Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='RenW']Kobitka zmienną jest, nie słyszałaś..?:evil_lol:;) A ja to już jestem mocno rozchwiany przypadek:eviltong::diabloti:[/QUOTE] :lol::lol: co fakt to fakt:evil_lol:
  2. Bianka nie ma za co, wrzucę go jeszcze w okoliczne szerlqki, tylko przez święta ciągle wywalało mnie z przeglądarki, kończę ogłoszenie.... i bam wszystko w kosmos:angryy:
  3. [quote name='RenW']Tak Wam dopomóż Boże:p:lol:[/QUOTE] A Tej znowu na modły sie zebrało dla odmiany:evil_lol:
  4. [quote name='Tola']Pewnie tak. Trzeba przeciez cos pokomplikowac, bo tak bylo za prosto. Agada - wielkie dzieki za znalezienie jednodniowego tymzcasu dla suni:loveu:[/QUOTE] :oops::oops: wiesz, zawstydzasz mnie parę telefonów to żaden wyczyn ;)
  5. Śliczna:loveu:, taka niskopodwozióweczka ;)
  6. [quote name='Tola']Zabralismy juz za duzo psów, pewnie w schronie mają jakis limit pomagania psom. Wg nic my nie pomagamy psom, bo nie wiadomo co z nimi robimy; moze zabijamy, a moze zjadamy?[/QUOTE] Pewnie na święta zjedliście lub sprzedawaliście na smalec, bo one wszystkie takie zatuczone:diabloti::lmaa:
  7. [quote name='Tola'] Jesli ktos zechce wyciągnąc ze schronu jakąś bidę, to trzeba znalezc kogos z dogomanii z Zamoscia, zeby pojechał ze mną.[/QUOTE] No trudno, panie KIEROWNIKU:eviltong:, znajdzie się jeszcze parę osób:evil_lol:
  8. http://warszawa.szerlok.pl/oferta/filon-mini-mix-teriera-prosi-o-dom-ID1ouW.html
  9. [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/koks-czeka-na-swojego-czlowieka-ID1nEe.html[/URL] może w stolicy się spodoba [URL]http://lublin.szerlok.pl/oferta/koks-czeka-na-swojego-czlowieka-ID1jrU.html[/URL]
  10. [quote name='belka123']proponuje wlaczyc rekuprator to sie przewietrzyc dzien dobry wszystkim :)[/QUOTE] u mnie wietrznie, wystarczy okienko uchylić:lol:
  11. [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/muminek-mini-psiak-czeka-na-dom-ID1nEh.html[/URL]
  12. Dla Meliski: [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/cudna-melisa-marzy-o-swoim-domu-ID1nEd.html[/URL]
  13. :thumbs:Oby wyniki były dużo lepsze...
  14. trzymam kciuki za zdecydowanie dzwoniących...
  15. Jasne, że trzymamy:p i czekamy niecierpliwie na relacje:cool3:
  16. [quote name='Wunia']Ty też jesteś miód, malinka, delicja :calus:[/QUOTE] Kadzicie aż duszno:evil_lol:
  17. Ogłoszenia na szerlqk. pl: [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/czarli-i-fizio-wspaniale-psiaki-czekaja-wlasnie-na-ciebie-ID1orS.html[/URL] czekamy jeszcze na ogłoszenia multi z bazarku, szkoda tylko, że nikt nie podał maila
  18. Witam wszystkie rozdrażnione powielkanocnie ciotki, ja też jakiś marazm mam:razz:, szukam od rana noclegu dla psuni i pomysłu brak gdzie wsadzić błąkającego się dzikusa:shake:, dobrze, że już po świętach, bo jakoś nastroju złapać nie mogłam:eviltong:
  19. Wszyscy świętują:lol:
  20. [quote name='stonka1125']da radę w bloku, byle wybiegali porządnie dziewczynę! TRZYMAM KCIUKI![/QUOTE] Taaa, stonka ma takie dwie i daje radę!!
  21. Imię to nie problem, jak ładny pies to i imię od razu wydaje piękniejsze;)
×
×
  • Create New...