-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
z moimi psiakami poznal sie tylko przez płot jak wracalismy ze spacerku,sam do nich podszedł.Za chwilke juz powinni po Honde przyjechac to pozniej wpuszcze Molcie troszke do pokoju.Obecnie Mopik oglada z tatkiem na górze telewizor i wykreca głowke na kazda strone i robi smieszne minki :) -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nero jest śliczny.Swietna jest ta fotka w samym srodku :)Wyglada jak by sie małemu cos sniło :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Noc przebiegła całkiem spokojnie.Z rana zjadł sniadanko i poszlismy na spacerek.Mały ma lekka biegunke,ale brzusio go chyba nie boli bo lata po domu jak mały wariacik za wszystkimi.Podszedł nawet do mamy i dał sie pogłaskac,w zamian dostał szyneczke :)Dzisiaj jeszcze bedziemy wychodzic na dwór tylko na spacery jest bardzo goraco u nas w cieniu 33 stopnie juz.Moje psiaki tez weszły do domu i leza plackiem na kafelkach.Mopik poznał sie póznym wieczorem z Honda i latał za nia jak szalony merdajac ogonkiem i cieszac pysia :) -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Szukajmy transportu, a Paję poprosimy o zaklepanie miejsca. Mam rodzinkę w Zamościu, czasami jeżdżą do Wrocławia, zapytam. Ja osobiście będę jechała z Zamościa, ale pod koniec września. Wybieramy się tam z rodzinkę na ślub i wesele. Jest to rodzina mojego małża. Byłam w Zamościu dwa razy :lol: Jak Nero zachowuje się w samochodzie? Jaki on duży, tzn. ile waży? około 30 kg - tak go oceniam. Zdjęcia możesz wysłać do mnie na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dobrze bedziemy czekac :) prosze tylko jeszcze o 100% potwierdzenie,ze mam czekac na WAS!!!A Lucyne zapraszamy nawet jutro na Kawke lub herbatke :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mantis']Nie wiem dlaczego, ale jeden przelew (na 25zł.) wrócił. Że też moje prywatne pieniążki nie chcą wracać jak bumerang ;) Przelew zrobiłam jeszcze raz, jeśli się ośmieli wrócić... postraszę Mailo. :cool3: Bank nie wie, że to taki grzeczny psiak :lol: Paju, bardzo się cieszę, że Mailo już u Ciebie i tak dobrze się asymiluje :loveu:[/QUOTE] Wczoraj nic do mnie nie doszło mój bank nie ksieguje przez weekend wiec jak cos dojdzie to bede wiedziec w poniedziałek po 15 czyli po 2 ksiegowaniu. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A jak on biduś wygląda bez tego oczka.[/QUOTE] Powiem tak nie rzuca sie to bardzo w oczy a jak wypieknieje i włoski mu odrosna to przeciez bedzie mało widac oczka.Nie wiem jak to okreslic jest poprostu dziura po oczku z flaczkami w srodku.Byłam przed chwilka sprowadzic Karina z pastwiska,a jak wrociłam Mailo przywitał mnie merdajac ogonkiem i chodzac za mna.:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Elmira robiła fotki Mailo pod biurkiem :( Mailo stwierdził po rozejrzeniu sie po pokoju,ze wlasnie tam bedzie spał.Bylismy 2 razy na spacerku 1 razem troszke sie szarpał a 2 razem wziełam dłuzsza linke i biegał spobie spokojnie po polu az w koncu sie połozył.Nie widze w nim puki co ani grama agresji ani do psów ani ludzi daje sobie zakładac szelki obroze,podpinac smycz.W pokoju zalerzy od sytuacji jak przysnełam na podłodze to podszedł i wachał mnie jak sie ruszyłam to sie wycofywał. Chłopak jest bardzo ciekawski :) A z ryzyku wyjadł tylko miesko..chłopak wie co dobre i jeszcze podniusł noge na moja szafke hihi. -
Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]
Paja replied to diuna_wro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Próbowałam do Ciebie od dzwonic ale chyba miałas wyłaczony telefon.Co do koca moze go jak najbardziej zabrac a Ty mozesz dac mi inny nie koniecznie nowy... Ponton mozesz podrzucic zobaczymy co Heksa i Molia na to ? Molka lezała kilka razy na nim ,ale znasz Molcie jej wszedzie pełno-urwis :) p.s Wiec niech Pan sie szykuje na spacerek pokazemy mu z Honda okolice :) -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Tak, mamy do siebie dwa kroki :multi: Aresika nie znam, całkiem niedawno się tu przeprowadziłam. Ale o Hondzie obiło mi się, chyba z Dzierżoniowa od giselle. Wracając do Nero, czy go przyjmiesz i czy możemy szukać transportu? Ja mogę zapłacić pierwszy miesiąc, a dalej pobazarkujemy i będziemy szukać pomocy. Czy to wydzielone miejsce jest na tyle zabezpieczone, że ten uciekinier;) nie da rady w przypadku gdyby nie zgodził się ze stadkiem? Dorka i Pajo musicie podjąć decyzję :p[/QUOTE] Ja moge przyjac,ale głowna decyzja nalezy przede wszystkim do Was!!!.Jeszcze mi sie nie zdarzyło by jakis psiak z osobnego miejsca mi uciekl. A głowne podwórko jest na tyle spore,ze kazdy moze znalesc sobie swój konto. Honda np lubiała altanke,Disio zawsze lezał pod brama i czekał az go ktos pogłaska:) a Molcia i Hecia to wszedzie ich pełno,ale najczesciej przebywaja u konia w boksie bo Karino wychodzi o 7 na pastwisko i wraca okolo 21 no kilka razy w dzien tez nieraz wraca zalerzy gdzie rozbije pastucha,zeby sie pasł nie wszyscy chca dawac mu wode bo sie go boja ,i wteczas schodzi na podwórko pije i wraca :) na trawke.. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Piękne miejsce :crazyeye:, Paja musisz mieszkać całkiem blisko mnie. Ja mieszkam w Dobrzykowicach. Dobrze wiedzieć, że hotelik tak blisko, chociaż nie wiem, czy po tej samej stronie Odry. Czasami mogę Ci pomóc. Mam prawo jazdy i auto ...:lol: A co do Nero, kawał drogi z Zamościa. Jednak może da się coś zrobić z transportem. Dorka jak widzisz Nero w towarzystwie zwierzaków Paji?[/QUOTE] Lucyna w takim razie zapraszam Cie do siebie mieszkamy od siebie rzut beretem bo ja Gajków :) zapewne tez znasz z dogo Aresika on tez z dobrzykowic i wie nawet gdzie mieszkam bo przywoził mi razem z diuna_wro Honde na tymczas.Jutro po nia przyjezdzaja mała znalazła DS :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo cały i zdrowy dojechał juz do nas z godzinke temu.Pozwiedzał pokój dał sie nawet pogłaskac i nie uciekał.Przed chwilka zjadł obiadek i zaraz podejmiemy próbe wyjscia na spacerek o ile da sobie chłopak na spokojnie załorzyc szeleczki. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Paja replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Na wszelki wypadek zapytalam o miejsce u Paji -kolo Wroclawia ,choć trochę daleko od was ,ale gdyby polączyć transport z innym psem ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia!!-1-wolne-miejsce-[/url]!!![/QUOTE] Witam jak najbardziej na ta chwilke mam 1 wolne miejsce. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
podaj mi na pm maila swojego jutro Ci przesle rozliczenie bo nie umiem pobrac -odrazu chce drukowac -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Pytam, bo Mantis pisała, że wcześniej przesyłała 25zł od Ponki a potem jeszcze te 15zł (kolejna wpłata deklaracji od kmurdz).[/QUOTE] od mantis mam tylko ta jedna wpłate jak narazie przesłałam Ci wydruk widze,ze jest bardzo nieczytelny bo pózniej patrzyłam w wysłanych zaraz spróbuje go jeszcze raz pobrac. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Paja , to nie jest ta kwota od Ponki ?[/QUOTE] od Ponki jest tylko 15zł co przelała mantis zaraz na pw przesle Ci wydruk z konta zerkniesz sobie jeszcze sama... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czekamy juz z niecierpliwoscia na nowego członka rodziny :) wpłaty z dzisiaj: ollalaa 10zł skarbonka ponki 15zł avii 200zł -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zestawienie ogólne:na dzien 08.07 05.07 kinga_kinga7 545zł 05.07 bico 30zł 05.07 Ellig 60zł 05.07.zachary 20zł 06.07 kinga_kinga dopł. 20zł 08.07 jostel5 2x10zł=20zł (Vl i Vll ) 08.07 magdola - bazarek 40zł ------------------------------------------------ razem: 735zł -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mam wolny internet dzisiaj ,ale jestem wpłaty sprawdze jutro z rana. Mysle ,ze powinien dostac jeszcze cos na kleszcze i pchełki zapobiegawczo. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak mozecie zabierzcie z soba aparat fotograficzny mój bedzie dopiero w poniedziałak, bo dzisiaj go brachol pozyczył pędzą do Mielenka na weekend.No i jak pisałam wczesniej wydrukujcie umowe,lub podeslijcie mi ja to ja wydrukuje jutro. A teraz lece z psiakami na 2h spacerek :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Prosiutek jest w schronie-najbliżej mnie,ale i tak oddalony o ponad 25 km,dlatego wieści na bieżąco być nie może...Myślę jednak,że wszystko z nim jak najlepiej :). Mam stracha ,jak on zniesie tę podróż? I jak się zachowa u Paji? I czy Paja się nie zniechęci,bo na razie na pewno nasz Mailo nie jest przytulanką...Spać nie mogę-takie mam jakieś myśli brrr...! Swoją deklarację przelałam-za czerwiec i lipiec.Na konto Paji,oczywiście.[/QUOTE] Mnie osobiscie jest trudno wyprowadzic z równowagi i zniechecic jak sie upre to jak taki osiołek daze do wyznaczonego celu..U mnie na wiosce raczej nikt mi zabardzo nie podskakuje bo wiedza ,ze jestem wygadana,,upierdliwa czasmi,, i mam tu i uwdzie znajomosci. A co do Mailo bede dazyc do tego by był psem kanapowym i zrobie w tym kierunku wszytsko co w mojej mocy. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Wpłaciłam na Paulina Z. Radzyń Podlaski. Mam wyczyszczoną skrzynkę, więc nie pamiętam, ale PW dostałam pd Ciebie :lol:[/QUOTE] pw dostałas z zaproszeniem na watek. Teraz ja przejełam finanse Majlo wiec zaraz wysle Ci pm z nowym numerem konta a z kinga_ kinga sie skontaktuje by przelała do mnie bo tak bedzie robic sie zamieszanie jak bedzia wpłaty wpływac na 2 numry konta. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Wpłaciłam wczoraj pieniązki na Mailo. Mailo trzymaj się jeszcze chwilka i będzie lepiej :lol:[/QUOTE] Wpłaciłas rozumiem na kinga_kinga ? czy ktos Ci podał mój numer konta bo ja Cie w zeszycie nie widze bym Ci numer konta wysyłała na Mailo. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj doszła dopłata od kinki kingi 20zł A jak tam nasz maluszek sie ma? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Paja:), no to się widzimy ok. soboty ok. południa we Wrocławiu:)[/QUOTE] Chyba pod Wrocławiem bo jak pisałam mieszkam 5 km za Wrocławiem.Jak bedziesz wiedziec to napisz mi pozniej mniej wiecej o ktorej godzinie bys była.I jak mozesz wydrukuj umowe. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Pajka, a jak on będzie robił problemy? Co Ty na to? Kawał drogi od nas. A jak on nie jest teraz miziakiem. Masz siłę z nim popracować?[/QUOTE] Zrobie wszystko co w mojej mocy by go naprawic:) problemów u mnie nie mozna miec.Jak cos zniczy to mowi sie trudno to tylko Mailo jak bedzie szczekał(np.w nocy) mowi sie trudno to tylko kochany pies i jest na wiosce.Drogi jest kawał ,ale ja nie z tych ,ze oddam psa bo mi zrobił problem,wiec o to sie nie martw.