Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Ok. ja się dziwię, że On i tak funkcjonuje:roll:, tzn. Wy oboje;) Dobrej nocki Wszystkim, bo muszę użyczyć kompa swej lepszej połowie:diabloti:
  2. Rzeczywiście smakosz, zresztą z takich rąk pewnie wszystko lepiej smakuje...
  3. Oj to i ja pozaciskam z Wami kciuki, chociaż tyle, bo znowu wieje i śnieżyce mają być, a ta malizna...:-(:-(
  4. Czy jutro wyjazd, czy zdecyduje ewentualna wizyta wet.?
  5. Ze sterylką, czy bez moja deklaracja aktualna. Może Lady nie będzie w ciąży:roll:, oż takie mam pobożne życzenie, bo skoro w statecznym wieku:razz:? Dzieki [B]Piranha[/B], cóż ja bez Ciebie...:oops: [B]Zadra[/B] dziękujemy, ucałuj teściową:cool3:;)
  6. [quote name='anawa']Dziękujemy, Atosowi już nie potrzebne pieniążki - w piątek wyprowadza się do domu :lol: Za to temu się przyda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179053-Barnaba-w-hoteliku-brakuje-stalych-deklaracji-175zl-Prosimy-o-pomoc[/URL] :roll:[/QUOTE] A to cudne wieści:loveu::loveu: Co do Barnaby to już się zaoferowałam z pomocą;)
  7. Sunieczko jeszcze trochę cierpliwości...
  8. Cóż za dumne pozy, nie do poznania!!:loveu::loveu: Musiałam jeszcze raz zajrzeć do pierwszego postu, bo oczom..:crazyeye::crazyeye:
  9. Miejmy nadzieje, że domek szybko się znajdzie, a ja to mam sentyment do "czarnego":koty, kawa....
  10. Barnaba piekny jest:p, ja dorzucę swoje 5gr. po 20-tym;)
  11. Ja również deklaruję 200zł. na sterylkę, jak nie styknie to się pomyśli:cool3:
  12. Cieszę się bardzo, mam nadzieję, że podołamy i że szybko trafi się domek, chociaż nie ukrywam nerwa mam strasznego!!:razz:Jak to wszystko się skończy to się chyba upiję!!
  13. Tak, ja tez myślę, że tam trzeba rzeczowo i stanowczo, aczkolwiek uprzejmie, ponieważ to zawsze trochę ogłupia takie chochoły:evil_lol:
  14. Bidulka jak wszystkie zamojskie...:-(:-(, ciężko mi sie na razie zdeklarować, ale jak będzie trzeba to coś wysupłam:oops:
  15. Co do konta, to chyba ja będę prowadzić, bo przeze mnie całe zamieszanie:eviltong:, ale czekam na instrukcję od Toli, bo świeżutka tu jestem, a to jednak wielka odpowiedzialność, chyba, że ktoś inny się zdeklaruje??
  16. [quote name='Ra_dunia']Jestem i ja Tolu. Piękna sunieczka. Niestety nic nie mogę zadeklarować bo mam czasową zapaść finansową :( Bardzo się cieszę, że Lady jedzie do hoteliku. Jak ona taka delikatniusia w ogóle sobie poradziła w czasie tych mrozów... kochana, dzielna sunia.[/QUOTE] Ja myślę, że sobie właśnie nie radziła i stąd ten stan... Słyszałam, że charty to świetnie sobie radzą w polu potrafią coś tam capnąć;), ale Lady nie sądzę...:shake:. Tak se gdybam, że ona mogła być domowa, bo wie co auto, żadnych fobii z jazdą, lodówka, tylko skąd się wzięła na tej ulicy:angryy::angryy:???
  17. [quote name='E-S']Właśnie, czy jednorazowe dary naszych kieszeni też ratują sprawę? Bo jednorazowo mogę na piękność coś przeznaczyć. Ewa[/QUOTE] Ratują i to bardzo, bo ziarnko do ziarnka...:lol: Dziekujemy!!!
  18. Kisiaraf, na razie chociaż podniosę, bo mam pewną sprawę w toku i muszę zafundować sterylkę suni, która obecnie jest po cieczce, zdeklarowałam się jeszcze u innego psiaka i mam dwie kotki do sterylki, ale jeśli, któraś z tych spraw będzie mogła poczekać to wątek zaznaczony, chętnie wspomogę.
  19. i ja poproszę o dane do przelewów, coś jednorazowo wyściubię
  20. Dzięki Tola, gdy się dostaje takie linki to jakoś tak skrzydła wyrastają i mimo wszystko człowiek myśli, że to nie szaleństwo...
  21. [quote name='Tola']A to moje szczęścia zamojskiego schronu:cool3: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1061/p1050001.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7673/p1050002d.jpg[/IMG][/QUOTE] :lol::lol: Śliczne tłuścioszki:evil_lol:. Zulkę jak widziałam dawnooo temu, to siakaś taka chudzina była:evil_lol:
  22. Wierzcie mi, że naprawdę ludzie się tu dwoją i troją, nie śpią po nocach, żeby jakoś to poskładać. Mam nawet wyrzuty, bo to ja wszystko rozpętałam, ale przecież chodzi tu o tą bide, której nie wypada nie pomóc, ona naprawdę łapie za serce. A ja mimo tego tak niewiele mogę zrobić, bo przecież mimo wszystko nie rozwiodę się dla niej:roll:, ktoś musi w końcu utrzymywać mnie i dzieci:diabloti:
  23. [quote name='funia']Agnieszka ona jest chora ,pamietasz rozmawiałyśmy juz wcześniej o tym[/QUOTE] Tego to akurat nikt na 100% nie wie, tak sobie gdybamy, aczkolwiek nic ostatnio na to nie wskazywało:razz:. Wiadomo jednak psina zabiedzona, jeszcze i ta cieczka dodatkowo ją obciążyła, no i psy różnej maści, które cholera wie co mogły przynieść,a jaj dużo przecież nie trzeba:shake: . Troche cierpliwości wieczorem wiele się wyjaśni...
  24. Tola, gdyby coś, to daj znać.
×
×
  • Create New...