Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Piranha a ten by nie pasował, to sunieczka chyba? [URL]http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/SchroniskoZamosc#5442296761725957858[/URL] Slicznota straszan i jeszcze czysta:cool3:
  2. [quote name='RenW']Oj Ciocia, nieładnie, nieładnie...:mad::diabloti: deprawuje nam koleżankę :razz:[/QUOTE] Taaa, odezwała się ciotka moralizatorka:eviltong:
  3. Wunia to Ty teraz barmanka :evil_lol:, biust w górę i dekolcik odsłonić poproszę:eviltong:, a kieckę kusą masz:cool3:?
  4. To prawda, smutny los tych psiaków...
  5. Ja, ale nie wiem, czy trafiłaś właśnie na te? dobijałam sie do zuzy, czy już gotowe, bo nie dostałam potwierdzenia...
  6. Poproszę z sokiem jabłkowym:p
  7. To jeszcze szybki spacerek:painting: A gdzież to wszystkich wywiało? Na wagary się towarzystwo wybrało, zapachy wiosenne w główkach mącą:mad::evil_lol:
  8. [quote name='Szarotka']Henio daj buzi :):)[/QUOTE] Nie wypada odmawiać jak ciocia prosi:eviltong:
  9. [quote name='Murka']Domku nie ma, za to ma cieczkę :eviltong:[/QUOTE] Uff, dobrze, ze nie w schronie ją dopadła:roll:, ale to pewnie opóźni sterylkę?
  10. Cieszę się, ze Barnaba już po zabiegu, myślę, że będzie dobrze, trzymam:thumbs:za wyniki histp.
  11. To może by sunie wspomogli chociaz kasą na sterylkę, nie moga jej wziąć do siebie? Niech pomogą w szukaniu domu, albo wezmą ją do czasu znalezienia nowego, to i koszty zmniejszyłyby się o hotelowanie. No przecież płacz nic tu nie pomoże trzeba wziąć odpowiedzialność, skoro pies się cudownie odnalazł:shake:, przecież z samymi szczeniakami to są duże koszty:mad:
  12. Nikt nie dzwoni...?:shake:, co u licha:cool3:
  13. [quote name='zadra']Wspaniałe wieści.[/QUOTE] :loveu: z ust mi wyjęłaś, super Nutka:p
  14. A już miałam nadzieję, ze ci się rozluźni:roll::angryy:
  15. Bardzo przyjemne wieści, same superlatywy o Melisce:loveu:
  16. No wiesz Twój TZ to się ze wszystkimi pso-facetami dogaduje:evil_lol:, ale dobrze,że ales gut:eviltong:
  17. Nie no! to jakaś parodia ich suka??:crazyeye:, a szczeniaki czyje? suki??:shake: jak oni to widzą, co za odpowiedzialność:mad:. A gdzie byli jak mama karmiła szczeniaki, jak suka latała po śmietnikach:bad-word:, nosz jasna chol....a:ices_bla:, ale zaraz :chainsaw:
  18. Witam Wszystkich, dopiero siadłam, bo ja dzisiaj z okazji pierwszego dnia wiosny postanowiłam ogarnąć swój ogródek:roll:, Jak śnieg zniknął to się okazało psia kupa na psiej:crazyeye:, ilez te moje sucze sra...ą:mad: Łatwiejszy manewr z otczytaniem wiadomości to wchodzisz w ustawienia i masz podlinkowaną nową wiad.na górze do odczytania na jeden raz (to wtedy gdy nie można wejść w PW)
  19. Wspaniale, ze wszystko dobrze, dzielna mała...
×
×
  • Create New...