Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. :biggrina::wink:Skoro męskie odruchy ma w normie to dobrze wróży:evil_lol: jakiś on duży na tych zdjęciach z auta:-o w boksie wydawał się taką kruszynką:cool3: Ty Funia uważaj na tego chojraka, bo gotowy narozrabiać:megagrin:
  2. Ależ one natrętne:evil_lol: :czytaj: ze zrozumieniem proszę, bo jak sie Osa wścieknie:x, no sorki, ale wściekła osa to mnie się strasznie kojarzy, puchnę okropnie :ices_bla:
  3. To i ja dopisze się do wszelkich gratulacji:Rose: ....wiem, wiem późno, ale cały dzień walczyłam:comp26: i nic:pissed:. dogo to po prostu :2gunfire:
  4. Tola znalazła jakieś pekinkowate cudo w schronie i ma kupę nowych zdjęć psiaki różnych rozmiarów, ale niestety problemy z dogo są okropne nic nie mozna cały dzień napisać Psów w schronie jakby mniej pewnie artykuł zrobił swoje....
  5. wszystkim dogo wariuje, trudno się dostać wszędzie...
  6. super, ze wszystko tak dobrze i sprawnie się odbyło, dzięki Wam cioteczki:loveu:
  7. :turn-l:Stonka jak na pastwisku:eviltong: :hmmmm: ja się doliczyłam 5, czy mnie ktoś z błędu wyprowadzi:cool3:
  8. to czekamy na następne informacje o Filonku...
  9. ok. Osa:eviltong:, my rozumiemy, też mamy oprócz tego dogo, normalne życie;), czekamy więc na relację w miare postępów i rezultatów działań, teraz lepiej?:cool3::p
  10. prosimy o ciągłe zaspokajanie naszej ciekawości zdjęciami i wiadomosciami o tych niuniach, zdjęcia prawie porno:eviltong:
  11. ten ogonek to może za wachlarz robić w upalne dni:evil_lol:
  12. [quote name='Ellig']Jak to co bedziemy robic, bedziemy zbierac kase:cool3:, pic kawe :razz:i plotkowac ;). Zagladac co sie dzieje u Gabcia, co u Jamora :-o.[/QUOTE] pewnie i ogłoszenia produkować:roll:, już widzę te taksty:evil_lol:
  13. ja tam daruję ci całą, weź na zdrowie:p
  14. [quote name='RenW']Bez mała, naklepałam tego chyba z 10 razy.. Dziękuję, Ci Ciociu, żeś wspaniałomyślnie dedykowała mi jedną stronę...:p Dziewczyny, dajcie jeszcze jakieś przepisy, tylko na mniej ekscentyczne żarcie proszę.. bom prosta kobiecina jest, średnio zaprawiona w kuchni. :evil_lol: Już chyba można zacząć odliczać godziny do wyjazdu Gapcia..?!:multi:[/QUOTE] taaa, a ze mną się ostatnio wykłócała żem całą stronę zaklepała dla siebie:eviltong:, czasami się przydaje nie:evil_lol:
  15. biedactwo:-( ileż musiał już w swym życiu wycierpieć, a przecież sama jeszcze prawie dziecko:shake:
  16. czyli dalej czekamy w napięciu, bo wieści takie sobie Tolu, to może jednak deklaracje się przydadzą jak będzie wymagał leczenia? Może zmienić tytuł, ale to dopiero po pełnej diagnozie?
  17. a czy nie ma nic w schronisku podobnego do Kawy:cool3:? może jak byłby prawie idealny dubel?
  18. [quote name='Ingrid44']Co tam u pieskow ?[/QUOTE] no właśnie może jakieś newsy?:mad:, bo my tu wszystkie ciekawe:razz:
  19. jak wymóg to wymóg skrobnę... jestem:bye:
  20. Wstałam jestem, dogo tak ostatnio chodzi, że:comp26: ja normalnie odpadam:grab:... Gapcio juz jutro jedzie:painting: cóż my będziemy robić:niewiem:? Gdziez nam tak wesoło będzie:bigcry:
  21. [quote name='Tola'] Ja moge dodac, ze sunia cały czas macha ogonem; czy to tez cecha tej rasy:cool3:[/QUOTE] ja myślę, że dobrego wychowania
  22. jejku kolejna bidulka, dawaj znać jakie efekty zapędów detektywistycznych brata
×
×
  • Create New...