agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ok. ja się dziwię, że On i tak funkcjonuje:roll:, tzn. Wy oboje;) Dobrej nocki Wszystkim, bo muszę użyczyć kompa swej lepszej połowie:diabloti: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
agada replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oj to i ja pozaciskam z Wami kciuki, chociaż tyle, bo znowu wieje i śnieżyce mają być, a ta malizna...:-(:-( -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czy jutro wyjazd, czy zdecyduje ewentualna wizyta wet.? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ze sterylką, czy bez moja deklaracja aktualna. Może Lady nie będzie w ciąży:roll:, oż takie mam pobożne życzenie, bo skoro w statecznym wieku:razz:? Dzieki [B]Piranha[/B], cóż ja bez Ciebie...:oops: [B]Zadra[/B] dziękujemy, ucałuj teściową:cool3:;) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
agada replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Dziękujemy, Atosowi już nie potrzebne pieniążki - w piątek wyprowadza się do domu :lol: Za to temu się przyda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179053-Barnaba-w-hoteliku-brakuje-stalych-deklaracji-175zl-Prosimy-o-pomoc[/URL] :roll:[/QUOTE] A to cudne wieści:loveu::loveu: Co do Barnaby to już się zaoferowałam z pomocą;) -
Sunieczko jeszcze trochę cierpliwości...
-
Sochaczew - Wstrząsająca historia małej LULU - SZCZĘŚLIWIE ZAKOŃCZONA
agada replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Cóż za dumne pozy, nie do poznania!!:loveu::loveu: Musiałam jeszcze raz zajrzeć do pierwszego postu, bo oczom..:crazyeye::crazyeye: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barnaba piekny jest:p, ja dorzucę swoje 5gr. po 20-tym;) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja również deklaruję 200zł. na sterylkę, jak nie styknie to się pomyśli:cool3: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, mam nadzieję, że podołamy i że szybko trafi się domek, chociaż nie ukrywam nerwa mam strasznego!!:razz:Jak to wszystko się skończy to się chyba upiję!! -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak, ja tez myślę, że tam trzeba rzeczowo i stanowczo, aczkolwiek uprzejmie, ponieważ to zawsze trochę ogłupia takie chochoły:evil_lol: -
Bidulka jak wszystkie zamojskie...:-(:-(, ciężko mi sie na razie zdeklarować, ale jak będzie trzeba to coś wysupłam:oops:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co do konta, to chyba ja będę prowadzić, bo przeze mnie całe zamieszanie:eviltong:, ale czekam na instrukcję od Toli, bo świeżutka tu jestem, a to jednak wielka odpowiedzialność, chyba, że ktoś inny się zdeklaruje?? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Jestem i ja Tolu. Piękna sunieczka. Niestety nic nie mogę zadeklarować bo mam czasową zapaść finansową :( Bardzo się cieszę, że Lady jedzie do hoteliku. Jak ona taka delikatniusia w ogóle sobie poradziła w czasie tych mrozów... kochana, dzielna sunia.[/QUOTE] Ja myślę, że sobie właśnie nie radziła i stąd ten stan... Słyszałam, że charty to świetnie sobie radzą w polu potrafią coś tam capnąć;), ale Lady nie sądzę...:shake:. Tak se gdybam, że ona mogła być domowa, bo wie co auto, żadnych fobii z jazdą, lodówka, tylko skąd się wzięła na tej ulicy:angryy::angryy:??? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Właśnie, czy jednorazowe dary naszych kieszeni też ratują sprawę? Bo jednorazowo mogę na piękność coś przeznaczyć. Ewa[/QUOTE] Ratują i to bardzo, bo ziarnko do ziarnka...:lol: Dziekujemy!!! -
Kisiaraf, na razie chociaż podniosę, bo mam pewną sprawę w toku i muszę zafundować sterylkę suni, która obecnie jest po cieczce, zdeklarowałam się jeszcze u innego psiaka i mam dwie kotki do sterylki, ale jeśli, któraś z tych spraw będzie mogła poczekać to wątek zaznaczony, chętnie wspomogę.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja poproszę o dane do przelewów, coś jednorazowo wyściubię -
Dzięki Tola, gdy się dostaje takie linki to jakoś tak skrzydła wyrastają i mimo wszystko człowiek myśli, że to nie szaleństwo...
-
[quote name='Tola']A to moje szczęścia zamojskiego schronu:cool3: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1061/p1050001.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7673/p1050002d.jpg[/IMG][/QUOTE] :lol::lol: Śliczne tłuścioszki:evil_lol:. Zulkę jak widziałam dawnooo temu, to siakaś taka chudzina była:evil_lol:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wierzcie mi, że naprawdę ludzie się tu dwoją i troją, nie śpią po nocach, żeby jakoś to poskładać. Mam nawet wyrzuty, bo to ja wszystko rozpętałam, ale przecież chodzi tu o tą bide, której nie wypada nie pomóc, ona naprawdę łapie za serce. A ja mimo tego tak niewiele mogę zrobić, bo przecież mimo wszystko nie rozwiodę się dla niej:roll:, ktoś musi w końcu utrzymywać mnie i dzieci:diabloti: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Agnieszka ona jest chora ,pamietasz rozmawiałyśmy juz wcześniej o tym[/QUOTE] Tego to akurat nikt na 100% nie wie, tak sobie gdybamy, aczkolwiek nic ostatnio na to nie wskazywało:razz:. Wiadomo jednak psina zabiedzona, jeszcze i ta cieczka dodatkowo ją obciążyła, no i psy różnej maści, które cholera wie co mogły przynieść,a jaj dużo przecież nie trzeba:shake: . Troche cierpliwości wieczorem wiele się wyjaśni... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola, gdyby coś, to daj znać.