. Gwiazdy Internetu TEGO nie robią :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ja nie sikam na dworze:eviltong: -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Jeszcze nie było tak tragicznie. W Sylwestra rano zawsze idziemy na długi spacer. Żeby wszyscy się wysiusiali na zapas.Wiadomo że potem z wyjściem będzie problem. Ubieramy się, stajemy w drzwiach i na bank wtedy huknie. Chociaż przedtem nasłuchujemy czy można się że tak powiem "wstrzelić" ;) w lukę. No to wtedy już mamy z głowy spacerek a pęcherze pełne nadal. Jedzenie też wcześniej i raczej w małej ilości. Zresztą z apetytem u trzęsidupków także kiepsko. Jak się kłapie paszczą ze strachu to żarło wypada przecież.[/QUOTE] jaanka wszyscy się wysikali??:crazyeye: Ty też:roll: -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
Nie , przyzwyczaiłem się do swojego:diabloti: To już tyle lat.... -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ponoć dlatego Mikołaj nie ma dzieci, bo worek za duży, i laska zagięta........[/QUOTE] dobre:evil_lol:... -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a ja życzę jaance nowego komputera :p I trzeźwego Mikołaja z duuużym worem :p[/QUOTE] Biedny byłby Mikołaj z dużym worem:evil_lol: -
My również życzymy Spokojnych Świąt.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mariusz pp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I ja dołączam się do życzeń -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mariusz pp replied to mari23's topic in Psy do adopcji
A może Biedusia trzeba masować, my zamówiliśmy Figuni dwa razy masaż w domu. Dziewczyna uczyła, Dorotę jak robić masaż. Tylko trzeba robić codziennie. U Figuni już po 4 dniach było lepiej. Też ma zanik mięśni, schudła z 10,6 kg do 8,7 kg. I widać ,że jest coraz słabsza, ale po masażach lepiej:lol: Choć nie zawsze to się jej podoba.:diabloti: -
[quote name='Aimez_moi']Nie chce tego napisac naprawde........ poszlam tylko po jedna rzecz do sklepu........tylko po mleko.......w sklepie zajarzylam, ze nie mam ani karty ani funta......chodze po sklepie z mlekiem dzwonie do corki aby mi funta przyniosla.......chodze, chodze wyszlam ze sklepu przyszlam do domu postawilam mleko i........ problem pojsc i oddac kase czy przyzrnac glupa, ze stara jestem?[/QUOTE] Dobre.:lol: Mój znajomy poszedł z trzyletnim dzieckiem do sklepu z farbami, rozglądał się ,dziecko biegało. Stwierdził ,że już wychodzą, zamyślony, dziecko z tyłu już prawie płakało, -tata ciężko ,ja nie mogę. On ją poganiał, żeby szybciej . W końcu patrzy zniecierpliwiony, a córka targa kubełek farby.Wrócił do sklepu.:evil_lol:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mariusz pp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek skarpetkowo-czekoladowy dla Kielc [h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249295-Na-Kilece-skarpetki-bawe%C5%82niane-czekolady-%C5%BCyworodka-do-16-12-13"]Na Kilece ,skarpetki bawełniane ,czekolady ,żyworodka do 16.12.13[/URL][/h] -
Ale już nie ma zdjęcia jak psiaczki zmuszane są do klejenia na bazarek. Biedne niewyspane.
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
szu nie wybaczy, ale w styczniu zjeżdzam na urlop:evil_lol: -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ale ile wolnego by Dorota miała -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mariusz pp replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ja bym tam pocałował żabkę ,żeby tylko zmieniła się w księżniczkę Jedna by była od garów druga od sprzątania a trzecia mogłaby mnie na rękach nosić:p