agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Na górę mi tu prosze wracać!:mad: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Lady już się u mnie zadomowiła na dobre.Chodzi za mna "krok w krok",uwielbia smakołyki tz. troszeczkę kiełbaski,wiejskiej kaszanki,ciasteczko.jest bardzo czysta i spokojna.Pomimo swojego wzrostu zupełnie niekłopotliwa.Dzisiaj po porannym spacerku dziwnie się zachowywała.Chdziła za mną,zaczepiala nosem i podchodzila do drzwi.Wyprowadzilam ja na dwór i okazało się,że chciała kupę.Jaka inteligentna bestyjka.[/QUOTE] Normalnie jak o niej czytam to łza się w oku kręci, ona naprawdę ma ludzką duszę i tak pragnie tego swojego człowieka, gdzie miał oczy ten poprzedni?:shake: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jej multi ogłoszenia już są i cisza:roll: -
Melisko hopaj po domek ślicznoto!
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Dobrze to startuję z tymi co są, mogę ich jeszcze wrzucić tak od siebie na Szerlqk.pl, ale chyba w region warszawski, tak? -
Cieszę się, ze tak szybko znalazł się domek, oby to był ten jedyny:happy1:
-
Ja wsadziłam Mumina na Szerlqk.pl
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Uff! Dobre wiadomości:p, oby tak dalej... -
Prześliczne Rudzia i Melka mini - mają wspaniały DS w Wadowicach!
agada replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Trzymam więc kciuki za domek, bo jak się okazuje dmuchania i chuchania nigdy nie za wiele:roll: -
[quote name='Sylwia M.']Moje dwie kotki i kot zniosły zabieg b. dobrze, już na drugi dzień biegały normalnie :)[/QUOTE] A moja kocica namiętnie wylizywała sobie szwy, cały tydzień pilnowałam wywłoki:mad:
-
[quote name='Wunia']a może Vici jest Gapciowy? Z tej samej okolicy przecież ...[/QUOTE] Wunia została babką:evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam dziś Filonowi ogłoszenia na Syerlqk.pl, -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']dzięki że jesteście!!!! powolutku schodzimy z długu i może u ringulca też cos się wydarzy, trzymajmy kciuki!!!!![/QUOTE] A cóż my innego robimy, ja tylko trzymam i sie przez to obijam:evil_lol: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Nutce ogłoszenia na Szerlqk.pl -
A i jeszcze jedno, dzięki, że mnie nie zabiłyście jednak:modla:, chociaż zegarek to moje dziecko będzie mi do końca mych dni wypominać,( bo ja na straty materialne bardziej odporna jestem, łatwiej się pocieszam:evil_lol:), poszła do koleżanki skorzystać z netu, ale ja pomyliłam godzinę zakończenia licytacji, a bardzo sie spieszyłam na próbę i boom:splat:, teraz słucham:mdleje::roll:
-
[quote name='belka123']zgadzam sie, ja z perspektywy obecnej z pewnoscia inaczej wybralambym studia i w innym miescie, ale to mowie teraz wiedzac co chce robic w zyciu a zycie wygladalo inaczej po maturze...[/QUOTE] Święte słowa, mnie się też upodobania zawodowe zmieniły z wiekiem:eviltong:, nigdy bym ie przypuszczała, że takie rzeczy moga mnie tak kręcić;), ale chyba za późno:shake:, a kolejne studia, no nie wiem, czy mi się chce zaczynać:roll:
-
Dajcie jakieś streszczenie z ostatnich dni:cool3:, byłam bez dostępu do netu, bazarek przepadł:placz:, a czytania wątku nawet nie próbuję nadrobić, bo czasu za mało:shake:, pewnie było wesoło, ale cóż, życie weryfikuje muszę obyć się streszczeniem:eviltong:
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny poproszę o zdjęcia:cool3:, bo najwyższy czas startować z ogłoszeniami, chyba, że nastąpiły jakieś zmiany, o których nie wiem:razz:? -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia_F']wiadomośc z ostatniej chwili, szczeniaki zostały porozdawane przez ludzi u których sunia się oszczeniła, a dorosła sunię przegonili (bo sobie zostawili szczeniaka). Teraz trwaja poszukiwania suni, bo bratb z nowu jej nie widział od jakiegoś czasu.[/QUOTE] Wieści nie najlepsze:shake:, najbardziej mnie wkurza takie podejście-przegonili:mad:!! Żadnej empatii, choć chęć, próba znalezienia domu, nic, nic, nic...:placz:, najprościej przegonić, biedna sunieczka:placz: -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Więc hopajmy do góry!! -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy coś już wiadomo? -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wyniki Tasi! Niech już w końcu będą...