-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
[quote name='asiulek-85'][b]zdrowych i wesołych świąt i dużo zdrówka dla tuptusia[/b][/QUOTE] Wzajemnie dla Was i dla Tuptusia :) Blacky- ja mam czekac na wizyty przed adopcyjna czy odrazu bedziece go przywozic ?
-
[quote name='Yv1958']Ze tez nie jest popularne czipowanie pieskow![/QUOTE] u mnie Iwonko dostanie numerek :)Bo u nas daja numerki i kazde z moich zwierzat taki posiada :) i ma przypiety do obrozy tz do szelek bo moje psy nie chodza w obrozach :)
-
Dziewczyny przestancie co było juz nie wroci...zostawcie temat fryzjera juz w spokoju...
-
[quote name='blacky764']Jak akcja na alegro ruszy to może jeszcze kasa będzie ;D[/QUOTE] A ktos pomoze jeszcze ja rozreklamowac ? Ja bede sie starała na nk i po znajomych!
-
[quote name='blacky764']A zaaapooomniaaałam ! :) Pytałam dzisiaj o lekarstwa - Traumeel ok. 85 złotych za 40 lub 50 ml, a Zeel 120 złotych za 100 ml. ale są też Zeel'a 30 ml, i Pani z apteki ma się na wtorek dowiedzieć po ile jest 30 ml...[/QUOTE] I te leki mu starcza czy jeszcze jakies beda potrzebne?
-
Ja sadze jednak ,ze nie jest ,,cegiełka,, bo nigdzie tam nie pisze ze to aukcja charytatywna...Jesli ktos bedzie chciał pomóc to pomoze jesli nie jego sprawa przeciez na siłe nikogo nie ciagne do kupywania,a kontakt bedzie podany po licytacji lub zawsze ktos moze na poczte zapytac....Nie raz juz wystawiałam w ten sposób i kto chciał pomagał...
-
Wystawiłam aukcje dla Tuptusia :[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=983668401[/url]
-
Witam, co do aukcji allegro postaram sie cos wystawic ,ale nie do konca cegiełkowego.Wteczas napewno odciazy sie troszke Iwone.Wiadomo,ze bedzie potrzebne sporo pieniedzy na badania i pozniejsze leczenie nie mówimy tu o kwocie 100zł a duzo wiecej.Nie rozumiem tylko jednego poczatkowo dziewczyny pisałyscie ,ze leki i badania (oczywiscie jak jest jeszcze u was) dla Tuptusia bedzie sponsorowała gmina ,a pozniej ze okazało ze jednak nie. Dlaczego tak sie stało? Na poczatku równiez nie prosiłyscie o wsparcie finansowe ,a jedynie o dobry dom dla Tuptusia? Dlaczego sa teraz takie zmiany?
-
Tuptuś teraz wygląda dopiero jak siedem nieszczęść... Nie rozumiem, czemu Tuptusia zostawiłyście samego u fryzjera, ale dziewczyny, prosiłam żebyście go nie goliły! Miałam psy w gorszym stanie pod opieką, i dałam radę bez takiego radykalnego strzyżenia, no ale teraz to po zawodach... pilnujcie, żeby się nie zaziębił, bo tak jak pisała wcześniej olga7, stare pieski z łatwością mogą złapać zapalenie oskrzeli lub płuc, i po psie... Skombinujcie jakiś kubrak, żeby go nie przewiało, jak wychodzicie na spacer i uważajcie w domu na przeciągi!
-
Dziewczyny, proszę nie golcie Tuptusia, z tymi dredami i łapkami ja sobie u niego sama poradzę, miałam już taką psinę i zrobiłam z niego cudo!Podajcie też, proszę, numer do lecznicy, w której byłyście z Tuptusiem, chciałabym porozmawiać z lekarzem o dalszej opiece nad Tuptusiem osobiście, żeby mi nic nie umknęło.Wklejcie też proszę wszystkie dotychczasowe wyniki badań, lub prześlijcie mi na pocztę, oraz jakie dokładnie leki będzie brał. Chciałam też spytać o wyprawkę dla Tuptusia - możecie napisać, co dokładnie dostanie?
-
Okej dzieki za wyjasnienie,cóz kazdy moze sie pomylic :) To super ,ze tak reaguje na inne zwierzeta to bedzie wychodził pod moja kontrola(by do konia nie poleciał) na podwórko do nicha.
-
blacky764 - według jakiej mapy liczyłas transport bo ja tej [URL]http://www.odleglosci.pl/odleglosci.php[/URL] i wyszło mi 340 km w jedna strone.Wiec mysle ,ze za transport bedzie lepiej rozliczyc sie po...Ja tez postaram sie cos niewiele dozucic do transportu :) A napisz mi jeszcze jak On reaguje na inne zwierzeta?
-
Witam co tam u Tuptuśka jak wyniki z rtg?
-
Dziewczyny, mam pytanie. Jeśli najbliższe badania Tuptusia pokażą, że potrzebne są kolejne i ewentualnie dalsze leczenie, jak będzie wyglądać pomoc finansowa? Czy mam ją organizować we własnym zakresie, czy mogę liczyć na pomoc zaangażowanych w sprawę pieska? Napiszcie proszę konkretnie, nie wycofuję się, nie chciałbym tylko jakiś nieporozumień, jako że zaoferowałam dt płatny
-
Ja równiez Was kocham dziewczyny![IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG] Dziekuje Iwonko :)
-
Rozumiem ,ze po przeswietleniach zostawicie mi pózniej razem z Tuptuskiem pełna dokumentacje weterynaryjna bym wrazie czego mogła u siebie dalej działac a nie robic wszytskiego od nowa?Tuptus juz ma gotowy swój kacik:) Jutro postaram sie wstawic zdjecia....
-
Witajcie dziewczyny mam pytanko odnosnie tych sterydów one sa podawane domiesniowo czy dozylnie i co ile dni? Bo nie dostałam jeszcze odpowiedzi od wczoraj na poczte co nie zmienia faktu bo i tak biore Tuptusia,ale chciała bym wiedziec.Pozdrawiam Paulina
-
Juz mozecie sie wszyscy cieszyc biore Tuptusia do siebie :)i dam mu wszytsko co najlepsze oraz bede sie z wami dzielic zdjeciami na forum jak nam idzie :)Proponowała bym go przywiesc do mnie po Świetach
-
Witam ponownie Paulina To ja i chce wziasc Tuptusia :) Pozdrawiam
-
Witam to ja jestem osoba co chce wziasc Tuptusia i dac mu przytulny kat koło grzejniczka...Posiadam juz kilka bidot dlatego prosiła bym o wsparcie jakie kolwiek po tym jak do mnie trafi.Dla wyjasnienia mieszkam 7km od Wrocławia. Przesłałam Pani Monice zdjecia swoich pociech (jesli bedzie chciała to wstawi na watek)Jestem otwarta na pytania i sugestie.Pozdrawiam Paulina p.s mieszkam na wiosce wiec mysle ze Tuptus bedzie zadowolony miejac przyjaciół a zarazem duzo miejsca do psocenia oczywiscie bedzie spal tylko w domu:)
-
no własnie oto mi chodzi by zbierac jak najbardziej prawnie czy to w pracy ,po znajomych czy zostawic skarbonke u znajomych w sklepie,a nawet jak zajdzie potrzeba to i na ulicy- do tego na ulicy to chyba musze zostac uprawnionym członkiem z tego co wiem.Dlatego pytam jak to wyglada.
-
Witam niedawno do was doszłam z moja juz sp Mona jej sie nie udalo cos przekaze dla niunków napewno.Powiedzcie mi moi drodzy czy jak bym chciała zrobic zbiórke w swojej okolicy pieniedzy i zywnosci potrzebuje na to jakas specjalna zgode? Jesli nie puszczam ogloszenia na swoja okolice i zaczynam działac .Pozdrawiam p.s jestem z okolic Wrocławia