Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Anula , dziękuję za zaproszenie do Dyzia :) popełniłam bazarek :) i w związku z tym zapraszam wszystkie cioteczki serdecznie , bo połowa dochodu będzie przeznaczona dla Dyzia ! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251989-Po-ciuchy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-!-Dla-Kajko-i-Dyzia-do-2-kwietnia-godz-21[/url] zaglądnijcie , kupcie coś lub choć podnieście od czasu do czasu !!!
  2. [quote name='Toska1']Melduję się u Bakusia :) jak tylko dostanę adres,wysyłam Arthryl dla Bakusia ![/QUOTE] przesyłka dla Bakusia poszła dziś poleconym :) głaski dla psiaka !
  3. [quote name='Dorothy']Pipka mała już dużo mniej sika, tzn co godzinie, dwie anie co 15 minut :-p i pilnuję jej i chodzi bez pieluchy, a z pielucha tylko w nocy i jak wychodzę.[/QUOTE] no to niby lepiej :) ale jednak jakiś powód tego siooorania musi być,to nie jest normalne przecież :) ja bym szukała dalej przyczyny :) głaski dla Pudlisi :loveu:
  4. Melduję się u Bakusia :) jak tylko dostanę adres,wysyłam Arthryl dla Bakusia !
  5. nieaktualne
  6. Też zaglądam z zaproszenia , cudny psiak !
  7. i ja jestem z zaproszenia :)
  8. Pan Kot ozdrowiał :multi: a ja Twoja noga po upadku ? mam nadzieję,że lepiej, choć wiem że stłuczenia długo bolą ... zdrówka nieustannie !!!
  9. a co tu tak cichutko ? martwimy się o Was !
  10. Witam , zdrowia życzę i tez chociaż podniosę :)
  11. [quote name='b-b']Co u Was nowego?:)[/QUOTE] no właśnie :lol: jakieś wieści od Mrówkojada by się przydały !
  12. [quote name='Dorothy']i co to da o czym swiadczy wynik i jak to sie leczy?[/QUOTE] nie potrafię Ci powiedzieć dokładnie,wiem,że jeśli wszystko jest ok, to tego stosunku białka do kreatyniny nie da się oznaczyć -jeśli jest oznaczalny to coś jest nie tak .Mam wetkę, której ufam całkowicie ,prowadzi moje zwierzaki od lat .Podawałam Tofisiowi wtedy Piroxicam i wszystko ustąpiło. [URL]http://www.laboklin.pl/pdf/pl/wetinfo/aktualnosci/2009_02_schorzenia_nerek.pdf[/URL] tu jest nieco o schorzeniach nerek
  13. [quote name='Dorothy']no pewnie ze zrobimy, juz milion innych zrobilismy, plus stale jemy renal, czyli co trzeba zlecic? badanie szczegolowe bialko i kreatynina?[/QUOTE] stosunek białka do kreatyniny
  14. u nas też w zwykłym badaniu moczu nic nie wyszło skoro szukacie przyczyny, może warto próbować ? w końcu to tylko parę złotych za badanie .
  15. Przy podobnym problemie z częstym i duuużym sikaniem u mojego psiaka wetka zleciła nam badanie moczu-stosunek białka do kreatyniny . wyniki okazały się niedobre ,po przeleczeniu wszystko ustąpiło . Nie wiem jak szczegółowe robiliście badania ,może na to warto zwrócić uwagę ?
  16. O matko :-o, jakaś czarna seria Was dopadła... zdrówka życzymy, trzymajcie się ! Pan Kot niech głos odzyska :kociak:, Norkowej operacji się nie bójcie -wszystko będzie dobrze ! A Twoje obolałe kosteczki niech przestają boleć :Rose: :buzi:
  17. [quote name='kasiaprzystał']A właśnie że nie jest kwadratowy :evil_lol: ma nawet piękne wcięcie w talii :eviltong: Poważnie :p Na zdjęciach taki okrągły wyszedł chociaż apetyt ma ogromny ale ruchu też nie mało ;) [/QUOTE] bo Liderek na razie zrobił masę ,a teraz dopiero jak zabierze się za rzeźbę, to wcięcie w pasie się uwydatni :evil_lol:
  18. Piękne spacery sobie robicie :) pozdrawiamy i głaski dla Norka :loveu: idę zajrzeć na wątek z linku :lol:
  19. [quote name='jotpeg']patrzę na piękne, słonecznie Liderkowe foty i myślę, ze on ma lepiej na tymczasie niż niejeden w domu...[/QUOTE] a wiesz,że pomyślałam podobnie :evil_lol:,bo na zdjęciach wygląda na dobrze karmionego i zadowolonego z życia :evil_lol: oby jeszcze tylko zdrówko mu dopisywało, to czego więcej chcieć ....należy się chłopakowi po tylu latach w schronisku !!!
  20. Mam do oddania 27 saszetek Arthrylu (glucosamini sulfas)-ważne do końca marca 2014 nie wiem, czy to się nadaje dla psiaków ,jeśli tak,to jest do wzięcia-szkoda żeby się zmarnowało. proszę o info na PW ,z linkiem do wątku psiaka :)
  21. [quote name='Avilia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo prosimy o głosy na naszą Fundację![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Należy wybrać - ŚLĄSK - JANKOWICE - ZWIERZĘCA ARKADIA![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Głosy oddaje się codziennie jeszcze przez 8 dni, bardzo prosimy o pomoc - gdyby udało nam się zaliczyć do pierwszej 10 otrzymalibyśmy wsparcie dla naszych zwierząt! [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco/app_293130837399609[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE] może jeszcze ktoś pomoże ?
  22. [quote name='Avilia'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo prosimy o głosy na naszą Fundację![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Należy wybrać - ŚLĄSK - JANKOWICE - ZWIERZĘCA ARKADIA![/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Głosy oddaje się codziennie jeszcze przez 8 dni, bardzo prosimy o pomoc - gdyby udało nam się zaliczyć do pierwszej 10 otrzymalibyśmy wsparcie dla naszych zwierząt! [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco/app_293130837399609[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE] zagłosowane :) kto jeszcze pomoże ?
  23. [quote name='Korenia']Uwielbiam czytać Twoje opisy Neris :loveu: Cudo ;)[/QUOTE] [quote name='Olena84']Tak, Neris ma poczucie humoru;)[/QUOTE] Też zawsze czekam na opowieści Neris :lol: Maksio uroczy jak zawsze :loveu:
  24. Zapraszamy na wątek Dynia !!!
  25. Melduję się u Dynia :lol:
×
×
  • Create New...