agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
agada replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pierwsze to oki, ale drugie twuuu łodrzydlistwo, twuuu, łeeee -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cóż tam u przystojniaka nowego się dzieje? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Odkopałam wątek Lucjusza, a tu takie nowiny! Fantastyczny prezent od zajączka wielkanocnego:loveu: -
http://krakow.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oYa.html http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oHJ.html http://lodz.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oHC.html http://kielce.szerlok.pl/oferta/mala-puchata-sliczna-suczka-szuka-swojego-czlowieka-ID1oYk.html
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dobranoc piękna... -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby było dobrze... -
To transakcja nieważna i kierownik po sądach może ciągać:evil_lol:, coraz ciekawiej:lol:
-
Nadalle, trochę przypominasz mi siebie ze szczenięctwa, dojrzejesz, zrozumiesz, bardziej docenisz, przyjdzie z czasem, nie będę ględzić... Nauka ważna, i rzeczywiście ucz się dla siebie, przydaje się jednak w życiu;) Dzieci tez nie planowałam, w praniu wyszło inaczej:evil_lol:. Wniosek życie nawet planowane układa się nieco samo:eviltong: i może dobrze, bo nudno nie jest... Za udaną adopcję trzymam kciuki:thumbs:
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ale się porobiło, a już miały być wakacje... -
W razie czego to ja dziergać umiem:p
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://kielce.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanialy-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oI5.html[/URL] [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanialy-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oHV.html[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/nutka-wspanial-mini-psiak-czeka-na-ciebie-ID1oHU.html[/URL] -
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
agada replied to leni356's topic in Już w nowym domu
No nic dziwnego, ale może pcheły trochę wyeliminowała, bo nas do kosztów pociągnie:evil_lol: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://krakow.szerlok.pl/oferta/sliczny-maly-mix-terierek-szuka-swojego-czlowieka-ID1oGX.html http://lodz.szerlok.pl/oferta/sliczny-kudlaty-mix-terierek-szuka-domu-ID1oHf.html http://warszawa.szerlok.pl/oferta/filon-mini-mix-teriera-prosi-o-dom-ID1ouW.html -
[quote name='RenW']No właśnie, bo jak się wilk z owcą mocno pochamrają:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] To wełna leci....:evil_lol:, a to może alergenem być:lol:
-
[quote name='Wunia']No trudno, żeby w Zamościu wiać przestało :D:D:D[/QUOTE] Cię przepraszam bardzo dopiero dzisiaj zaczęło:mad:, a co to myślisz pipidówa jakaś czy co:eviltong::lol:
-
[quote name='belka123']jakze bym mogla :) rekuperacja to mechaniczna wentylacja, bierze powietrze zewnatrz, miesza z ogrzanym powietrzem z domu (lazienki, kuchnie itp - przefiltorwane) i wtlacza do pomieszczen odzysk ciepla + swieze powietrze[/QUOTE] Wiemy, wiemy ja na etapie budowy jestem, więc takie tematy to codzienny chleb..., ale już ciepełko na dworze to można naturalnie wietrzyć oszczędzając energię elektryczną...
-
Wiesz RenW, ale czasami się zapomina jak niedawno się cielęciem było i człekowi się wydaje, ze taki najmądrzejszy już...
-
My z ciotką RenW to nawet razem piszemy...
-
[quote name='Nadalle']Dla mnie będzie się niestety niezbyt przyjemnie kojarzyć.. :roll: Ale mniejsza o to. Ah będę walczyć do upadłego! :lmaa::diabloti: Swoją drogą, była "maluteńka" sprzeczka z rodzicielką. I co się okazało.. Mamidło powiedziało, że była w kościele i przemyślała to i była skłonna się zgodzić (o ile to prawda bo ona lubi sobie tylko tak mówić :roll:) ale z takim podejściem do nauki jakie ja mam to niestety ale nie może się zgodzić. Dziś też była wielka kłótnia, padło dużo niepotrzebnych słów dość ostrych, ale przeprosiłam i.. tak myślę: mamie zależy żebym poprawiła chemię i wos, to w sumie nic nie stracę,a mogę zyskać (:razz:) jak się troche przyłożę i poprawie to może coś się ruszy w sprawie Maleństwa i będą bardziej przychylni..? Ogólnie mam teraz taką ambicje, żeby trochę wziąć się za te oceny.. :shake: Dobrze myślę? :confused:[/QUOTE] Dobrze, dobrze,:klacz: byleby szybko, to i wilk syty i owca cała;) będzie, a najbardziej na zdrowie to Melisce wyjdzie:p
-
[quote name='RenW'][B]Nadalle[/B], ile Ty masz lat?? Bo podobają mi się Twoje wypowiedzi:p:lol:[/QUOTE] Następczyni Ci się szykuje:evil_lol:, cięty jęzorek:eviltong:
-
Wszystkie piękne i ta sznaucerowata i boksia pręguska i malizny:placz:, serce pęka , bo co rusz to nowe się pojawiają, a o domki tak trudno:shake:
-
Dziś dorobiłam ogłoszeń naszym psiakom, Muminowi również w szerlqk warszawskim, krakowskim, łódzkim, kieleckim i już mi się poplątało co komu i gdzie:stupid:, nic to w każdej wolnej chwili będę towarzystwo rozsyłać po kraju, niech się coś wreszcie ruszy:mad:. Długo mi schodzi na nowych portalach ogłoszeniowych, ale musze się nauczyć:razz:...