agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Soniu, poczekaj ja mam transport na jutro na 17-tą darmowy, kwestia tego, by sunię zabrać w godzinach wydawania psów, czyli między 11-13-tą i przetrzymać do tej godz. męża wykorzystamy innym razem...
-
Muszę rozpuścić wici wśród znajomych i będziemy działać w sprawie Abbi... Sonia, czy Ty jesteś mobilna, popytaj proszę może ktoś mógłby ją zawieść do hoteliku? Koszty zwrócimy. Ja szukam również :razz:, trzymajcie kciuki, by sprawnie poszło :cool3:
-
Ja też ich nie widzę...
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaskadaffik']Barni był na czyszczeniu ucha z Asią dzisiaj, bo sie bała, żeby nie było gorzej, był taki grzeczny, jakby na masażu i odnowie zawitał :multi::multi: Cudowny psiurek, dostał jeszcze jedną maść, zapomniałam nazwy :oops: W nagrodę - sunię jako lokatorkę :loveu::loveu::loveu::loveu: Narazie miłości nie ma, ona nim zainteresowana, on piłeczką, ale napewno będzie miłość. Lusia jest dużo mniejsza, ale łoże Berniego już zajęła. Wreszcie nie będzie sam, bo już nam tak było go szkoda:lol:[/QUOTE] Tak, tak Luśka go zapewne rozrusza, energiczna babka z podejściem do facetów :evil_lol:, a Barni coraz piękniejszy, miło popatrzeć na tego psiaka :p -
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Jest zlapana ! TO info z popoludnia. Czy zwiała? nie wiem :D Pewnie prędzej czy później wytnie długą i znowu wróci ;) Dostałam fotke jak lezy na kolanach u tego kolesia. LOWE! Normalnie LOWE![/QUOTE] I nie wstawiłaś?:angryy:, czekamy :mad: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zupełnie zapomniały o naszej pięknisi :placz:, a jutro wielki dzień :razz:. Zadra powróciła i Ladunia już znowu radośniejsza, ona jednak tak szybko się przywiązuje :shake:... -
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Czy uciekinierka dała się złapać, a może chociaż jakieś postępy w oswajaniu? :cool3: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filuś malutki, super, że znowu brykasz!!:p -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
do góry zapraszamy -
[quote name='sonia71']a co ja muszę zrobić żeby mieć takie banerki naszych zamojszczaków?[/QUOTE] Posłałam Ci PW :p
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To cudnie, ze Luśka taka rozchwytywana przez chłopaków :p, oby i z ludziami poszło tak gładko :cool3: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To miejmy nadzieję będzie już tylko lepiej! -
Czasami trudno uwierzyć, że to te same psy...
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia rzeczywiście atrakcyjna kobitka jest :evil_lol:, to będzie towarzystwo amory uprawiać maj się w końcu zaczął :cool3::eviltong: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super się czyta takie historie :loveu:, pisz Moniko, bo my spragnione dobrych wiadomosci, jakoś ciężko ostatnio...:-( -
Dawno mnie nie było, a Muminio jeszcze nie w domku, swoim oczywiście :shake:...
-
No chwila, na tych zdjęciach to nie urocza, uchachana Meliska w chusteczce tylko jakiś [I]mortale combat [/I]:evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedny Filonek :-(, czy taka reakcja na te leki to normalna rzecz? może podawać mu mniejsze ilości lub tylko jeden? taka śliczna mordka na tych zdjeciach :p -
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jak tam Szelma uciekinierka :evil_lol:? Jakieś postępy w odławianiu?:cool3: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Adam, u którego przebywa Lady podczas nieobecności zadry mówi, że to bezproblemowy pies :p, no w jedzeniu grymasi, ale to norma u naszej paniusi :eviltong:, ma też swoje zasady, nie wejdzie do domu wcześniej niż ok. 21, leży na kanapie na dworze i nic jej nie ruszy, a potem sama drapie w drzwi :evil_lol:. Pierwszego dnia mało nie przyprawiła rezydenta o zawał tak dokazywała, że biedak nie wyrabiał za nią :cool3::evil_lol:, podła jest :lol: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jejku może coś się ruszy... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Marleno wszystko co robisz jest piękne!! :loveu:, tez se zmienię, ale później, bo jakoś mnie to nie wychodzi :shake:, dostałam instrukcję, ale teraz nie mam czasu jej studiować:razz:, lecę.... :hand: -
[quote name='Tola']Jeszcze jedna malutka sunia w potrzebie - wypatrzyla ją agada; ma podobno duzy brzuch, nie zdązylam zrobic jej innego zdjecia [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8031/p1050588r.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak na moje mało fachowe oko to ona zaciążona i to pewnie spora ciąża :-(. Sabunia musi się ośmielić, a myślę, że przez żołądek do serca to najlepsza taktyka :cool3:. Ona bardzo była spanikowana po wyjściu ze schroniskowego boksu, potem całkiem inna, tu pewnie będzie podobnie, cóż zbyt dużo zmian w tak krótkim czasie :shake:, bez paniki, trzeba jej czasu... A skoro ten Pan obmyślił te taktykę to szacun za poświęcenie :crazyeye:, skąd brać takich facetów? Cały majowy weekend czołgac się w trawie za obcym psem, zamiast siedzieć przy piwie (choć jedno drugiemu nie zaprzecza :evil_lol:), oby tylko coś zjadła od niego to już po suni- przekupiona :eviltong: