-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Gdzie psiak konkretniej sie znajduje we Wrocławiu?
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Moj wet jest raczej dobrym wetem i jak do tej pory mogłam zawsze za nim reczyc..,ale nie bede sie kucic skoro chcecie moge pojechac do innego a mysle ,zeby sie na 100% przekonac to potrzebne by było rtg jesli sadzicie ,ze jest wnetrem.Jak moj wet sprawdzał powiedział otwarcie ze worek jest pusty i zaczoł sie smiac,ze nie ma za co macac:oops: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Dzięki Paja :). I jeszcze dodam takie info o psiaku: zdrowie: ogólnie zdrowy, odrobaczenie [COLOR=Red]tak[/COLOR] szczepienie: ma aktualne [COLOR=Red]tak[/COLOR] odpchlony [COLOR=Red]tak[/COLOR] kastracja: na czym to stanęło w tym temacie :cool3:[COLOR=Red] kastrat[/COLOR] A jak z pielęgnacją, daje sobie czyścić uszka i zagladac [COLOR=Red]tak chodz tylko mi bo np rodzica juz nie uszy rzecz swieta.. [/COLOR]zaglądać w ząbki [COLOR=Red]tak[/COLOR], czesać [COLOR=Red]mniewa chumorki[/COLOR] czy kąpać [COLOR=Red]tak[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Red]Lubi jazde samochodem :[/COLOR]) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Paju prosze zerknij.[/QUOTE] [quote name='Dogo07']Mailo. W typie westa ( piszę to z pełną odpowiedzialnością bo według mnie to on i z wyglądu i z charakterku jest taki troszkę jak weścik :) ). Wielkość: mały, pytanie do Paji : czy dałabyś radę go zmierzyć w kłębie ? [COLOR=Red]35 cm[/COLOR] Waga: [COLOR=Red]8kg jego zwazenie graniczyło z cudem[/COLOR] Charakter: wesoły[COLOR=Red] tak[/COLOR] żywiołowy [COLOR=Red]tak[/COLOR] energiczny [COLOR=Red]tak[/COLOR] Do ludzi: lubi się przytulać. Łagodny [COLOR=Red]tak[/COLOR] Już nie podgryza [COLOR=Red]zdarza sie do obcych[/COLOR] Do innych psów i suczek: toleruje, lubi. Do kotów: toleruje. Do dzieci: trudno sprawdzić, ale lepiej dom bez dzieci. Potrafi ładnie chodzić na smyczy: tak. Zachowuje czystość w domu: tak. Umie przychodzić na zawołanie [COLOR=Red]tak chodz mniewa czasmi swoje chumorki typu juz mnie dosc dzisiaj razy wołałas...[/COLOR] Inne: bardzo lubi brykać po ogródku, lubi spacery [COLOR=Red]uwielbia[/COLOR] Lubi zabawy [COLOR=Red]lubi chodz ciezko mu zawsze zaczac,wiec trzeba go zachecac[/COLOR] Miewa czasami swoje humorki :).[COLOR=Red]Nie przepada za dotykaniem ogonka pokazuje nieraz zabki...[/COLOR] Paju prosze zerknij.[/QUOTE] -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Paja replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Paja, Yv1958, dziękuję Wam bardzo ! No to zobaczymy co z tym Wiktorkiem będzie... Czy Mailo ma wątek ? Jeśli tak to Paja, podaj linka, poczytam, mogę porobić ogłoszenia jeśli nie ma.[/QUOTE] Mailo nie ma jeszcze ogłoszen,bo nikt nie moze sie zebrac by napisac tekst...link do maluszka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/186404-Depresja-i-brak-oka-r%C3%B3wna-si%C4%99-do%C5%BCywocie-(.-Prosiutek-ju%C5%BC-w-dt.-Czeka-na-dobry-dom[/url]. z Gory dzieki :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo to wspaniały psiak nauczył sie chodzic ładnie na smyczy w obrozy czuje sie duzo odwazniejszy niz bez niej.Uwazam ze mały zasługuje na dobry domek z kochajacymi opiekunami ,którzy poswieca sie by mały czuł sie swobodnie...Ja dzisiaj postaram sie zrobic jakies ogłoszenia i u siebie w okolicznych wioskach rozkleic,moze akurat małemu sie uda i bede miec go pod nosem by pilnie obserwowac jego zmiany,oczywiscie na lepsze :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To co cioteczki mysle,ze mozemy zaczac organizowac ogloszenia... Pierw trzeba by było napisac tekst usmiechne sie do Yy :)moze nam pomoze...i skombinuje jakies ładne wyrazne foteczki Mailika:) U nas juz 3 dzien ciagle leje deszcze i nie ma nawet jak na dłuzej wyjsc na dwór :( ale Mailowi i Molci to chyba nie przeszkadza bo razem wtulone spia na kanapie i ani w głowie im chodzenie po deszczu... -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Paja replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']w sumie to o Wiktorze chyba najwięcej wie Madallena ... ale ona ma bana ... ja se zastanawiam jaki jest sens wyciągania Wiktora ... ile on już ma lat ? 7? 8? z łatką "agresora" to jest pies praktycznie nieadopcyjny .... przepraszam że to pisze, ale w schroniskach siedzi jeszcze co najmniej 30 bernardynów - one są o wiele bardziej adopcyjne niż Wiktor ... a ile jest w schroniskach jeszcze takich o których nie wiemy ? wyciągać Wiktora tylko po to żeby w fundacji siedział również do końca życia w boksie .. to mi sie zdaje że trochę mija sie z celem ...[/QUOTE] Ja uwazam ,ze jest sens wyciagniecia Wiktora do DT lub hotelu. Sama mam bernardyna 7 letniego miska i miałam jeszcze 3letnia suczke tej samej rasy niestety Mona zachorowała pewnego pieknego dnia na wodobrzusze..pomimo walki 3 miesiecznej o sunke nieudało sie nam...Dino po odejsciu Mony miał okres zawachania agresywnosci(tak jak by ludzi nie rozpoznawał swoich) do człowieka bo nie wiedział co sie stało,ze nagle stracił partnerke zyciowa...bez której on sam nie potrawił zyc.Mineło kilka miesiecy,psiak dostał wiecej swobody wychodzilismy czesciej na spacery,bawilismy sie, zapraszałam znajomych ze swoimi psami i psiak zmienił sie nie do poznania jest jeszcze wiekszy misiek kanapowy jak kiedys... Moze,w przypadku Wiktora równiez pojawiła sie agresja po stracie przyjaciółki,zamknieciu w małym boksie,braku odpowiedniej opieki i kontaktu z człowiekiem... No pomysl jak Ty bys sie czuła zamknieta w małym boksie i raz dziennnie dajmy nato wrzucała bym Ci np jedzenia przez kratki bo bym sie bała Ciebie...Uwazam ze niesprawiedliwie traktujesz Wiktora i powinien szanse dostac na wczoraj...Po 2 zdaje mi sie ,ze psy agresywne z którymi juz nikt faktycznie sobie z nimi nie radzi sa usypiane i dlatego uwazam równiez jak moje poprzedniczki ,ze to jest pies który przezył traume i dlatego ma swoje zachowania które jak najbardziej przy dobrym kontakcie z człowiekiem i bliskim przyjaznym kontakcie z innymi zwierzetami sie zmieni nie do poznania... Jesli sie okaze ,ze Mailo który jest teraz u mnie na dt znajdzie ds lub pomozecie znalesc mi dla niego ds moge sie podjac wziecia do siebie na dt Wiktora....Mailo psiak który u mnie jest przezył traume w swoim swiecie nie mała w schronisku siedział nascie lat nim wolontariuszka wypatrzyła bidaka z za krat.Przyjechał w kenelu elmira bała sie tam nawet reke włozyc psiak tak gryzł i sie zucał.Wniesli go w kenelu do pokoju otworzyli klatke wyszedł poleciał pod biurko i sie skulił i niechciał wyjsc.Mały nie ma oka,połowy zebów, uszkodzona warge i bał sie własnego cienia...Dzis psiak jest nie do poznania,sam przychodzi na pieszczochy,sypia na łózku,ruch człowieka nie kojarzy mu sie juz z biciem i nie ucieka...Dlatego jeszcze raz prosze pomózmy Wiktorowi pojechac do dt lub hotelu.Moze zaczne od siebie 10 zł deklaracja stała... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
moj numer to 781 501 389 preferowane godziny do dzwonienia to od 12 do 1 w nocy :)Z rana z regóły jestem zabiegana i nie zawsze mam telefon ze soba... Mailo bardzo jest zżyty z Molka oni praktycznie robia wszytsko razem,wiec wrazie gdyby Panstwo mieli obawe Mola moze pojechac z Maile do nowego domu...Mola jest psem mojego byłego tz on zniknoł a Mola została :( ..i niestety ostatnio sie nie dogaduje z Heksa(matka z córka) :( dlatego jestem skłonna oddac ich razem jesli to nie bedzie przeszkoda jesli nie to osobno...Mola jeszcze ni była sterylizowana niedawno skonczyła 1 cieczke a Heksa juz jest po sterylce.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']O,Kochana! Bid przeróżnych jest u nas bez liku! Żebyś tylko chciała je przyjmować...!:)[/QUOTE] Jak w moim temacie dt cały czas jest jeszcze jedno wolne miejsce dla małego psiaka ,ale nikt nie zgłosił checi...wiec chyba nie jest do konca tak jak mowisz... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wiesz ja tam juz chyba przestalam sie przejmowac,ze jestem chora,chodz jestem.Tylko zastanawiam sie czy przez ta chorobe jak Mailo znajdzie swoj kochajcy jedyny cieply domek z rodzina i innymi zwierzakami,ktos pozniej z dogomaniaków bedzie chcial mi jeszcze zostawic jakas bide pod moja i rodziców opieka,bo u nas w domu wszytsko wspólne ..:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
cos znów mi sie spsuło i nie moge edytowac nawet na zaawansowanym wiec taki mały off:oops: znajomi szukaja psiaka/suczki młodego szczeniaka labka lub miksa z labkiem zgadzaja sie na wizyte przedadopcyjna i kastracje/sterylizacje.Prosili mnie bym pomogła im cos znalesc bo chca pomuc,wiec sie zgodziłam i powiedziałam ,ze popodsyłam im cos na maila w wolnym czasie.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mysle,ze nie bedzie tak zle i jak chca porozmawiac o mailu to moga ze mna lub z kims innym z tematu ja jestem otwarta moge ich nawet zaprosic do siebie na kawe i ciasteczka o ile nie boja sie zobaczyc przygłuchej kaleki :)A tak na serio to jakos w nastepnym tygodniu mam rezonas głowy i bede wiedziec na czym stoje badz leze :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ale te kotki mają jakieś 2,5-3 mies..............[/QUOTE] To spokojnie powinien sie z nimi dogadac,jak dogaduje sie z moim 20 letnim terrorysta,a ten kot goni sprzed sklepu wszystkie psy bo to jego podjazd to mysle ,ze z maluchami tym bardziej sie dogada.On nie jest zainteresowany kotami on ma swojne sciezki i albo nimi wedruje ,albo spi...Napewno jak pisałam wczesniej nie nadaje sie do domu z małymi dziecmi bo on jeszcze długo bedzie miał jakies takie dziwne zachowania jak to ja mowie zalezne od pogody....dzisiaj od 4 siedział kolo okna i wył do ksiezyca,albo sobie podszczekiwal :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mysle,ze by sie zgodził...o ile by mu natretnie do miski z jedzeniem nie zagladały.. dzisiaj urwis biegła po deszczu ze mna i ani wgłowie było mu wejsc do domu..a pozniej jak ja juz wchodziłam do domu wszedl za mna i uwalił sie taki mokry na moim łózku i poszedł spac w najlepsze...obecnie za chwilke bedziemy jesc kolacje na która mały bardzo wyczekuje bo ma swoje miesce przy stole :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Majlo ma sie dobrze,ale nie podoba mi sie jego postepowanie do Karina jak je.Leci do niego gdzies go tam podgryzie zaszczeka i ucieka..A tak poza tym sypia na łózku a jak pokazuje mu sie,ze ma zejsc jest wielece na pół swiatu obrazony :) Co do mnie jestem w trakcie dalszych badan biore tabletki i bede sie powoli po lekach szykowac do wyciecia migdała który sie zrobił po tym wypadku taki blee i uciska na nerw w uchu,dlategom zem prawie głucha :(Ostatnio znajomi zrobili mi duzo niespodzianek i troszke odzyłam :) w niedziele znajomy na kilka godzin chce mie do Mragowa porwac,ale sama nie wiem jescze czy pojade bardzo ,zle od upadku znosze podróze czym kolwiek...Mailis lubi podróze autkiem tak mi sie własnie przypomniało :)Czasem jak nie jedziemy daleko to jedzie z nami a pozniej biega taki uradowany.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Prześlij do mnie proszę. Mój e-mail: [email][email protected][/email] Trzymaj się, bardzo przykro czytać, że coś Ci się komplikuje ze zdrowiem.[/QUOTE] Zaraz Ci wysle czesc zdjec,a jak wroce z penem bo mam mi sasiad zgrac zdjecia a beda tam jakies Maila-a powinny to Ci dosle... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
No ,juz myslałam,ze nikt sie w temacie nie odezwie a nie chciałam pisac post pod postem swoim.Mailo jest zywiołowy nawet mometami zaczyna sie bawic jak sie go zaczepia.Chodzi z tatkiem na spacerki,bo ja mam zakaz opuszczania podwórka na wiecej niz 5 min.Musza miec mnie na widoku bo ze mna zle :( Mailo kocha spacery ,ale nienawidzi widoku smyczy przed upieciem,jak mu sie pokazuje smycz z daleka i idzie w jego kierunku to ucieka,ale jak juz sie podepnie to jest szczesliwy i leci przed siebie.Uwazam ,ze najlepszym domem dla Maila był by dom z innym psiakiem...Jak ktos poda @ przesle zdjecia ,bo cos mam problem ze zmiejszeniem Maila na Łozku :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Paju, a jak z zachowaniem czystości przez Mailo ? Jest ok. ? I czy on by się nadał do bloku czy lepiej dla niego by było, żeby miał dom z ogrodem, i swobodę, którą tak lubi. A jak z zakładaniem i chodzeniem na smyczy ? To tak pytam pod kątem ogłoszeń. Trzeba zebrać najważniejsze informacje o psiaczku, i jakiś ładny tekst ułożyć. Może któraś Cioteczka coś dla Mailo wymyśli :) ?[/QUOTE] Czystosc utrzymuje w miare ładnie tz zaraz jak sie obudzi a jest w domu trzeba isc z nim na spacer inaczej załatwi sie na 1 lepszym meblu.Mysle,ze bardziej dla niedo lepszy był by blok i obecnosc ludzi chodz z psami tez sie bardzo dobrze dogaduje i kocha wariowanie po podwórku.. Mailo zmienił mi sie zdaje dzieki Moli bo ona wie co mozna a czego nie...Mola wskakuje wszytskim na głowe mailo pierw miał opur do tego teraz juz jest pierwszy do głaskania i nieraz podgryza dla zabawy Molke po nogach albo ja przepycha by byc 1 na rekach.Wiec mysle,ze zarówno blok jak i podwórko z ogrodem i inne psiaki dla niego sa jak najbardziej wskazane.Co do zakładania obrozy i smyczy:wczesniej chodził cały czas bez obrozy od kilku dni obroze ma cały czas załozona i czuje sie duzo pewniejszy siebie,smycz mozna spokojnie upiac ,ale nie wolna nia wywijac w powietrzu..ktos go chyba bił.Chodzi na smyczy dosyc ładnie.chodz czasem zdaza mu sie pociagnac w innym kierunku niz idziemy.Do członków naszej rodziny jest w pozadku zna wszystkich i cieszy sie na ich widok.Codziennie okolo 18 jest bardzo niespokojny tupta,drepta zaglada przez okno i oczekuje na tate,kiedy ten sie zjawi mało mu ze szczescia na głowe nie wskoczy.Pod wieczór jak kolega przesle mi zdjecia jakies to wstawie,moze bedea lepsze niz te moje.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo przespał cała noc pomimo burzy z piorunami bardzo spokojnie.Wtrynił mi sie na łozko pod kołdre i tylko co jakis czas sie pod nia przemieszczał albo zmieniał pozy.Juz nie ucieka jak sie idzie w jego kierunku ,a wrecz odwrotnie wyciaga głowe do głaskania i podaje lapke.Na spacer od 2 dni chodzimy bez smyczy.Jak zadaleko odbiegnie to tylko kucam i wołam Mailo lapa ,a ten leci uradowany i zaraz wciska głowe pod pache do czochrania :)Zmienił sie przez ten miesiac nie do poznania ,moze któras cioteczka nas odwiedzi? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']To jest słodkie :): [URL]http://img405.imageshack.us/img405/4030/mailik.jpg.[/URL][/QUOTE] Mailo to pies kanapowy bez 2 zdań :) Mysle ,ze mozecie powoli przygotowywac tekst do ogłoszeń :)Mysle,ze powinien on nawierac,ze Mailik nie przepada zabardzo za dziecmi(nic im co prawda nie robi ,ale zabki pokazuje jak go zaczepiaja..) I taki mały off:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191008-Poszukiwana-osoba-dobrze-jezdzaca-konno-!!!?p=15203728#post15203728[/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira'] A jak Twoje samopoczucie Paja?[/QUOTE] Moje bywało lepsze,ale znów od piatku sie pogorszyło mam zakaz przesiadywania długo na komputerze i ogladania telewizora:( znów zaczynam od jutra tydzien z lekarzami :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Coś moj aparat ostatnio szwankuje,chyba czas kupic nowy...A oto wstawiam zdjecia z Maila najlepszego zajecia dawania łapy i proszenia o głaskanie .. [URL=http://img405.imageshack.us/i/mailik.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4030/mailik.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/majlu.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6426/majlu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img834.imageshack.us/i/majlo.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6232/majlo.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Elmira sprawdz w poniedziałek czy doszedł do Ciebie przelew za transport w Tytule masz: 135zł transport Mailo iz przelew nie szedł z mojego konta bo ja nie ma tolkena(czy jakos tak i nie moge od siebie robic przelewów) Mailik ma sie dobrze dzisiaj poprosze mame by porobiła nam pare zdjec to pózniej wstawie.