Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Na górę mi tu prosze wracać!:mad:
  2. [quote name='zadra']Lady już się u mnie zadomowiła na dobre.Chodzi za mna "krok w krok",uwielbia smakołyki tz. troszeczkę kiełbaski,wiejskiej kaszanki,ciasteczko.jest bardzo czysta i spokojna.Pomimo swojego wzrostu zupełnie niekłopotliwa.Dzisiaj po porannym spacerku dziwnie się zachowywała.Chdziła za mną,zaczepiala nosem i podchodzila do drzwi.Wyprowadzilam ja na dwór i okazało się,że chciała kupę.Jaka inteligentna bestyjka.[/QUOTE] Normalnie jak o niej czytam to łza się w oku kręci, ona naprawdę ma ludzką duszę i tak pragnie tego swojego człowieka, gdzie miał oczy ten poprzedni?:shake:
  3. Jej multi ogłoszenia już są i cisza:roll:
  4. Oby szybko nowy, a przede wszystkim wspaniały domek sie Kawuni trafił...
  5. Melisko hopaj po domek ślicznoto!
  6. Dobrze to startuję z tymi co są, mogę ich jeszcze wrzucić tak od siebie na Szerlqk.pl, ale chyba w region warszawski, tak?
  7. Cieszę się, ze tak szybko znalazł się domek, oby to był ten jedyny:happy1:
  8. Ja wsadziłam Mumina na Szerlqk.pl
  9. Uff! Dobre wiadomości:p, oby tak dalej...
  10. Trzymam więc kciuki za domek, bo jak się okazuje dmuchania i chuchania nigdy nie za wiele:roll:
  11. [quote name='Sylwia M.']Moje dwie kotki i kot zniosły zabieg b. dobrze, już na drugi dzień biegały normalnie :)[/QUOTE] A moja kocica namiętnie wylizywała sobie szwy, cały tydzień pilnowałam wywłoki:mad:
  12. [quote name='Wunia']a może Vici jest Gapciowy? Z tej samej okolicy przecież ...[/QUOTE] Wunia została babką:evil_lol:
  13. Zrobiłam dziś Filonowi ogłoszenia na Syerlqk.pl,
  14. [quote name='stonka1125']dzięki że jesteście!!!! powolutku schodzimy z długu i może u ringulca też cos się wydarzy, trzymajmy kciuki!!!!![/QUOTE] A cóż my innego robimy, ja tylko trzymam i sie przez to obijam:evil_lol:
  15. Zrobiłam Nutce ogłoszenia na Szerlqk.pl
  16. A i jeszcze jedno, dzięki, że mnie nie zabiłyście jednak:modla:, chociaż zegarek to moje dziecko będzie mi do końca mych dni wypominać,( bo ja na straty materialne bardziej odporna jestem, łatwiej się pocieszam:evil_lol:), poszła do koleżanki skorzystać z netu, ale ja pomyliłam godzinę zakończenia licytacji, a bardzo sie spieszyłam na próbę i boom:splat:, teraz słucham:mdleje::roll:
  17. [quote name='belka123']zgadzam sie, ja z perspektywy obecnej z pewnoscia inaczej wybralambym studia i w innym miescie, ale to mowie teraz wiedzac co chce robic w zyciu a zycie wygladalo inaczej po maturze...[/QUOTE] Święte słowa, mnie się też upodobania zawodowe zmieniły z wiekiem:eviltong:, nigdy bym ie przypuszczała, że takie rzeczy moga mnie tak kręcić;), ale chyba za późno:shake:, a kolejne studia, no nie wiem, czy mi się chce zaczynać:roll:
  18. Bieda z tej rudaski straszna:placz:, ona potrzebuje rzeczywiście człowieka tylko dla siebie:shake:
  19. Dajcie jakieś streszczenie z ostatnich dni:cool3:, byłam bez dostępu do netu, bazarek przepadł:placz:, a czytania wątku nawet nie próbuję nadrobić, bo czasu za mało:shake:, pewnie było wesoło, ale cóż, życie weryfikuje muszę obyć się streszczeniem:eviltong:
  20. Dziewczyny poproszę o zdjęcia:cool3:, bo najwyższy czas startować z ogłoszeniami, chyba, że nastąpiły jakieś zmiany, o których nie wiem:razz:?
  21. [quote name='andzia_F']wiadomośc z ostatniej chwili, szczeniaki zostały porozdawane przez ludzi u których sunia się oszczeniła, a dorosła sunię przegonili (bo sobie zostawili szczeniaka). Teraz trwaja poszukiwania suni, bo bratb z nowu jej nie widział od jakiegoś czasu.[/QUOTE] Wieści nie najlepsze:shake:, najbardziej mnie wkurza takie podejście-przegonili:mad:!! Żadnej empatii, choć chęć, próba znalezienia domu, nic, nic, nic...:placz:, najprościej przegonić, biedna sunieczka:placz:
  22. Piekna jest, czemu nikt chetny się nie zgłasza?:cool3:
  23. Trzymam kciuki za wyniki Tasi! Niech już w końcu będą...
×
×
  • Create New...