agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
czekamy wobec tego.... -
[quote name='malawaszka']o kurcze to się ni dowiemy czy to był on, mam nadzieję, że znalazł dobry dom - ale na 100% pewne, że go nie ma czy mógł się schować? bo muszę coś napisać właścicielowi psiaka[/QUOTE] zaproponuj im Froda jak podobny;), bo piękny jest jak widać, albo tego trzęsącego:shake:... może chcą piesa??
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny napiszcie coś, czekamy, czekamy..... -
[quote name='zadra']Jej zachowanie może się zmienić z upływem czasu i wzrostu poczucia bezpieczeństwa.Pewnie ma złe skojarzenia związane z idącymi ludzmi,[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pobożne życzenie, moja nie ma i wredna jak :diabloti: swoją drogą moja właśnie jest niby krzyżówką wyżlicy z czymś tam... i taka właśnie dropiata, czyli mixy wyżłów to takie potwory wychodzą:razz:
-
imię proszę Lulu, Punia, Pynia, Mosi, Fiti
-
Madallena myślisz o dwupaku? ten pudlowaty taki bidny:-(, one wszystkie:placz::placz:, jak tu wyjść na prosta jak co rusz nowe przybywają:shake:, niekończąca się opowieść...
-
[quote name='zadra']Neska ma bardzo ciekawe umaszczenie.W sam raz dla wyrobionego konesera.[/QUOTE] ona mi kota z tym umaszczeniem przypomina;), psa w życiu takiego nie widziałam:roll::evil_lol:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniuś dawaj chłopak na 1-szą. swoją drogą kto mu takie imionko nadał:evil_lol:,... może i było, ale nie doczytałam:oops: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
cóż wypada nam tylko czekać dalej... -
[quote name='Wunia']to jest kaukaz jak nic !!!!!! Boziu jaka morda śliczna !!!!![/QUOTE] raczej mix-kaukaza, ale i tak śliczny, futro kaukazy miewają też i krótsze, ale to rzeczywiście jakies za liche... chociaż podszerstek to pewnie ma niezły
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szarotka spróbuj mojego kaukaza do łoża, a kanapy to takich rozmiarów nie mam:evil_lol:, za to kocice podkołderne, bardzo podkołderne :loveu: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Hm...........ja nie uwazam, ze pies musi spac na kanapie czy lozku ( pewnie wiele osob sie oburzy ;)), ale byc stale na lancuchu to juz inna sprawa. Moze raczej by poprawic byt psa rezydenta, a Lady znalezc inny dom.[/QUOTE] sie cały czas myśli... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]majqa[/B], stawiam łapy wszystkich moich zwierzaków pod tym coś napisała:lol::lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Alez piękne dzisiaj słoneczko... Czekamy... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ogrodzenie to jeszcze mozna przeżyć, ale ten drugi pies na łańcuchu... -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Rzecz jasna, kciuki trzymam, potem poproszę o zwrot kosztów rehabilitacji, ewentualnie masażysty :diabloti: -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
jak oba domki będą dobre to może wciśniemy jednemu Lady:razz:, no co...? kolor podobny;) -
Jeszcze Lady mogłoby się poszczęścić, a teoretycznie było już tak blisko...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, wiem jak to wykańcza psychicznie, mój TZ ma podobne nastawienie do Twojego. Trzymaj się, trudno mi cos radzić, bo nijak nie dam rady pomóc. Myślę, że każda podjęta przez ciebie decyzja będzie słuszną... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Drugi pies na łańcuchu:crazyeye:. Zgadzam się z Tolą, kto wie,czy Lady tez się nie znudzi, a wyprowadzanie nie stanie się uciążliwym obowiązkiem... no i brak sterylki, o czym wcześniej była mowa:shake:. Nie powiem mam doła i jestem rozczarowana, bo miałam nadzieję, że to będzie już TO! Szukamy dalej... -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
To chyba najszybsza akcja ostatnio:crazyeye: Gratulacje dla wszystkich dziewczyn i chłopaków;) :multi::multi::multi::multi: a Masterkowi już tylko szczęścia i pełnej michy -
zaglądam co słychać u chłopaka?