Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. tak nieraz udaje mi się zarzucić na plecy:p
  2. Poczytałem , niestety ja mam włosy górno-udowe, więc nic mi nie wystaje:evil_lol: dolnołydkowe są metro seksualne:eviltong:
  3. A naszej Figuni wet polecił kozieradkę.Ostropest nie bardzo jej pomagał. A po kozieradce polepszyły się wyniki wątrobowe, ma lepszy apetyt, bo na to też działa tylko ten zapach:roll:.A jak już ziewnie to można uciekać:evil_lol: Do jedzenia sypiemy jej 1/4 łyżeczki i o dziwo chętnie je. No i jest to bardzo tanie , bo coś 4 zł.
  4. Ona i na tych zdjęciach jest bardzo ładna. My uwielbiamy takie czarne psiaczki, jak nasza Figunia.
  5. Czy ci ludzie są nienormalni? Oby pod nosem im coś takiego wyrosło. Przeparaszam ale jak widzę coś takiego to mi ........ ............, może lepiej wykropkuję:angryy: D
  6. To mój staż 35 lat, zaczynałem mając 15 a ile jeszcze ? za jakiś czas znowu wydłużą
  7. [quote name='jaanka']Ja także mam taką funkcję zaprogramowaną a Ty nie? Pewnie nie. Gwiazdy Internetu TEGO nie robią :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ja nie sikam na dworze:eviltong:
  8. [quote name='jaanka']Jeszcze nie było tak tragicznie. W Sylwestra rano zawsze idziemy na długi spacer. Żeby wszyscy się wysiusiali na zapas.Wiadomo że potem z wyjściem będzie problem. Ubieramy się, stajemy w drzwiach i na bank wtedy huknie. Chociaż przedtem nasłuchujemy czy można się że tak powiem "wstrzelić" ;) w lukę. No to wtedy już mamy z głowy spacerek a pęcherze pełne nadal. Jedzenie też wcześniej i raczej w małej ilości. Zresztą z apetytem u trzęsidupków także kiepsko. Jak się kłapie paszczą ze strachu to żarło wypada przecież.[/QUOTE] jaanka wszyscy się wysikali??:crazyeye: Ty też:roll:
  9. Nie , przyzwyczaiłem się do swojego:diabloti: To już tyle lat....
  10. [quote name='malagos']Ponoć dlatego Mikołaj nie ma dzieci, bo worek za duży, i laska zagięta........[/QUOTE] dobre:evil_lol:...
  11. [quote name='malagos']a ja życzę jaance nowego komputera :p I trzeźwego Mikołaja z duuużym worem :p[/QUOTE] Biedny byłby Mikołaj z dużym worem:evil_lol:
  12. My również życzymy Spokojnych Świąt.
  13. A może Biedusia trzeba masować, my zamówiliśmy Figuni dwa razy masaż w domu. Dziewczyna uczyła, Dorotę jak robić masaż. Tylko trzeba robić codziennie. U Figuni już po 4 dniach było lepiej. Też ma zanik mięśni, schudła z 10,6 kg do 8,7 kg. I widać ,że jest coraz słabsza, ale po masażach lepiej:lol: Choć nie zawsze to się jej podoba.:diabloti:
  14. [quote name='Aimez_moi']Nie chce tego napisac naprawde........ poszlam tylko po jedna rzecz do sklepu........tylko po mleko.......w sklepie zajarzylam, ze nie mam ani karty ani funta......chodze po sklepie z mlekiem dzwonie do corki aby mi funta przyniosla.......chodze, chodze wyszlam ze sklepu przyszlam do domu postawilam mleko i........ problem pojsc i oddac kase czy przyzrnac glupa, ze stara jestem?[/QUOTE] Dobre.:lol: Mój znajomy poszedł z trzyletnim dzieckiem do sklepu z farbami, rozglądał się ,dziecko biegało. Stwierdził ,że już wychodzą, zamyślony, dziecko z tyłu już prawie płakało, -tata ciężko ,ja nie mogę. On ją poganiał, żeby szybciej . W końcu patrzy zniecierpliwiony, a córka targa kubełek farby.Wrócił do sklepu.:evil_lol:
  15. Zapraszam na bazarek skarpetkowo-czekoladowy dla Kielc [h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249295-Na-Kilece-skarpetki-bawe%C5%82niane-czekolady-%C5%BCyworodka-do-16-12-13"]Na Kilece ,skarpetki bawełniane ,czekolady ,żyworodka do 16.12.13[/URL][/h]
  16. [quote name='Rudzia-Bianca']Jakby ktoś z znajomych był zakochany w Waszej Fidze to mu moją Dinkę pod dom nawet do Wrocławia dowiozę :)[/QUOTE] Jakoś mało chętnych jest na takie psiaczki, a przecieżone śliczne są.
  17. Bardzo podobna do naszej suni,ale wsześniejsza sunia elik/to zdjęcie w krzakach /to juz identyczna jak nasza. Pokazałem to zdjęcie teściowej a Ona mówi o nasza Figunia:evil_lol: I uszka nieraz też tak jej klapną do przodu.
  18. Ale już nie ma zdjęcia jak psiaczki zmuszane są do klejenia na bazarek. Biedne niewyspane.
  19. szu nie wybaczy, ale w styczniu zjeżdzam na urlop:evil_lol:
  20. Ja bym tam pocałował żabkę ,żeby tylko zmieniła się w księżniczkę Jedna by była od garów druga od sprzątania a trzecia mogłaby mnie na rękach nosić:p
×
×
  • Create New...