agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czyli trza do gardzioła i przytrzymać usteczka do kupy:evil_lol:, wie co dobre...mniam...szyneczka...witaminki dla opiekunów niech z sił nie opadną:diabloti: -
Jestem i ja, mogę się ostać:oops:;)??
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za big love;) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a dzisiaj w końcu dzień zakochanych to i Lady coś się należy... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Podaję wymiary Lady: klatka - 71cm, brzusio 54 cm, dlugosc 70 - 72cm[/QUOTE] Wymiary ciut nie Miss Word:lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witam paniusię, no, no cóż to za kaprysy nie wyjadać do końca:mad::mad:?? A pogoda rzeczywiście:angryy:, my dzisiaj mamy pracującą niedzielę, mimo, że Tz wczoraj po odśnieżał, no tak się mu wydawało do momentu, gdy obudził się rano:diabloti: , od przedpołudnia odśnieżamy wszystko od nowa: dachy, dróżki, ścieżki i ...znowu sypie :mad:. jak tak dalej pójdzie to jest szansa, ze do wiosny nie ruszę z domu:placz: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
cieszę się, ze u niuńki wszystko dobrze, oby nie stała się tylko psem stróżujco-obronnym:roll: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[I]TZ złapal mocz za pierwszym razem; tak więc jak ktos byłby w potrzebie, to urzyczę[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG] [/I] Oj Tola TZ-ta to Ty lepiej nie użyczaj, bo nigdy nie wiadomo na ilu razach się skończy:evil_lol::evil_lol: A tak poważnie to złoty chłop, nie wielu supermenów łapałoby psie siuśki:razz: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wpadam na momencik, bo lecę piec ciasto, jutro mam aktywny dzień:lol: Coś cicho, gdzie wszystkie ciotki??:mad: -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i ja do Miętki. Dostałam od Toli tyle linków do wątków, że życia mi chyba zbraknie;), jak Wy to wszystko ogarniacie:roll: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co u suni, jakie dalsze plany? Oczywiście cierpliwie czekam, bo wiem, że urwanie głowy macie, czyli dzień jak co dzień:roll: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]agata51 [/B]dziekujemy, wszystkim wielkie dzięki, miło, że jesteście i wspieracie (forma nie ważna;)). Naprawdę tam gdzie była sunia, nie było dla niej szans, najważniejszy powód to to, że suka, a już po cieczce to:shake: wiadomo jaki efekt. Nawet nie chcę myśleć jak by skończyła...:-(:-(. To naprawdę smutne, że ludzie są tacy "niewidzący", obojętni... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
agada replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ale jak się z koszem nie uda, a wystraszy się bardziej, to trudniej będzie odzyskac jej zaufanie:shake:.Kurcze trudna sprawa, a pogoda nie ułatwia. Trzymam jednak kciuki, bo szkoda malizny:-( -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że "KTOŚ" tę fajność dostrzeże:razz: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Sunia odzyskuje radośc ducha.Rpzmawiałam z Tola,dzisiaj na spacerku "kąpała" się w śniegu.[/QUOTE] To super:multi::multi:, jedyną radość jaką widziałam w jej wykonaniu to machanie ogonkiem, więc oznacza to, że czuje się pewnie i bezpiecznie:p -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Piranho[/B] kofana, czy poradziłaś sobie sama, bo ja dopiero siadłam i poczytałam i nie wiem działać, czy gotowe?:razz: