agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja tu byłam czy nie???[/QUOTE] Nieważne, dobrze, że teraz jesteś i Twój dobry duch, bo tu tragedia, jak widać... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszke i moooże się uzbiera :razz:? -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Agnieszko a gdzie reszta fotek ?? SŁuchajcie... a moze by tak poogłaszac Aze i Barta co ?? :( Cioteczki prosze....[/QUOTE] Już pytałam tu obecne o allegro :cool3:, bo ja noga w takich sprawach, potrzebny tekst i lepsze zdjęcia, to zrobiłabym inne ewentualnie ogłoszenia -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a jakie ogłoszenia one mają? -
Wrzuciłam go na Autogiełdę..., będę odnawiać, jeszcze poogłaszam..
-
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Cloe spodobała się pewnej Pani z Krakowa, ale czy coś z tego bedzie, jak będą konkrety to dam znać, bo nie lubie tak "achać i ochać " na zapas -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cioteczki, jakie namiary na Koksa? [B]Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1073106410[/URL][/B][/QUOTE] Ja wcześniej podawałam na Tolę, ale moze by trzeba też do obecnego DT? Lara :loveu:, ale to nie ja tym razem prosiłam, już nie śmiem :oops: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Domek, z którym mam kontakt bardziej skłaniała się do Cleo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187007-Cloe-ci%C4%99%C5%BCarna-suczka-porzucona-na-miejskim-parkingu-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach"]http://www.dogomania.pl/threads/187007-Cloe-ciężarna-suczka-porzucona-na-miejskim-parkingu-potrzebna-pomoc-w-ogłoszeniach[/URL] -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja też nr. konta chcę. -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahaha koty mają to do siebie, że nigdy ich nie ma jak są potrzebne :lol: albo jak podsłuchają, że mają jechać do weterynarza :lol:[/QUOTE] Tak jak byś mówiła o mojej kocicy :diabloti:, już od dwu tygodni z nią jadę do weta, ostatnio już była odłowiona..., TZ otworzył balkon i tyle ją widziałam...:evil_lol: -
[quote name='zadra']Wydaje mi się,ze byla.Zwróciłam na nia uwagę.Pomyslalam,ze pewnie uciekla w cieczce.Byla w przedostatnim boksie kwarantanny.[/QUOTE] Tak to ta sama, o której mówiłam, gdy jeździłam po sznupkę dla malawaszka, była świeżo odłowiona..
-
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']To małe to prywata Izy :)[/QUOTE] Ufff, całe szczęście.... -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam o Murki takie coś: Krótkie info o Filonku: Filonek jest starszym psiakiem, ale ma dużo energii, jest wesoły i lubi towarzystwo człowieka. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony zarówno wobec zwierząt (psów obu płci i kotów) jak i ludzi. Jest trochę szczekliwy jak na terrierka przystało, ale poza tym to bardzo kochany psiak, który nic nie niszczy. Musi niestety brać leki hormonalne do końca życia (ma tzw. zespół Cushinga - choraba nadnerczy oraz niedoczynność tarczycy), miesięcznie koszt tych leków wynosi ok. 70 zł czyli nie są to jakieś straszne koszty, ale trzeba tez doliczyć koszty badań okresowych. Psiak bardzo dużo sika, więc wymaga częstego wychodzenia z domu, może nawet zamieszkać w budce w ogrodzie bo nie sygnalizuje póki co, że chce mu sie siku. Z czasem leki zaczną działać i Filonek przestanie tak nadmiernie sikac, juz sika i pije dużo mniej niż na początku. -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cobyśmy nie napisały i jak bardzo się nie oburzały, to i tak nie damy rady zmienić tego całego podejścia do zwierząt, może kiedys nasze dzieci... Zawsze byli ludzie z empatią i ci bez, myślę, ze może kiedyś..., no takie mam czasami marzenia.... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czekajcie, czekajcie spokojnie... Coś tam pomalutku rozmawiamy... -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Prawie jak bliźniaki :lol:, a to małe, białe to co mały, kolejny klonik :crazyeye: , nie no już by wystarczyło :cool3::eviltong: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witamy nadwornego skarbnika Bursztynka i pozostałe cioteczki :lol::lol::multi::multi:, dziekujemy wszystkim obecnym za wszelakie wsparcie :loveu: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztynku! na górę może ci jeszcze kto wypatrzy!! -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']A ja jeszcze raz ponawiam prosbę o udostępnienie konta, bo bez tego nie ruszymy...[/QUOTE] [COLOR=Lime][B]Ponawiamy prośbę!!! [/B][/COLOR] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
:multi::multi: to powinno się obejść bez komplikacji :p -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Moze allegro dla psiaków, tylko ja nie umiem.... Kolejne bidy... no tak jak wszędzie... czy to kiedyś się skończy...