Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Buszujac po internecie znalazłam takie ogłoszenie na zwierzeta.eurocity.pl [U]Psy - przyjmę[/U] [B]przyjmę westa do domu z ogrodem[/B] Witam Przyjmę westa (psa/sunię) do domu z ogrodem. Posiadam już sunię tej samej rasy(wysterylizowaną) i poszukuję dla niej towarzysza/ towarzyszki. Psiaki ze względu na moją pracę w domu będą pod stałą opieką. Telefon kontaktowy 506050963 [I]Nr 118592[/I][URL="http://javascript<b></b>:Kontakt('118592&k=a057a53945')"][B]Kontakt[/B][/URL]woj. mazowieckie 2010-09-19 20:54 Moze warto by było sie z Pania skontaktowaci i pokazac Mailunia?
  2. U nas wporzadku Mailus bryka sobie po podwórku.Telefon milczy :( Dogo-dziekuje za dane.
  3. [quote name='BUDRYSEK']jak ta Cholerka tam wlazła ? :) [URL="http://img836.imageshack.us/i/mix070.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5278/mix070.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Snopki sa układane 4,3,2,1 wiec jak po schodkach wzieła przykład z Molci bo Mola z Tamtad wypartuje cała okolice i koty :) Z tego zdjecia nie moge (to obecne po kolacji) [URL=http://img818.imageshack.us/i/toskowospiaco.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9684/toskowospiaco.jpg[/IMG][/URL] Cioteczki jak by któras miała na stanie to niech podrzuci Tosia troszke pluszkaów do zabawy..Ja miałam kolo 20szt zostały nieliczne sztuki bo jak sie dorwa w 4 do jednego to jest zabawy na parenascie minut a pózniej sprzatania na 30 min.
  4. Jostel5 podaj mi numer telefonu na pm do tego chłopaka.Ktos do mnie dzwonił kilka razy ,ale nie miałam ze soba telefonu ;/ 1)[URL="http://img707.imageshack.us/i/mix047.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8365/mix047.jpg[/IMG][/URL] 2)[URL="http://img690.imageshack.us/i/mix017.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9492/mix017.jpg[/IMG][/URL] 3)[URL="http://img840.imageshack.us/i/mix048.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6873/mix048.jpg[/IMG][/URL]
  5. 9)[URL=http://img836.imageshack.us/i/mix070.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5278/mix070.jpg[/IMG][/URL] 10)[URL=http://img237.imageshack.us/i/mix071.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1262/mix071.jpg[/IMG][/URL] 11)[URL=http://img835.imageshack.us/i/mix072.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4114/mix072.jpg[/IMG][/URL]
  6. 5)[URL=http://img163.imageshack.us/i/mix040.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1134/mix040.jpg[/IMG][/URL] 6)[URL=http://img718.imageshack.us/i/mix046.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3726/mix046.jpg[/IMG][/URL] 7)[URL=http://img707.imageshack.us/i/mix047.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8365/mix047.jpg[/IMG][/URL] 8)[URL=http://img94.imageshack.us/i/mix068.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4075/mix068.jpg[/IMG][/URL]
  7. 1)[URL=http://img706.imageshack.us/i/mix007.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9749/mix007.jpg[/IMG][/URL] 2)[URL=http://img695.imageshack.us/i/mix024.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6571/mix024.jpg[/IMG][/URL] 3)[URL=http://img824.imageshack.us/i/mix029.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4841/mix029.jpg[/IMG][/URL] 4)[URL=http://img827.imageshack.us/i/mix033.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3867/mix033.jpg[/IMG][/URL]
  8. Tez tak uwazam ,ze Malio nie moze isc byle gdzie chłopak ma swoje humorki.Byłam dzisiaj ze znajomym na spacerze z cała 4 i poprosiałam go dosłownie zeby przytrzymał psiaki na 2 min musiałam skoczyc z pola za nami gdzie wypasam konia do domu po karte pamieci do aparatu.Wracam patrze a znajomu trzyma sie za nadgarstek-A Mailo wscieklizna ze wzgledu ze go nie wziełam ze soba próbował w kazdy sposób uwolnic sie ze smyczy i go dziabnoł,ale na szczescie sie nic nie stało.Dziwi mnie jedno do mnie Mailo nigdy nie skoczył z zebami ,ale do mamy sie zdarzyło kilka razy i teraz do znajomego.On ma taki specyficzny charakter wybiera sobie ludzi..Jak kogos lubi przychodzi i daje mu łapke jak nie lubi to mu wara chodzi odrazu.
  9. Zrobiłam narazie kilka ulotek,czesc dodam teraz 2 pod wieczór. [URL="http://img690.imageshack.us/i/aaulotka.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7695/aaulotka.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/gotowe2.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9767/gotowe2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img299.imageshack.us/i/mailo11.jpg/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/927/mailo11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img832.imageshack.us/i/mailoulotka3.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7492/mailoulotka3.jpg[/IMG][/URL]
  10. Pytanie za 100pkt kto jest odpowiedzialny za Maila i oddał go do mnie na DT?Bo myslałam,ze Dogo,ale chyba to Ty jestes Jostel5 ?
  11. Tosie juz nie szczekaja pierwsze dni tylko szczekały wiadomo nowe otoczenie ktos sie w nocy za sciana kreci(dostawcy od 4 rano) wiec byli czyjni,ale nie tylko oni inne psy co miałam wczesniej na dt/ds tak samo reagowały. Panstwo sie nie odezwali puki co mysle,ze nie ma sesu nalegac jak sie namysla to sie odezwa ja nie to ... ja nie bede sie prosic!! Tosiek sie własnie zbudził i lata za mucha to u niego jest masakryczny nawyk,bo potrafi ni z tad ni z owad nagle na mnie wskoczyc bo mucha... Obecnie koncze obrabiac Toskowe ulotki,wiec jutro pod wieczór,a nawt bardziej w nocy wrzuce. Po weekendzie mam zmiar napasc na Wrocławskie sklepy i poprosic o wywieszenie.
  12. Tosie juz spia Tosia pod kołdra mi na kolanach,a Tosiu z boku na poduszce i co chwilke sobie pochrapuje :)Tosiu załapał komede siad ,lezec,zostan(jeszcze czasmi mu niewychodzi)Tosia załapałą siad i daj łape.
  13. Ja i tak mam wszystkie pieniadze wypłacone z konta i trzymam w domu.Wczesniej nie robiłam przelewów z konta bo nie mam tolkena sciagnietego.Poprostu jak moj ojciec w pracy ma przerwe sniadaniowa to jak musi jedzie do banku i z kwitka opłaca tam pobieraja 0,50 gr za przelew to juz wrazie czego wezme na siebie bo to nie majatek. \ A temat płotu poruszyłam tylko dla tego,ze jestem po wypadku i w dalszym ciagu wszystkie pieniadze wciskam w badania i leki.Leki bede brac prawdopodobnie jeszcze do konca miesiaca pózniej tylko przeciw padaczkowe.no i zostanie mi juz sama rechabilitacja ale to dopiero za 1-2 ja rozpoczne.Obecnie przy psiakach,a moze bardziej przy oporzadzaniu pomaga mi Pani Dorotka rózniez na zabój zakochana w psiakach ma 2 swoje :)Jeden domowy 2 podwórkowy,ale jak chce to tez moze wejsc do domku :)
  14. Cioteczki,prosze o lukniecie i skometowanie...[url]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-(P%C5%82atny)-Okolice-Wroc%C5%82awia!!-Brak-miejsc-[/url]!!!
  15. Dogo tez,jestem na Tak za allegro. link do mojego watku...[url]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-(P%C5%82atny)-Okolice-Wroc%C5%82awia!!-Brak-miejsc-[/url]!!! 2) sprawa chciała bym ,zeby ktos przejął finase Mailo. tz te pieniadze co sa u mnie niech juz zostana opłace z nich jakies ,allegro,i inne ogłoszenia oraz dt wrazie gdyby było jeszcze potrzeba ,ale juz nowe deklaracje ,zeby zbierał ktos inny.Ja niestety przez to co opisałam w watku dt nie mam nawet jak sie ruszyc poza dom.
  16. Z utesknieniem czekałam ,az ktos w koncu sie odezwie... Mailo ma 10 wystawionych ogłoszen przezemnie wczoraj dzwoniła jakas pani z Jeleniej Góry prosiła o adres i ma w tygodniu podjechac zobaczyc czy Mailo zaakceptuje sie z ich psem. Mailo z Toskami zyje dobrze,ale powstał mały problem ktory zaraz porusze w watku mojego dt.Mam nadzieje ,ze tam lukniecie.
  17. Jutro-co-postaram-sie-zmajstrowac-zeby-dodac-fotki,albo-w-piatek.Na-ta-chwilke-popsula-mi-sie-spacja:(a-bez-niej-jak-bez-reki...Pieniazki-na-toski-dzisiaj-doszly-musialam-dzwonic-na-posterunke-i-sie-pytac(co-i-jak-opisane-w-temacie-Maila-bo-tam-jestem-skarbnikiem)...Tosia-juz-spi-pod-kolderka-a-tosiu-wypruwa-flaki-misiowi:)
  18. Prosze szybciutko o zdjecia Tosków i tekst do ogłoszen bo bede drukowac ulotki :) na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. [quote name='BUDRYSEK']dalej nie wiem co z tym antybiotykiem Toska?[/QUOTE] Wziął tylko ten to co zalecił wasz wet.Moj wet ogladał Toska 3x juz i powiedział by go tylko przemywac riwanolem stosowałam sie do wskazówek i Tosiowi sie wygoiło.Moj wet jest taki ,ze jak nie widzi powodu to nie szpikuje psa lekami.Tym bardziej ,ze Tosiek jest zywiołowy i je za 2 :) Wiec moge powiedziec z reka na sercu ,ze z Toskiem wszystko w porzadku.Ranka po kastracji znikła opuchlizny nie ma.
  20. Toska conieco juz sie wygoiło ładnie i nie ma sladu po kastracji prakycznie.Toski od rana rozrabiaja na podwórku tylko na obiad zeszły do domu.Pogoda wprost przepiekna.
  21. Ja w białe buty,czarne spodnie,i koszule w paski oraz miałam okulary :P
  22. Moze,ona tak od samego poczatku jak przyjechała to posikiwała.Jestem w telewizji z dzisiejszego happeningu na TVN24 puszczaja nas na przemian z Warszawa :)Kto mnie w miare zna chodzby z nk to mnie odrazu rozpozna :)
  23. Jestem TVN24 puszczaja nas co godzinke :)na przemian z Warszawa... Jestem w czarnych spodniach,koszuli w paski i okularach :)Kto mnie zna ten mnie napewno wychwyci odrazu :)
  24. Tosia czesto sika na spracerch i zdarza jej sie tez w domu w kilku miejscach ,,nasikac,,tz sa to małe plamki nie kałurze. Mnie dzisia na happeningu tak zawiało,ze ledwo zyje.A to wszystko przez to ,ze nie chciałam zaklejac ucha:(a był silny wiatr.Toski juz po kolacji zaraz ja jeszcze zjem spacerek i lulu.
  25. [quote name='Dogo07']Paju, to skoro lepiej żeby pieniążki nie wpływały na to konto to może trzeba pw wysłać do tych osób co wpłacają miesięcznie żeby już tam nie wpłacały. Tylko w takim razie to gdzie teraz będą pieniążki wpłacać ?[/QUOTE] Ja dopier o 16 wruciłam i sie prawie powyrabiałam juz ze spacerkami z psiakami.Jutro postaram sie podjechac do jakiegos banku to powysyłam nowe dane.Ale nie obiecuje ,ze na 100% załorze jutro konto bo od 4 dni normalnie nogi w tyłek mi wchodza z pracy :)
×
×
  • Create New...