Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Ja przepraszam zapomnieliśmy o wpłacie ,jutro Mariusz wpłaci bo dzisiaj już śpi. Dorota
  2. już się nie mogę doczekać
  3. i długie smycze 3 metrowe przepinane by się przydały
  4. a czy ja mogę prosić nr konta ,bo po tych zawirowaniach dogo mi wcięło a mam zaległości
  5. szukałem i znalazłem, coś mi wcięło wątek ,jutro zrobię przelew
  6. I my życzymy dobrego Nowego Roku razem z naszymi sześcioma łapkami :)
  7. najważniejsze ,że dwie strony zadowolone :)
  8. Dobrze ,że mu wygodnie.Nasz Koruś też zadowolony z wózeczka. :)
  9. kupię książki Sylvia Day 1.Dotyk Crossa 2.Płomień Crossa 3.Wyznanie Crossa 4,Wybór Crossa
  10. współczujemy,to tak boli jak odchodzi psiaczek
  11. te kapsułki niestety nie są dostępne w aptekach ,można kupić tylko tam.My to wszystko przerabialiśmy przy naszej nieżyjącej już Figuni.Osłonowo można też podawać siemię lniane. :) Kiedyś najtaniej Vetoryl można było kupić w Angli.przez PDO.Ale najbardziej się opłacało jak się brało więcej opakowań bo koszty wysyłki się rozkładały.
  12. Jak Wasze psiaki mają słabe łapki to róbcie masaże.Ja wziąłem psią masażystkę kilka razy i nauczyła mnie jak masować.Bo masuje się nie tylko łapki ale też mięśnie przy kręgosłupie wzdłuż całego ciała.Naszej Figuni było lepiej już po około półtora tygodnia i do końca życia ją masowaliśmy.Myślę ,że w internecie też coś będzie na ten temat. Nasza Figunia też już miała zanik mięśni w tylnych łapkach ale dzięki masażom chodziła i to dość dobrze.
  13. Nasza Figunia miała 15 lat jak dostawała vetoryl.
  14. Przelew zrobiony- 60 zł / I-VI/
  15. Przeczytałem dwa razy bo nie dowierzałem w to co pisze.Biedne psy. A ostateczna decyzja to co? pozbycie się psów?
  16. Kupię próbki karm z dłuższym terminem ważności
  17. tego nie pamiętam,wyniki Figuni chyba jeszcze mamy ale w Polsce. Co jakiś czas miała pobieraną krew ii z tego co pamiętam spadał kortyzol(?) chyba ,ja już nie bardzo pamiętam bo to było w 2012/2013 roku
  18. Odstawiliśmy, bo nieraz tak psiaki mają jak jest to Cushing nadnerczy.Dawaliśmy vetoryl przez kilka miesięcy zmniejszając bo wyniki krwi wskazywały ,że dawka za duża a i sunia była bardzo ospała.I nawet 2,5 mg było za dużo i sunia funkcjonowała już bez vetorylu.Przez kilka miesięcy brania tabletek unormowało się .
  19. To nie można patrzeć wg ulotki tylko wg psa,my zaczynaliśmy od 30mg aż do 2,5 mg po czasie i to musieliśmy odstawić, bo i 2,5 było zaq dużo, a sunia ważyła około 10 kg. Oczywiście sami nie decydowaliśmy o tym tylko wet. Często miała robione wyniki.
  20. Jak tak czytam to widzę moje psiaki, nieżyjąca już sunia w Holandii czuła się dobrze ,na urlopach w Polsce mimo ,że spędziła w naszym mieszkaniu wcześniej 15 lat nie mogła się odnaleść,jak wracaliśmy to znowu musiała się tu przyzwyczajać.A teraz kolejny psiak ma to samo,byliśmy w Polsce dwa tygodnie zmiana miejsca i mimo,że jakoś nie było mu tam najgorzej to zachowywał się inaczej,ciągle ospały.Trzy tygodnie temu wróciliśmy a przyjechała z nami na tydzień koleżanka to Korek ciągle uciekał do drugiego pokoju i spał,prawie cały dzień.Koleżanka wyjechała dwa tygodnie temu i Korek znowu jest normalny.
  21. Czy jedzie ktoś może jutro do Wałbrzycha?
×
×
  • Create New...