Witam wszystkie rozdrażnione powielkanocnie ciotki, ja też jakiś marazm mam:razz:, szukam od rana noclegu dla psuni i pomysłu brak gdzie wsadzić błąkającego się dzikusa:shake:, dobrze, że już po świętach, bo jakoś nastroju złapać nie mogłam:eviltong: