-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Melduje sie na watku,ze jestem juz wsród zywych,wkoncu wypuscili mnie ze szpitala.Jak tam ma sie nasz NERUS? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nie za dobrze sie czuje,głowa mi pek,leki sie skonczyły.A leki bez recepty nie sa tak skuteczne.Ale jakos daje jeszcze rady,napewno wczoraj czułam sie minimalnie lepiej jak dzisiaj,moze po burzy bedzie mi lepiej bo cos sie na nia zbiera...Jedno co załwarzyłam to dostałam takie same krople do ucha jak mój kot:oops: Mailo mi jakies koncerty odstawiał w nocy;)siadał pod oknem i wył do ksiezyca dopuki mu Molci nie wpusciłam do pokoju,jak juz wpusciłam to rozrabiały do samego rana wzajemnie sie zaczpiajac i skaczac mi po łózku...Ale fakt moze to dobre wstrzasy(wibracje energi )od psiaków i bedzie mi lepiej..Ja nawet jak bym umierała to poprosiła bym o zwierzeta do łózka,w szpitalu nie miałam ich i byłam nieszczesliwa :( -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Paja replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja, chwilowo tylko podrzuce chłopaka.Wyszłam dopiero ze szpitala spadłam z koniai chłopak mnie troszku poturbował za jakis czas jak dojde do siebie niech ktos sie do mnie odezwie to cos wpłace...Pozdrawiam -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img829.imageshack.us/i/zdjcie098.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5509/zdjcie098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/zdjcie101.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9286/zdjcie101.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']:) Masz,Paja,leżeć-Avii ma świętą rację! :) [B]A dlaczego mamy zabierać Mailo? Gdzie mu będzie lepiej?[/B] Jeśli psiak nie okaże się zbyt absorbujący w czasie Twojej rekonwalescencji,niech Ci pomaga wrócić do zdrowia! Mailo-terapeuta!:)[/QUOTE] Poprostu boje sie o to ze mi go zabierzecie ze wzgledu,ze jestm po wypadku..a bardzo bym tego niechciała..Mailo jest dzisiaj prawie cały czas ze mna,nie opuszcza mnie na krok tak jak Molcia chodza za mna nawet do wc:oops:Wiem o tym ,ze zwierzeta czuja jak ktos sie zle czuje badz jest chory...dzisiaj wyszłam 1 raz na podwórko i pierwsze kroki postawiłam do konia z psami u boku.Krino zarzał na mój widok ,pomijajac juz fakt ze zamias Karino wołałam go Kajy podszedł wtulił łeb we mnie i zaczoł mnie lizac ,boze jak ja :placz:ze szczescia..wiem,ze on niechciał napewno mnie zrzucic a ja jako to,ze jezdze konno juz 11lat powinnam sie wkoncu nauczyc spadac na 4 łapy:placz:Obecnie nie mam za duzo sił bardzo szybko sie mecze prostymi czynnosciam jak jedzenie przez słomke.Ale wiem ,ze z pomoca 4 nogów i Wasza wszystko przezwycieze i sie podniose tylko potrzebuje czasu... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a nie zabierzecie mi Mailo spod opieki:placz:?Prosze,bede sie starac ile mi sił starczy to dla mnie wielka nadzieja by zdobyc jego serce..:placz: Chodz pewnie nieznacie chciałam [B][COLOR=black]Serdecznie podziekowac Pana Strażaka-Ratownika (nie wiem skad sie wzieliscie w momecie upadku zaraz przy mnie)za wezwanie karetki oraz oczekiwanie na przyjazd słuzb medycznych[/COLOR][/B].[COLOR=red][B][U]Wielkie po stokroc podziekowania dla Pana W.Chwałka,który ułorzył mnie w odpowiedniej pozycji oraz utrzymywał przy zyciu kiedy traciłam przytomosc [/U][SIZE=4][COLOR=purple]Panie Chwałku bedzie Pan do konca zycia moim Bogiem[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: oraz Pana kolegą którzy pilnie Panu pomagali..:placz: Wielkie podziekowania równiez dla dogomaniaków który zawsze stoja na strazy:placz: oraz diunie_wro która przekazała ta tragiczna wiadomosc...:placz: i Aresikowi ktory odwiedził mnie w szpitalu Dzien minoł mi strasznie spałam,wstawałam i płakałam i tak na przemian... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
WITAJCIE nie wiem zabardzo co napisałyscie bo znam tylko litery,nie u mniem złorzyc zdan.Nie umiem pisac długopisym,jestem załamana:placz:w rozmowie bezposredniej mówie niewyraznie,ale rozumiem co ktos do mnie mówi, pisanie na klawiaturze zajmuje mi wieki,ale wiem co pisze czyli nie jest zle czuje siejak ktos by mi mocno :mad:w głowe.Wczoraj pod wieczór wypisali mnie do domu. wyniki -wstrzas mozgu -porazenie miesnia twarzowego(ma sie zregenerowac) -odprostowanie lordozy szyjnej -uszkodzenieprzewodu słuchowego wewnetrznego(po zabiegu-zobaczymy jakie beda efekty) -stłucznie i krwiak w okolicy skroniowo-zuchwowej(wszystykie czynnosci wykonuje przez słomke,mówic moge,ale mowie niewyraznie buzie moge tylko minimalnie otworzyc) leki pobieram co 2 godziny na zmiane traumal i 100 ketonalu kołnierz sztywny-3 tyg. pózniej znów do szpitala na dzien lub 2 na badania i znów kołnierz pół-sztywny 3 tyg p.s Mailika juz wygłaskałam dzisiaj spał nawet ze mna w łozku.Dziewczyny prosze wybaczcie mi to co sie sie stał,bo rycze jak najeta...:placz: -
[quote name='BUDRYSEK']Paja rozmawiałam z Hund, ma wszystko sprawdzić jak tylko dostane info to napiszę napiszę do Klaudii żeby uzupełniła 1 post[/QUOTE] Bede bardzo wdzieczna bo nie mam czasu na przekopywanie watku od przodu i tyłu za wpłatami :)
-
[quote name='mmd']To chyba jest najnowsze, wykopałam.[/QUOTE] Dzieki mmd,a moze tak cioteczka Zuzanna wszystkim jasno i wyraznie zaktualizuje 1 post? Taki sam bałagan ze wpłatami jest na watku Cykora!!! Ludzie zlitujcie sie... ja nie mam na tyle czasu by przeszukiwac watki od przodu do tyłu i szukac wpłat to powinno byc na 1 stronie najlepiej miesiacami wpływy i wydatki...
-
[quote name='BUDRYSEK']za 1 i 2 post nie odpowiadam ;) [B]wpłaty są na bieżąco wpisywane...jeżeli Cię nie ma proszę napisz mi na pw swoje dane, sprawdzę jeszcze raz był dopisek że dla Cykorka? i kiedy to było mniej więcej ok? [/B] mam @ od Hund wieczorkiem dopiszę o ile są nowe wpłaty **** Cykorek już w lecznicy guz okazał się tłuszczakiem i nie trzeba go usuwać :) :) cała drogę siedział grzecznie w psim transporterze ciekawie oglądał "inny" świat u wetki tez był bardzo grzeczny...był wystraszony, serduszko waliło.... ogólne bad. wypadło bardzo dobrze ząbki ma jak u młodziaka :) w końcu wygłaskałam go :):):) wyczesałam troszkę futereczko uśmiech miał od ucha do ucha zostaje tam do jutra...czekam na info czy jedziemy do Poznania czy do Lwówka?[/QUOTE] Było wszytsko podane ze dla Cykorka i ,ze od Paji pieniadze do mnie nie wróciły napewno,co do danych nie podam ich na pm sadze ,ze jak wpłata doszła trzeba wszytskie wpisywac na 1 lub 2 post a nie tylko te o które sie ktos upomni... a w 1 poscie mamy tak : [quote name='Klaudus__'] [B]Stałe deklaracje na hotelikowanie Cykorka:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=yellowgreen][I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- ketunia :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- mercy - 10 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Doda_ - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- paulinken - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen][B][I]- dudson13 - 20 zł - kameralna - 20 zł - Javena - 5 zł - Kotydwa12 - 45 zł - Paweł11w25 - 30 zł - Ilon_n - 10 zł - tysiek - 10 zł - Aquifere - 20 zł - Olena84 - 5 zł - zuzlikowa - 5 zł - MonAmiPet - 20 zł[/I][/B] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]___________________[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen][B][I]co daje 295zł/mies Jednorazowe: [FONT=Tahoma][SIZE=2]- Bjuta - 20zł - [/SIZE][/FONT][/I][/B][SIZE=2][FONT=Tahoma][B][I]wpłata 20zł - ASL- 15zł - tysiek - 30zł jednorazowo - [/I][/B][/FONT][/SIZE][B][I][FONT=Tahoma][SIZE=2]wpłata 30zł [/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- [/FONT][/I][/B][/SIZE][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - 50zł[/SIZE][/FONT] [/I][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][B][I]- MonAmiPet - 50zł - Ania102 - 10zł = [COLOR=red]275zł[/COLOR] [/I][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]][/QUOTE] [/QUOTE] Skad ja mam wiedziec za który to jest miesiac kto wpłacił a kto tylko sie zadelkarował,mysle ,ze osoba zbierajaca pieniadze powinna wszystko w 1 lub 2 poscie opisywac miesiacami zarówno wpłaty jak i wydatki... Sporo osób widze tez sie zadeklarowało pózniej a 1 post dalej jest niu uzupełniony zarówno w stałych jak i jednorazowych...
-
Gdzie znajde jakies pozadne rozliczenie z ostatniego i tego miesiaca,w 1 i 2 poscie nie widze nadal mojej wpłaty...
-
Gdzie znajde jakies pozadne rozliczenie z ostatniego miesiaca w 1 ani 2 poscie nic nie ma?Chciała bym sie dowiedziec czy moja deklaracja wogóle wpłyneła?
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Z usług z tego weta korzystam juz dobre 10lat i nigdy mnie nie zawiódł,jak czegos nie jest pewien lub nie dokonca wie jak cos wykonac mówi to wprost.tak jak go np spytałamo badania krwi to powiedział bym do Tosia podjechała do Kamienca po niedzieli bo dzisiaj to bym musiała juz sama próbki do Wrocławia na laboratorium zawiesc...pytałam go tez o kastracje Karina powiedział,ze nie robił tego dobre 5 lat i boi sie,ze spapra -wiec sie tego nie podejmie... p.s Wet wie o Was juz i o waszej postawie do zwierzat.Jest tani i dobry,nawet moi znajomi niejedni w Wrocławia specjalnie do nas przyjezdzaja by zaszczepic swoje psy bo on bierze tylko za szczepionke a nie za cała wizyte.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5'][/B] Skubaniutki-MA UKŁADY!:) Podoba mi się to zdjęcie ,na którym cała czwórka coś tam wcina z miseczek.:) [B]Ustawiłaś je do zdjęcia według wzrostu czy same tak pięknie pozują? Mailo,widzę,czuje się już jak u siebie...:lol: [/B] [B]A w sprawie przelewu dla Elmirki-Pewnie ,że masz,Dogo07,rację...[/B][/QUOTE] Swoim zawsze tak ustawiałam ,a Mailo musiałam obok Moli iz Dino nie lubi jak mu jakis psiak do miski zaglada,wiec czesto ja bierze w zeby i wynosi na 2 koniec podwórka tam sie kładzie bierze miske miedzy nogi i wcina spokojnie.A jak juz nie jest głodny to chodzi pół dnia z ta miska w zebach ,zeby mu ktos czasmi nie zjadł.. p.s był przed chwilka wet przejazdem do sasiada zaprosiłam go do Mailo,obejrzał oczko i powiedział,ze on nie widzi sesu go zaszywania iz ono mu nie przeszkadza ani sie nie brudzi...Macał jajka powiedział,ze mały jest kastratem.I obcioł małemu pazurka,młody troszke sie zaszczerzył ,ale nie próbował atakowac...Wet na koniec wypił ze na i mama kawke oraz po opowaiadłą ploty miesiaca jakie miał na wyjazdach do zwierzaków. A na pytanie ile płace powiedział,ze nic i mamy ratowac nastepne bidy :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj pobudke o 4 mi zrobił i szczekał na cały regulator:lol:A skrzynki stoja w drzwiach z mała szczelina,ze jak bedzie chciał to moze do mnie wejsc na zaplecze,a zeby sie tam Heksa z Dinem nie pchała.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img291.imageshack.us/i/zdjcie091f.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/513/zdjcie091f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/zdjcie079.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7396/zdjcie079.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']No to dobrze,że sobie w diabły poszedł:angryy:,na pewno nie żałujesz...! Słuchajcie,trzeba rozliczyć transport Mailo do Paji. Przewiezienie małego z W-wy do Paji+droga powrotna to 260 zł (tylko za paliwo,rzecz jasna:)) Ja mam 100 zł od Marcina D.,i pieniądze te wyślę bezpośrednio do Elmiry,a Ty,Paju,z konta Mailo u Ciebie musisz przelać Elmirze 160 zł.W porządku? Wysłać Ci nr konta na pw?[/QUOTE] tak podeslij numer konta do elmiry...,ale na poczcie bede dopiero po niedzieli nie bede konia meczyc w taki upał by jechac na spacer i przy okazji zachaczyc o poczte bo to sie mija z rozumem...Karino nawet nie wychodzi od 3 dni na pastwisko kosze mu codziennie kosa trawe i zanosze do boksu by stał w cieniu..a na pastwisku nie ma zadnej wiaty i cienia bo pastucha rozkładam raz tu raz tam... p.s tz nie załuje,jesli ktos zna film pt,,Tulipany,,to ja i Monika tak zaskoczyłysmy jego...Dlatego nie chce nikogo jestm juz sporo sama i tak mi dobrze a tz ma tylko wymogi nie rób tak ,nie rób tego i tamtego ,za duzo czasu poswiecasz zwierzak itp a babcia mi powiedziała znów ,ze w samotnosci umre kiedys na łonie natury ze zwierzakami :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Paju,który z Twoich psiaków jest który?:)[/QUOTE] Dino(7lat) to benek Heksa(3lata) to duza mix labka a Molcia(rok) to mała mix labka Molcia to pies byłego tz,tz poszedł pies został...Nie wiem co on jej kiedys zrobił ,ale ten pies jak go widział to sie załatwiał pod siebie i chował..Teraz jak tz nie ma pies odzył,wrecz pcha sie nam na rece wystarczy powiedziec chop ,a Molcia juz siedzi na kolanach i lize... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B][U]W takim razie jak u Mailo mamy takie doswiadczone cioteczki to zapraszamy je z kubeczkami...;)[/U][/B] Własnie z moja 4 wrócilismy z 2 godzinnego spaceru znad Odry,Dino odmoczył tyłeczek na brzegu,Molcia i Heksa po aportowały patyk a Mailo usiadł i wcinał trawe oraz podszeł troszke sie pomiziac,ale nie wiele. Cos sie szczerzył z lekka na mnie..Ogólnie ze spacerku jestem bardzo zadowolona gdyby nie to,ze wygladałam w drodze powrotnej jak kaczka dziwaczka-cała brudna.A teraz lece podac psiaka jedzonko.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo chyba juz czuje sie jak u siebie chodzi i cały czas sobie na cos lub na kogos podszczekuje :)Jak pierwszy raz zaszczekał wychodziłam az sprawdzic czy nie przyleciał do płotu inny psiak a to okazał sie Mailo -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Do weta podjade do kamienca po niedzieli i tam mu zrobia badania krwi i moczu? ale to ja mam zawiesc próbke czy jak bo nigdy moczu psa nie dawałam do badania? Co do oczka to mi sie zdaje,ze on ma je w srodku.Ale moge sie mylic,bo zdaje mi sie ze widac kant siatkówki.. przy okazji wet sprawdzi jajka ;) i zrobi tego pazura.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='avii']Boli na pewno, na dodatek może wykrzywiać łapkę by ból był jak najmniejszy ... więc trzeba to zrobić jak najszybciej Paja >> jajka albo widac albo nie a poza tym powinna być blizna po sterylizacji :oops: i powiedzcie mi co to znaczy u Mailo że nie ma oczka ?? tzn ma pusty oczodół czy jak ? może warto i tą sprawą zainteresować weta ..może to trzeba oczyścić albo zszyć ?? poza tym uważam że każdego psa po wyciągnięciu ze schroniska nalezy przebadać u weta , chodzi mi o badania krwi ( w tym biochemię) i moczu ; wtedy wiadomo na czym stoimy tzn czy nie ma ukrytych chorób .. warto by to było zrobić[/QUOTE] oczka nie ma ale miejsce jest po nim czyste a on ten oczodół otwiera tak jak oczko... u weterynarza moge sie pojawic dopier po niedzieli wteczas tez Mailo juz bedzie czyscioszkiem i mam nadzieje ,ze do tej wizyty nie bedzie potrzebny mu kaganiec :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Żeby się nie okazało, tak jak na wątku kudłaczka (zresztą całkiem do Mailo podobnego, tylko w większym rozmiarze :)) z mojego podpisu, co kilka miesięcy był Puszkiem a kilka dni temu okazało się, że to ... jednak Pusia:lol:.[/QUOTE] Nie to jest napewno chłopak ma siusiaka:evil_lol: No i na dzien dobry podniósł noge chwilke po przyjezdzie na moja szafke;) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Brzuchol w górze....Miodzio!!! Happy chłopaczek....a....właśnie....Mailo to chłop z jajami, czy bez? ....Hi,hi,hi....Pajunia, w czasie kąpieli może wybadasz:razz::evil_lol:...[/QUOTE] Badałam wczoraj:oops:i nie ma jajek:)ale zapytam weta przy okazji bo zdaje mi sie ,ze trzeba z nim isc na podciecie 5 pazura w tylnej nodze zwinoł mu sie 2 razy w swiski ogonek troche mu go oczysciłam byla tam wplatany koltun siersci w to ,ale młody gryzie jak chce mu to do konca oczyscic bo napewno go boli wiec nie podejme sie sama majstrowania przy tym pazurze za duze ryzyko jak dla mnie... p.s przyszła wpłata : 12.07 od Paulinken 15zł Wydatki: kropelki na pchły i kleszcze EKTOPAR 12zł (bedzie miał zaaplikowany zaraz po kompieli bo nie widze sesu przed) oraz dt 250 zł(pobrane w dniu przyjazdu)