agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
fajne psiaki się "zrobiły" z tego co znalazłaś stoneczko, nochalek Ringa:loveu:, mój sąsiad ma podobnego -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Mamy dwa domy, ktore były chetne przyjąc Miętę; zadra juz dzwoni i pyta, czy moze byc Master...[/QUOTE] To tylko ciut inny kolor futerka:diabloti: i oby kur nie mieli;) czekamy...:razz: -
Gabisia żeczywiście słodka, a ten ogon:crazyeye:, wiewióra!!
-
[quote name='Madallena']Gabisia...moja milosc...jedzie jtro do nowego domu... Najwiekszy dzikus w schrnisku, niesamowita metamorfoza, sunia ktora skradla moje serce... ehhh... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=bV74d8xPWFw[/URL] I zaczelam sie bawic z psami :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=2YCTSx9aU74[/URL][/QUOTE] Po raz pierwszy na słowa "jedzie do nowego domu" jakoś nie moge napisać cudnie, świetnie...idt, bo czuję, że toczysz ciągle walkę ze sobą... Z miłością jest tak jak jest pojawia sie niespodziewanie...:roll:. Jak pisała E-S, jak domek choc trochę nawali zabierzesz! Tylko nie doszukuj się na siłę:evil_lol:
-
doliczyłam się siedmiu:crazyeye:, śpią piętrowo, czy jak?:evil_lol:
-
[quote name='morisowa']Szanta jest cudowna! Anioł, po prostu anioł.[/QUOTE] To świetne wieści!!! Co do typu nochala odpadam, wszystkie sliczniutkie:evil_lol:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']Nowa wizyta w trakcie organizacji. Bedę dzis wiedziec co robić i kto pojedzie.[/QUOTE] czekamy, czekamy....:razz: -
[quote name='funia']Agada są dwa szczeniaki ,które są do zabrania od psychicznie chorych ludzi .Na gwałt .Jeden czarny ,drugi rudy chyba sunia .Mogłabym przywieżć jak zechcesz .Oni na okrągło biora psy i je zamęczaja .Wiele zwierząt już od nich zabrano ,ale oni znów biora nowe .Niedawno przerwali kręgosłup szczeniakowi (na wiosnę ) przyznali się sami ale długo po fakcie .Bawią sie nimi jak lalkami .[/QUOTE] Funia oni chcą koniecznie pieska i to małego w efekcie końcowym, bo mają małe dziecko, ktoś już niby się zaoferował, że da, ale to tak 50/50, dadzą mi odpowiedź w piątek. Tak se pomyślałam, że gdyby były zdjęcia to ja je mailem i wiesz czasami się robi miłość:loveu:. Że tez ludzie tacy bezmyślni dają takim psy:angryy:, ale ktoś się pozbywa problemu:mad:
-
[quote name='funia']Agada są dwa szczeniaki ,które są do zabrania od psychicznie chorych ludzi .Na gwałt .Jeden czarny ,drugi rudy chyba sunia .Mogłabym przywieżć jak zechcesz .Oni na okrągło biora psy i je zamęczaja .Wiele zwierząt już od nich zabrano ,ale oni znów biora nowe .Niedawno przerwali kręgosłup szczeniakowi (na wiosnę ) przyznali się sami ale długo po fakcie .Bawią sie nimi jak lalkami .[/QUOTE] Funia oni chcą koniecznie pieska i to małego w efekcie końcowym, bo mają małe dziecko, ktoś już niby się zaoferował, że da, ale to tak 50/50, dadzą mi odpowiedź w piątek. Tak se pomyślałam, że gdyby były zdjęcia to ja je mailem i wiesz czasami się robi miłość:loveu:. Że tez ludzie tacy bezmyślni dają takim psy:angryy:, ale ktoś się pozbywa problemu:mad:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale dama widać z podniesioną głową teraz do zdjęć pozuje:lol:, bo wcześniej to było ciężko o dobre ujęcie:roll:. Wiatr we włosach:evil_lol:, ale braku urody i wdzięku to zarzucić jej nie można:loveu::loveu: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna obróżka:evil_lol:, (to taka stara wyciuchana po mojej Wedze, ale bywa przydatna jak widać, już kolejny raz służy pomocą), jak Lady się wszystko ułoży pomyślnie, to poproszę o zwrot, może innemu psiakowi też przyniesie szczęście;). -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Czy to tylko ja tu zaglądam:mad: -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
Tola mnie ściągneła, dzięki, musimy się tu w "okolicy" wspierać;). Tola masz rację, skoro on taki wolny duch to może go do kojca na podwórze, tym bardziej, że kłusownik:diabloti:. Chociaz może jak dostanie michę to mu przejdzie?:roll: Trudna sprawa jak ma ducha myśliwego, albo domieszkę genową, to może lubić takie zabawy:mad:. Czy on te kury zjada, czy tylko dusi? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Oj wyszlo:evil_lol: Jutro jak mi dama pozwoli zrobic, to bądą zdjęcia;)[/QUOTE] Czekam z niecierpliwością, chciałabym ją zobaczyć... -
to powodzenia funiu w ogarnianiu tego wszystkiego!!
-
Tolu, sie trochę pogubiłam:oops: ztymi szczeniorami, które wolne, a które zajęte, potrzebuję zdjęcia tych wolnych, konkretnie pieski, najlepiej w typie miniaturek, byc może, że to zachęci zainteresowany domek w wyborze tego właśnie (no wiesz kasting, typu urody), domek dobry-moja bratowa, czekam od niej na odpowiedź do piątku.
-
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
podnosimy Miętuchę -
Ja też podzielam zdanie zadry, podobne...
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
agada replied to funia's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: To wspaniale czytać takie słowa!! Pozdrowienia dla całej Atoskowej rodzinki.:lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
cwaniara jednak...ale cierpliwością i pracą...:mad: