Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Futerka juz spia w swoich legowiskach i ja tez bede zraz mykac bo o 5 pobudka o 9 musze juz wyjsc z domu by na 11,20 dojechac i pomóc sie rozpakowac.Mam cos wrazenie ,ze powstana tam iste ,,jaja ,,jutro:)a ze ja jestem zadziora :( to napewno jakis numer jutro wywine... Jak by mnie tam ktos wypatrywał to zaklejone ucho bede miec i okulary :P
  2. tak dogaduja sie bo pogroziłam palcem kilka razy jednemu i drugiemu i przechodza juz obok siebie bez szelestnie.Zdjec jednak nie wstawie tyle co w czwartek wrocił laptop z serwisu a był w Warszawie 4 miesiace :/ i zaraz jak napisałam posta znow siadł i pisze error brak plików;/i znow siedze na starym pudle ;/A co do happeningu nie jest to pierwszy ani ostatni.Juz z dziewczynami poruszyłysmy temat mozliwe ze za miesiac zorganizujemy 2 na schroniska,bdt i dt zeby wspomoc akcje ratowania tych sierot.. Ja niestety medialnie pewnie nie bede sie zabardzo udziela,ale maja byc media.Niestety moj niedosłuch skopał mi troche zycie ,alle sie nie poddam i wyjde do ludu...
  3. a ja hehe przyjde na skarge Toski +Mailo,ale przewodnikiem był Tosiek zdemolowały moj pokój..zjadły swoje legowisko,wypruły z mojego ulubionego misia flaki,i zrobiły rolke recznika papierowego w kawałki:diabloti:Jak weszłam do pokoju to sie za głowe złapałam czy aby napewno nie pomyliłam domów i do własciwego weszłam.. Tosia ma chyba cos z pecherzem,sika jaknajeta.Tosiowe sprawy juz prawie dobrze.
  4. Pieniadze Mailo sa bezpieczne.Ale nie chce by kto kolwiek na to konto juz cos wpłacał.Z tym bankiem(eurobankiem)miałam praktycznie problemy od samego poczatku np.zrobiłam zakupy za 20zł zapłaciłam karta i chciałam isc zrobic zakupy do innego sklepu obok i np zapłacic 30zł i karta juz miała tygodniowa blokade ,ktorej bank do dzisiaj nie umie mi wytłumaczyc.Dlatego wypłacam zawsze wiecej w bankomacie i w zadnym sklepie juz nie płaciłam karta. Dzisiaj niestety nie udało mi sie podjechac do zadnego banku bo prasa wjechała na pole i musiałam pilnowac pracownikow.Kaj na zime zabezpieczony 500 snopków sianka i 150 słomy :) Teraz ide dac psiaka kolacje i sie umyc jak wruce wrzuce kilka kilka fotek jak mi zdemolowały psiaki(Mailo + Tosi pokój przewodnikiem rozruby był Tosiek)Jutro jak wiekszosc z was pewnie juz wie od 11.20-14.. bede na rynku,biore udział w happeningu pt.,,zerwijmy łancuchy,,
  5. Wypłacałam wczoraj w bankomacie u siebie pieniadze jak zawsze to robie..i na 2 dzien lukam sobie przez netka na konto i sprawdzam stan ja patrze a tuz po północy ktos wypłacił z mojego konta jeszcze 250zł we Wrocławiu na krzywoustego.Dzwonie dzisiaj do banku i prosze o pilne zablokowanie karty a panienka z okienak mowi do mnie ,ze karta została zablokowana wczoraj po południu,pytam jak to co sie dzieje babka zaczeła cos tam nawijac nie słuchałam jej zabardzo kazała wziasc dowód i papiery i przyjechac do banku..pojechałam do niego wchodze z lekka wkur..jeszcze troche a by mnie tam przy okienku trzymali bo bym pozabijała.wypłaciłam reszte pieniedzy z uporem bo policja sie juz zajeła sprawa i nie chcieli wydac... ale powiedziałam ze bez swoich pieniedzy nie opusze stanowiska.Obecnie sprawe bada policja jak to sie stało ze ktos bez mojej wiedzy na 2 koncu wrocławia wypłacił pieniadze w bankomacie...co najwazniejsze bank nie wydawał nikomu duplikatu karty? ale Ciesze sie z jednego,ze to tylko 250zł a nie 1500zł.Obecnie kata została mi zabrana do wyjasnienia sprawy.Moze jutro podjade do Alliora i załorze 2 konto bo nie wiadomo ile z tamtym potrwa..
  6. U nas dobrze jestem z lekka wku... bo juz 3 raz robie to samo siano i znów tuz przed samym wjazdem prasy zaczeło lac i wszystko zmokło:( Mewciu jak to on przyszedl troszke mokry wytarzał sie na łozku i spi.. [COLOR=Navy][SIZE=5][B]UWAGA!!! [COLOR=Red][SIZE=3]Wszyscy co jeszcze nie wpłacili na Mailo sa proszeni o wstrzymanie sie chwilowe...wczoraj w nocy miałam włamanie na konto...Sprawa została juz zgłoszona.[/SIZE][/COLOR] [/B][/SIZE][/COLOR]
  7. Toski czuja sie dobrze biegaja własnie po podwórku..Zaraz wezme urwisy troszke na pole bo dzisiaj prasujemy juz sianko dla karinka :)
  8. u nas słonko swieci od 11 toska była ze mna chwilke na polu dojrzec zmoczone sianko:(dobrze ,ze chociaz w kopkach było...a po 13 Toski,Mola i Mailo poszły ze mna do lasu na spacer.Przed chwilka wrocilismy dałam im pic i teraz rozrabiaja na podwórku..
  9. U nas nie ma kleszczy były na te wszytskie dziadostwa zaraz po wylewach opryski kilkakrotne.A po 2 ten Ektopar co dostał na pchły działa tez na kleszcze...Jeszcze ani jednego kleszcza w tym roku nie wyciagałam swoim psa kotu moze z 2 ale nie bez powodu ma na imie Turysta..
  10. Mały lubi tylko gotowane warzywa i w schronie był chyba karmiony kasza bo dotej pory nie dojadał.A wczoraj przypadkiem zostało po obiedzie troszke kaszy i mało sie o talerz nie zabił..Ciastek na poczatku nieznał teraz jak sie je to prosi by chociaz kawałek mu dac.. No,ale jak jest miesko to niewiadomo jak by był najedzony to jeszcze zmiesci... Trawe na poczatku pozerał kilogramami ,a teraz od czasu do czasu sobie tylko skubnie.. Zastanawiam sie czy mu troszke nie obciac dawki jedzenia,bo je jak inne zwierzaki 3 razy dziennie i zaczoł tyc w oczach..
  11. [quote name='mikoada']Czy ja dobrze widzę, że Tośki śpią w Twoim łóżku?? Jeśli tak to dla Ciebie niezbyt wiele zostało miejsca :)[/QUOTE] Mi wystarczy byle jaki kąt i poduszka bo bez niej nie usne... A skoro Toska tak dobrze to mi sie serce raduje.. Tosiu pyta czy moze wejsc sie połozyc a Tosia z rozpedu wlatuje i kładzie sie tam gdzie chce..
  12. na łańcuch sie napewno nie zgodze biore udział 19 wrzesnia we Wrocławia na rynku w happeningu pt.,,zerwijmy łancuchy ,,w czwartek włąsnie mamy spotkanie co i jak do konca z organizacja.
  13. Paju,masz jakies zdjecia Malika? tak mam juz daje z niedzielnego spaceru do lasu... [URL=http://img844.imageshack.us/i/zdjcia0113.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5695/zdjcia0113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/zdjcia0117w.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2306/zdjcia0117w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/zdjcia0124.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7892/zdjcia0124.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nie znam ich ,ale czesto widuje jak chodze na spacery z psami.Maja sie namyslic i dac mi odpowiedz...Wizyte wrazie czego tez jestem w stanie przeprowadzic,ale jestem rygorystyczna i pyskata jak mi cos nie pasuje ..:) A oto fotki Toskow zrobione przed chwilka... [URL=http://img340.imageshack.us/i/zdjcia0097.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3513/zdjcia0097.jpg[/IMG][/URL] Tosi mina mowi tu sama za siebie jeszcze raz mnie obudzisz... [URL=http://img375.imageshack.us/i/zdjcia0103y.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3857/zdjcia0103y.jpg[/IMG][/URL] A to z niedzielnego spaceru do lasu... [URL=http://img204.imageshack.us/i/zdjcia0123.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4003/zdjcia0123.jpg[/IMG][/URL]
  15. Tak Panstwo mieli na mysli bude duza robiona na zamówienie i zeby stała kolo ganku na podwórku ,ale bez kojca wiec całe podwórko ich by było..a w domu by były w mrozne dni i w dzien jesli by chciały wejsc.Oni maja malutkie dzieci chyba 2 chłopców jeden juz chodzi a 2 na rekach mieli.Wieczorem złorzyli mi 2 wizyte cała rodzina.
  16. Było dzisiaj u mnie młode małzenstwo z 2 małych dzieci pytałli o Toski i maja sie zastanowic a odemnie chca jeszcze jasnej odpowiedzi..czy Toski nadaja sie na podwórko czy musza spac w domu? Czy Tosia bedzie wysterilizowana?Ile Tosia i Tosiu ma lat? Ja wiek moge ocenic tylko po zachowaniu wiec stwierdzam ze Tosia ma cos ponad rok a Tosiu nie wiecej jak 2 lata.Panstwo mieli wczesniej psiaka ze schroniska.Kastrowali bo jak dobrze zrozumiałam miał tam zmiany..Jakis czas pozniej psiak odszedł bo juz nie był 1 młodosci.
  17. Zawsze tak jest ,ze zainteresowanie spada.Toskowe sprawy goja sie bardzo ładnie opuchlizna zeszał,skorka czy co to tam było takie białe dydajace odpadło i ranka sie zasuszyła wmiare...Tosiu sie nie intesesuje swoim byłym miejscem po klejnotach a pysio cieszy mu sie od ucha do ucha :)Psiaki juz najedzone teraz lecimy na spacerek i spac iz laryngolog dzisiaj ,,zrypał,,mi zabieg po całej lini i wyszła mi wielka góla miedzy okiem a uchem ;/do tego wszytskiego wypisałam sie dzisiaj ze szpitala na własna odpowiedzialnosc ;/
  18. hihi wszyscy przezyli nie było tak zle,teraz mam sie przez kilka dni nie nadwyrezac i pochodzic do przychodni na bioptron. A tymczasem zabieram sie do ogłoszeń:) Wpłaty: 02.09 p.Małgorzata 120zł i zachary 20 zł Wydatki : dt 250zł
  19. [quote name='mikoada']Ciesze się, że Tosiek ma się już co raz lepiej, ciekawi mnie tylko dlaczego oni tak mocno szczekliwi są...a jak dogadują się z Twoimi zwierzakami??? [B]Cioteczki pamiętajmy proszę, że Tośkom brakuje jeszcze 110 zł deklaracji stałych[/B] :([/QUOTE] Dzis mama mowiła,ze nie szczekały wcale,jak wyjechałam na kilka godzin wiec chyba sie zaaklimatyzowały.Zyja z wszystkimi oprucz Heksy w zgodzie,bawia sie ,lataja konia zaczepiaja.Najlepsza była wieczorem Tosia poszła ze mna do Karina i sie wytaplala w oborniku panna a cieszyła sie jak nie z tej ziemi...:)
  20. Moze mi odetna i co z tego...i tak mi nikt psychiki nie zmieni a troszke mniej bedzie na głowie do noszenia...Jakos wogole sie nie przejmuje tym zabiegiem ,ale jak mnie zaboli to watpie ze lekarz to przezyje :)
  21. Tosiu to taka powsinoga i wracał na smyczy Tosi a Tosia ładnie szła na długiej smyczy z Mailikiem.Ja raczej urzywam do spacerów 8 metrowych linek szkoleniowych juz tak sie nauczyłam bo moje psy sa duze..Obiecałam mamie ,ze nim pojade jutro na zabieg do szpitala to jej kupie stopery do uszu..Toski tak dzisiaj szczekały,ze myslałam ze nie wytrzyma nerwowo..A teraz sa juz po kolacji Tosiu poszedł na kocyk spac,a Tosia spi u mnie na kolanach...
  22. Moze byc chyba...jutro po powrocie ze szpitala jak bede sie w miare czuła po ogłaszam troszke małego..Jak juz pisałam jutro mam zabieg na ucho...
  23. Mailutek nauczył sie od Tosi kopac dziury w trawniku :) i rozrabiaja na maxa w 4 na podwórku nawet biednego kota ktory spał na sianie przegoniły zarazy...
  24. Jak tam Hondzia w nowym domku? p.s wyslij mi na pm swoje gg:/
  25. Wieka szkoda,ze nikt nie zaglada czesto do Maila tematu i nic nie pyta?...:(Ani nie moge sie doprosic poprawienia tekstu by ruszyc z ogłoszeniami...wiec porozmawiam sobie sam z soba... Paja,co słychac u Mailo,robi chłopak jakies postepy? Tak Mailo cały i zdrowy pysio usmiechniety ogonek merdajacy,daje sie brac na raczki,wchodzi tacie wieczorem na ,,głowe,,,zeby go tylko miział,wskauje na łózko obok człowieka i sie rozpycha...nie jest wybredny co do jedzonka je wszystko to co dostanie..Bylismy dzisiaj kilka godzin w lesie młody znalazł 2 podgrzybki usiadł koło nich i dał głos...w drodze powrotnej był juz troszke zmeczony wiec robilismy wiecej przystanków.Poza tym chłopak rozbrykany na maxa i nie daje podejsc do swojej dziewczyny Molci nikomu..
×
×
  • Create New...