Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. To super, bo pani z Krakowa jednak teraz Cloe adoptować nie moze, dostała miejsce na turnus sanatoryjny i jedzie za dwa tygodnie, czy jakoś tak. Nie chciałaby świeżo adoptowanego psa zostawiać zaraz pod opieką córki w innym domu.... Trudno, dobrze, że inny domek jest pewny i zdecydowany!!
  2. Tekst piękny, ale niestety do wielu ogłoszeń sie nie nadaje, ale coś tam poskracam, esencję wycisnę i bedzie!! :eviltong:
  3. [quote name='Mysza2']zwłaszcza że ten co miał być Rusałką został jednak facetem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] To chyba i dobrze się stało, bo płci pięknej to u nas dostatek, a [COLOR=Red][B]faceta[/B][/COLOR] :candle:
  4. [quote name='Ra_dunia']O alergii pisałam w cudzysłowiu ;) na zasadzie, że każda wymówka dobra jak psiak nie odpowiada. Nie było to w kontekście tej rodzinki a raczej adopcji gdzie nagle pojawiała się "allergia" i to na jednego psa, bo inny nie uczulał...[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol: To powinno byc jak w małżeństwie widziały gały co brały :diabloti:, a rozwód z psem powinien owocować sowita wyprawką dla takiego na nową drogę życia :evil_lol:
  5. Zdjęcia cudo :lol:, taka Lola to moje marzenie :loveu:
  6. My lubimy na wesoło, nie widać ;)? A swoją drogą Bursztyn na lodach, no tego to jeszcze nie było :crazyeye::evil_lol::evil_lol:. Miłej zabawy chłopaki, facet z facetem to jednak lepiej się chyba dogada :cool3::lol:
  7. No kobitki, ale dałyście:diabloti:, szkałowanie rodziny z tego powodu, ze mają pięcioro dzieci, wmawianie im wszystkim alergii i tego tam typu.....:razz:. Uważam, ze Dwoje dzieci w wieku jaki podaje Ilon to dobry wynik :cool3:, przychylam sie tez do stwierdzenia, ze więcej osób do wyprowadzania psa. Poza tym w rodzinach wielodzietnych zwykle dzieci są bardziej odpowiedzialne, bo nie raz muszą opiekować się młodszym rodzeństwem. Bez przesady...Skoro alergii niem w chwili obecnej. nigdy nie ma pewności, ze się nie pojawi, ja dostałam w wieku gruboooo ponad 20lat i co? Takie tam dywagacje nad tym co sie moze stać :siara:. Katla na Islandii wybuchnie, np. i mrok przez 9mies.:eviltong:,......:shock: co też prawdopodobne obecnie. Dobra koniec, myślę, ze najlepiej niech wypowie się Murka, bo to jej dziecko tarmosi Abbi ostatnimi czasy i zna jej reakcję :lol: i będzie na nią:turn-l: jak by co :cool3:
  8. Rytka, wielkie dzięki, ze się odezwałaś, bo my tu już w panice i zrezygnowani... Zaraz dam tu Tolę...
  9. [quote name='Tola']Fiszka i Cloe - dwie silne psie osobowości:cool3:[/QUOTE] Taaaa, a nad nimi góruje jeszcze silniejsza Zadry :eviltong:, kto jak kto, ale ta kobita to narzekać nie będzie ;):crazyeye:
  10. [quote name='Tola']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale się uśmiałam:evil_lol: A jak dzisiaj nasz chłopak; trochę bardziej odważny:cool3:[/QUOTE] Na relacje jamora to musimy cierpliwie czekać, bo wujaszek zapracowany i zwykle późne to info, ale czego to się nie robi :evil_lol:... Widzisz Tolu, jak wesoło u Bursztynka, teraz to musi być już tylko lepiej, tylko jeszcze trochę kasy... :oops: Gdzie te ciotki :mad::mad:????????
  11. Nie przesadzamy, profesjonalne!!!
  12. Dom, z którym mam kontakt wstępnie wybrał Cleo, chyba, ze jakies inne osoby , które dostały zdjęcia od tej Pani by się na Abbcie zdecydowały :cool3:. Pani obecnie na jakimś szkoleniu, to mamy trochę kontakt utrudniony :roll:. Jutro zadzwonię, bo dzisiaj to już było za późno jak wróciłam...
  13. [quote name='2411magdalenka']Dzisiaj pierwsza prawdziwa próba chodzenia na smyczy i.... Freyka rulez :cool1: co prawda bez smakołyków się nie obyło.. ale w sumie 2 szarpnięcia, a potem "wystawowo" :multi: luźna smycz, piesek przy nodze, dostosowywała tempo do mnie... moja mądra dziewczynka :loveu::loveu::loveu: i strasznie mi się podobało, bo młoda się zintegrowała ze starszą córcią i bawiły się razem jak 2 szczeniaki, z tym że Freycia była bardzo delikatna w pogryzaniu małej.. także było dużo pisków, szczeków i gonienia.. tak, niestety biegały, teraz już trudno opanować ten dziki tajfun :diabloti: trzymam też kciuki za Oskarka.. żeby fruwał na tych swoich uszyskach i różowych łapiskach...[/QUOTE] No masz coś chciała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Monika z Katowic']Rusałka :):):)[/QUOTE] Taaaa, nowe wcielenie jamora :roflt::roflt::roflt::roflt:
  15. [quote name='__Lara']Oki :) też uważam, że po co podawać wiek? w allegro trzeba pokazać u psa to, co jest dla niego na korzyść, resztę można się dowiedzieć potem ;)[/QUOTE] Ale ten wiek, to wiecie..., nawet w bezpośredniej rozmowie :cool3:, skoro zachowuje się jak "Młody Bóg", to mozna ciachnąć ze dwa latka :evil_lol:,
  16. Niestety sprawdzanie domów i wybór właściwego, nie są szybkimi decyzjami i działaniami....
  17. [quote name='IVV']to czy ta mala to tylko kwestia pieniedzy?[/QUOTE] Niooo, to zawsze jednak kwestia decydująca :cool3:
  18. Oczko się pięknie wygaja, wyglądają na takie miłe psiaki, zadnego wycofania, ani przerażenia to aj tu nie dostrzegam :eviltong:. poproszę wiecej fot Azy w wolnej chwili zrobię nieco ogłoszeń.
  19. Dobrze, ze z Azą się udało... :-(:-(11szt. ale by była jazda!! :shake:
  20. [quote name='jamor']ha, znalazłem Was. Bursztyn zjadł kolacje, w boksie sam do mnie podszedł, łeb na kolana połozyl na głaskanie, ogonek zaczyna merdac. troche oszołomiony jazdą , ale juz mu przechodzi. teraz własnie nadaje na wysokich czestotliwosciach , bedzie chyba najglosniejszy, musi sie przyzwyczaic. jutro poszukam mu jakiegos kolege lub kolezanke co by szybciej zintegrował sie z towarzystwem. jesli on jest agresywny to ja jestem rusałką.[/QUOTE] Witamy "rusałkę" :evil_lol: w wydaniu męskim :eviltong:, no, ciekawie ta nowa droga Bursztynka sie zaczyna :diabloti: Cioteczki dziękujemy za obecność i co tu ukrywać za wsparcie dla naszego "kasztanka" pod opieką "rusałki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='an-na4']Jestem z Kielc, jeśli jest potrzebna pomoc to chętnie pomogę. Gdyby ta Pani z Kielc się zdecydowała to mogłabym też pomóc w transporcie, np. do granic woj. świętokrzyskiego (potem można dograć szczegóły). Proszę o instrukcje ;)[/QUOTE] To musisz poczekac na nasze ciotki, one zwykle aż tak rano nie buszują po dogo :evil_lol:, cieszę się, ze mamy kolejną ciotkę :loveu:, witaj!! Super też, ze sytuacja Cloe sie rozkręca, im więcej potencjalnych domków, tym większa szansa na ten właściwy. :p Moja Pani się jeszcze nie odezwał, chyba zadzwonię ja...:cool3:
  22. To dobre wieści, może go trochę "odmłodzić" w tych ogłoszeniach?
  23. Chwila ciotka, musze ogarnąć sytuację u naszych bidów, a może i trochę pospamować? Coś pomyslę...
  24. Czekam na odpowiedź od rytki, bo miała sie dowiedzieć czegokolwiek chociaż przez znajomych, naprawdę ciężko...
×
×
  • Create New...