-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
zjawiam sie na prozbe danka4u1 10 zł jednorazowa na pm prosze o numer konta... Toffik prosze trzymaj sie cioteczki i wujaszkowie pomoga :)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Piękny malutek o przerażonych troszkę oczach....Paja go udomowi....prawda?[/QUOTE] Prawda ja i moj tatko(dokarmi kiełbasa:diabloti:) juz sie nim zajmiemy i zrobimy z niego psa kanapowego iz takie u nas panuja zasady,ze pies to członek rodziny i korzysta tak samo,ze wszytskiego jak my :) Mailo jestes cudowny :)chyba sie zakochałam :razz: -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:diabloti:Ona sie ostatnio zachowuje jak dziecko specjalnej troski:diabloti: -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a mniej wiecej jakas godzine juz znasz na niedziele o ktorej bedziecie? Adoptowac dobre pytanie,ale wiesz,ze mam Molke.. a ona sie ostatnio zrobiła taka wredotka,ze na spacer musze z nia sama chodzic bo inaczej Hekse w tyłek gryzie :( -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez nie wiem,moge ja zostawiac sama w pokoju ,ale znów bedzie mi jej szkoda,ze siedzi sama...Ty ja w niedziele zabierasz ?czy jak? bo nie wiem jak jej podac posiłki,a przed sama jazda jest nie wskazane... Jesli nowi włascicele sie zgodza moge ja odwiedzac co jakis czas ,ale to raczej juz wybór do nich nalezy :) -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Juz obydwoje przestali sie grysc i drapac i włoski ładnie odrastaja.Wczoraj Honda ze spaceru przynosła do domu wielki kawałek patyka i wszedzie sie z nim obnosi ,ale złapała lekkie zdziwienie kiedy korytarz na góre do rodziców okazał sie za waski wiec go zostawiła i wzieła zamiast kija piłeczke zaniosła i dała tacie a ten ja zaprosił obok siebie na łózko i razem wtuleni ogladali film :) -
[quote name='kizimizi']no mam nadzieje ze chlopak nie bedzie problemowy. Jednak zastanawiam sie wciaz co bedzie u Ciebie jak on sie zacznie z tym psem z naprzeciwka albo z benkiem w bójki wdawac. Moze ktos powie ze jestem głupia ale on by sie na prawde lepiej w kojcu czuł (w pełni ogrodzonym) niż na podwórku. Bynajmniej ja bym sie lepiej czuła Paju pozwól mi jeszcze na spokojnie pomyślec, dobrze?[/QUOTE] Dobrze pomysl sobie jeszcze na spokojnie i postaraj mi sie do piatku dac znac... A w bujki raczej nie ma szans sie w dac bo bedzie chodził osobna tylko stycznosc przez płot bedzie miał ale z nim raczej nigdzie nie pójdzie? na pm zostawiam Ci wiadomosc
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ze wczoraj mam jeszcze wpłaty od Ellig 60zł i zachary 20 zł A jak tam nasz Mailo sie ma jest jakas szansa na zdjecia ? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Dziękujemy :). Powinno być chyba 565zł.[/QUOTE] Widziałam ,ze pisało iz powinno byc 565 zł ,ale doszła wpłata na 545zł i jeszcze jedna teraz doszła od Ellig na 60 zł -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
przyszły wpłaty kinga_kinga7 - 545zł:loveu: i bico 30zł(jednorazowo):loveu: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']uff nie bylo mnie ladnych kilka dni...teraaz musze nadrabiac i poprosic o nr konta...przeciez $ bazarkowe mam !!!![/QUOTE] Numer konta poleciał do Ciebie oraz bico :) A teraz lece na mnie czas juz ... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A do innych ?[/QUOTE] W sumie wysłałam do: iwop ,joset5,avii,olga7, paulinken , izunia 154 ,zachary ,Ellig , ollalaa , kmurdz i IVV czy jeszcze kogos pominełam ? zapisuje juz sobie w kajecie by na przyszłosc nie było,tak jak teraz. -
Olena84 serdecznie dziekuje za numer konta na pm :) wpłace za 5miesiecy z góry :)
-
To jeszcze my sie dołożymy 5zł/stała prosze na pm o numer konta
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']kazdy moze ,to nie jest filozofia ;) wysylalam juz do wielu dziewczyn i nikt nie mial problemu[/QUOTE] Wysłałam juz Ci dane na pm oraz Ellig i ollalaa równiez. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A ja jeszcze muszę powrócić do spraw pieniężnych, poniewa deklaracje stałe miesięczne od [COLOR=Black][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2] Ellig,[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] ollalaa,[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] [SIZE=2]kmurdz, są to deklaracje przeniesione z wątku Ponki. W skarpecie ponkowej są już wpłaty od [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2] ollalaa - 10zł,[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] [SIZE=2]kmurdz - 15zł, i jak tylko dostanę konto to zostanie to przekazane do osoby zbierającej fundusze na Mailo. Natomiast zmieniła się deklaracja od Ellig na 5zł/mc, ma być płatne z góry za rok. Ellig też czeka na konto, aby wpłacić zadeklarowane pieniążki. [/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Czy mógł by mnie ktos nakierowac gdzie znajde ollalaa i Ellig bo jak narazie udało mi sie kmurdz tylko :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Elmira była w schronisku w ostatni piątek,zawiozła klatkę i widziała Mailo.Zdjęć nie zrobiła,bo nie miała aparatu.Powiedziała mi ,że psiak wygląda...śmiesznie i jest lekko kluskowaty,czyli-będziesz musiała go,Pajo,trochę odchudzić ;) Jak pisałam wcześniej -psiak jest w oddzielnym boksie,a kiedy Elmirka do niego podeszła...pomachał nieśmiało ogonem :).. Może nie jest z nim jednak tak źle jak myślałam?[/QUOTE] Jak bedzie potrzeba to odchudzimy chodz i tak pewnie tatko kiełbasa dokarmi :) Honda tez miała byc u mnie na djecie,ale spacery wraz w wygłupami jej wystarczyły by zrzucic zbedny kilogram.A teraz lece juz na nocny obchód do zwierzaków bede za jakies 30 min :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Alez droga Dogo07 bedzie przekazywane na bierzaco bo wchodze tutaj kilka razy dziennie na chwilke a z rana i wieczorem moge dopiero na dłuzej,wiec napewno bedziecie na bierzaco ze wszystkim. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Witam pierw chciałam przeprosic za pojawianie sie na watku i znikanie ,ale moj laptop jest juz 3 miesiac w serwisie iz sie popsuł (wyłaczył sie i nie chciał właczyc) na dogo bywam z rana a pozniej dopiero po 23(wieczornym obchodzie) wrazie czego prosze ustalic jedna osobe ktora bedzie sie ze mna kontaktowała telefonicznie... Wiec tak przejełam teraz finanse Majlo i czekam na przelew od kinga_kinga7 545zł A Ciebie jednak Dogo07 prosze o przekazanie Ellig konta na pw -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wreszcie znalazł sie własciciel Babinki miła Panna za pare minut wyjezdza do swoich włascicieli...Starsi Panstwo stracili juz nadzieje na odnalezienie psiaka,lecz jednak syn był czujny i wychwycił ogłoszenie na słupie :)Okazało sie ze Babinka mieszka w Kamieńcu :)