Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. mały rozbrykany choć ma trzy łapki.Przy nim też młodnieję. :megagrin:
  2. no to ja jeszcze młodszy bo mam rocznego synka , kieleckiego Korka :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  3. Współczuję, cięzko jest jak zabraknie już psiaka.
  4. dlaczego nieraz jest tak ,że nie można dać odpowiedzi bo pisze -proszę podać treść postu?
  5. u nas FIGunia miała po jakimś czasie odstawiony vetoryl , bo dawka minimalna 2,5mg też była za duża.Miała robione badania i nie potrzebowała już vetorylu, a odeszła na nerki.Bez tego leku była kilka miesięcy a objawy czyli picie dużej ilości wody ,posikiwanie nie wróciły do końca.
  6. Przelew zrobiony 50 zł/ VI-X /
  7. vetoryl wysłany wczoraj. :smile:
  8. próbuję wejść na bazarek ale otwiera mi się bazarek czerwcowy?
  9. Bardzo proszę jeszcze raz o namiary na konto, bo nowe dogo pokasowało mi część pw.
  10. Udało się , od rana przewalam wszystko po kolei, jak już kończyłam i straciłam nadzieję to znalazłam.Przepraszam ,że to tak długo trwało ale tak jak pisaliśmy na pw Mariusz pracował od rana do wieczora i nie zdążyłby na pocztę , a ja nie miałam jak bo najbliższe miasteczko od nas to 10 kiliometrów.W poniedziałek ma nockę to zaraz z rana wyśle. Dorota
  11. Dorota się nudzi i kombinuje :kiss_2:
  12. No i niestety nie mogę odszukać vetorylu.Mieliśmy , bo żona liczyła ile zostało, a póżniej robiły z sąsiadką porządki w rzeczach Figuni.Obawiam się ,że przez pomyłkę został wyrzucony. .Bedziemy jeszcze szukać, ale w ramach rekompensaty proszę o nr konta.Wpłacimy 100zł na leki.
  13. Trzeba wejść na swój profil i na -moja zawartość.Tam są swoje wątki.
  14. Wygodna pozycja:lol:
  15. Figunia w przeciwieństwie do nas pokochała Holandię i w Holandii odeszła.Przez ostatnie pół roku miała domek z dużym tarasem co jej się bardzo podobała, a na urlopach w Polsce była bardzo smutna. Jak przyda się vetoryl to wyślemy pocztą ,będzie szło około 10 dni.
  16. O to szkoda bo mam do oddania dziesiątki Nasza szesnastoletnia sunieczka odeszła tydzień temu :-(
  17. A jaki Vetoryl bierze Misiek?/ile mg/
  18. Teraz dopiero doczytaliśmy.Erka połamana?
  19. To ta ostatnia, chętnie byśmy ją zabrali ale szczeniaczki mają większe szanse na adopcje i pewno szybko znajdą domy. A my weżmiemy psiaka z mniejszymi szansami.
×
×
  • Create New...