Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Pierwsze to oki, ale drugie twuuu łodrzydlistwo, twuuu, łeeee
  2. Dać mnie tu piękny tekst, kontakty, foteczki imienne i napisać gdzie te ślicznotki som to porobię tam gdzie potrafię ogłoszonka.
  3. Cóż tam u przystojniaka nowego się dzieje?
  4. Odkopałam wątek Lucjusza, a tu takie nowiny! Fantastyczny prezent od zajączka wielkanocnego:loveu:
  5. http://krakow.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oYa.html http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oHJ.html http://lodz.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oHC.html http://kielce.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oYk.html
  6. Jutro zrobię parę ogłoszeń małej, na której stronie są zdjęcia, bo długo mi schodzi na szukaniu wszystkiego, musze je sobie zapisać u siebie.
  7. To transakcja nieważna i kierownik po sądach może ciągać:evil_lol:, coraz ciekawiej:lol:
  8. Nadalle, trochę przypominasz mi siebie ze szczenięctwa, dojrzejesz, zrozumiesz, bardziej docenisz, przyjdzie z czasem, nie będę ględzić... Nauka ważna, i rzeczywiście ucz się dla siebie, przydaje się jednak w życiu;) Dzieci tez nie planowałam, w praniu wyszło inaczej:evil_lol:. Wniosek życie nawet planowane układa się nieco samo:eviltong: i może dobrze, bo nudno nie jest... Za udaną adopcję trzymam kciuki:thumbs:
  9. Ale się porobiło, a już miały być wakacje...
  10. W razie czego to ja dziergać umiem:p
  11. [URL]http://kielce.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanialy-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oI5.html[/URL] [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanialy-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oHV.html[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanial-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oHU.html[/URL]
  12. No nic dziwnego, ale może pcheły trochę wyeliminowała, bo nas do kosztów pociągnie:evil_lol:
  13. http://krakow.szerlok.pl/oferta/sliczny-maly-mix-terierek-szuka-swojego-czlowieka-ID1oGX.html http://lodz.szerlok.pl/oferta/sliczny-kudlaty-mix-terierek-szuka-domu-ID1oHf.html http://warszawa.szerlok.pl/oferta/filon-mini-mix-teriera-prosi-o-dom-ID1ouW.html
  14. [quote name='RenW']No właśnie, bo jak się wilk z owcą mocno pochamrają:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] To wełna leci....:evil_lol:, a to może alergenem być:lol:
  15. [quote name='Wunia']No trudno, żeby w Zamościu wiać przestało :D:D:D[/QUOTE] Cię przepraszam bardzo dopiero dzisiaj zaczęło:mad:, a co to myślisz pipidówa jakaś czy co:eviltong::lol:
  16. [quote name='belka123']jakze bym mogla :) rekuperacja to mechaniczna wentylacja, bierze powietrze zewnatrz, miesza z ogrzanym powietrzem z domu (lazienki, kuchnie itp - przefiltorwane) i wtlacza do pomieszczen odzysk ciepla + swieze powietrze[/QUOTE] Wiemy, wiemy ja na etapie budowy jestem, więc takie tematy to codzienny chleb..., ale już ciepełko na dworze to można naturalnie wietrzyć oszczędzając energię elektryczną...
  17. Wiesz RenW, ale czasami się zapomina jak niedawno się cielęciem było i człekowi się wydaje, ze taki najmądrzejszy już...
  18. My z ciotką RenW to nawet razem piszemy...
  19. [quote name='Nadalle']Dla mnie będzie się niestety niezbyt przyjemnie kojarzyć.. :roll: Ale mniejsza o to. Ah będę walczyć do upadłego! :lmaa::diabloti: Swoją drogą, była "maluteńka" sprzeczka z rodzicielką. I co się okazało.. Mamidło powiedziało, że była w kościele i przemyślała to i była skłonna się zgodzić (o ile to prawda bo ona lubi sobie tylko tak mówić :roll:) ale z takim podejściem do nauki jakie ja mam to niestety ale nie może się zgodzić. Dziś też była wielka kłótnia, padło dużo niepotrzebnych słów dość ostrych, ale przeprosiłam i.. tak myślę: mamie zależy żebym poprawiła chemię i wos, to w sumie nic nie stracę,a mogę zyskać (:razz:) jak się troche przyłożę i poprawie to może coś się ruszy w sprawie Maleństwa i będą bardziej przychylni..? Ogólnie mam teraz taką ambicje, żeby trochę wziąć się za te oceny.. :shake: Dobrze myślę? :confused:[/QUOTE] Dobrze, dobrze,:klacz: byleby szybko, to i wilk syty i owca cała;) będzie, a najbardziej na zdrowie to Melisce wyjdzie:p
  20. [quote name='RenW'][B]Nadalle[/B], ile Ty masz lat?? Bo podobają mi się Twoje wypowiedzi:p:lol:[/QUOTE] Następczyni Ci się szykuje:evil_lol:, cięty jęzorek:eviltong:
  21. Wszystkie piękne i ta sznaucerowata i boksia pręguska i malizny:placz:, serce pęka , bo co rusz to nowe się pojawiają, a o domki tak trudno:shake:
  22. Dziś dorobiłam ogłoszeń naszym psiakom, Muminowi również w szerlqk warszawskim, krakowskim, łódzkim, kieleckim i już mi się poplątało co komu i gdzie:stupid:, nic to w każdej wolnej chwili będę towarzystwo rozsyłać po kraju, niech się coś wreszcie ruszy:mad:. Długo mi schodzi na nowych portalach ogłoszeniowych, ale musze się nauczyć:razz:...
×
×
  • Create New...