wiecie ja mam podobną suczynę, tylko moja 4-letnia i niskopodwoźówka jest:p, też czarny łepek, reszta biała, nakrapiana, taka nieco wyżłowata, ciapki wyszły z wiekiem, przygarnęliśmy szczeniakiem, tak sobie myślę, że to może jakaś wylęgarnia jest i my wszyscy rodzina:cool3::evil_lol:, bo tych biało nakrapianych na róznych nogach to już trochę było:mad: