Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. melduję się u psiaka:)
  2. śliczna sunia:)
  3. dexterka

    Barf

    dzięki za zdjęcia:) małe kawałki, do szkolenia się przydadzą i na wyjazdy. A jak smakuje psom?
  4. zaglądam dzisiaj a tu takie wspaniałe wieści:) Trzymam kciuki za domek!!
  5. [quote name='szyszunia557']Z tego wszystkiego zapomniałam napisac, że[B] Maniek [/B]wybiera się do domku ! [B]Iwoniam[/B] zrobila dla nas wizytę PA, która wyszła bardzo dobrze - dom z dużym ogrodem, dobrze ogrodzony, rodzina z "doświadczeniem wyżłowym" sama po Manieczka przyjedzie aż z Krakowa. Gorączkowe przygotowania trwają. Przez weekend rodzina będzie poświęcać czas tylko dla [B]Mańka[/B].[/QUOTE] w końcu jakieś dobre wieści:) Dobrze,że Manieczek znalazł swój kawałek podłogi:P
  6. dexterka

    Barf

    PANBAZYL a możesz wrzucić zdjęcie tego suszu?:)
  7. ciągle myślę o o tobie jamniczku...
  8. [quote name='Ladymonia0610']Dziękuje:) Nr telefonu 510124836 Monika lub e-mail; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] zrobione:)
  9. [quote name='Kesja']Pokażę wam moje ostatnie wyroby :) : [IMG]http://i49.tinypic.com/11sjr7q.jpg[/IMG] [/QUOTE] KESJA Ty to sama zrobiłaś?? Piękne !! A gdzie kupiłaś taką tasiemkę z sowami?
  10. ja również zapisuję śliczny psiak i nie wygląda na takiego dziadziusia:)
  11. mogę zrobić jej ogłoszenie na wrocławskim gumtree i tablicy. Podaj tylko proszę nr kontaktowy:)
  12. takich informacji się nie spodziewałam. wyobrażacie sobie co on musiał czuć kiedy do niego strzelano??!! jaki wielki strach, ból i zwątpienie w człowieka:( czasami wstyd mi,że jestem człowiekiem
  13. matko do ciebie!! gdzie ja kastrowałam mojego Dextera??!!! Robiłam to pierwszy raz, zero doświadczenia.... On nie zostawał u weta tak długo jak Wasze, wet kazał mi go zabrać do domu zaraz po zabiegu. Nawet zapytałam czy nie powinien u niego całkowicie się wybudzić , a on na to, że chyba nie będziemy tu siedzieli 2h i,że lepiej będzie dla niego jak pojedzie do domu. Po przyjeździe był już prawie przytomny, nie mógł sobie znaleźć miejsca, odbijał się od ściany:( Na drugi dzień rano już normalnie wyszedł siusiu, apetyt mu dopisywał , może z dwa dni "uważał na siebie", a potem zaczął JEŚĆ!!!!!
  14. o matko jakie szkielety:( udostępniłam wydarzenie, zaprosiłam znajomych....
  15. jak tylko pojawią się zdjęcia zrobię Locie ogłoszenia:)
  16. taki młodzieniaszek , a już tyle cierpienia w życiu zaznał:(
  17. co za cudowne wieści :) od razu mam lepszy humor [IMG]http://i47.tinypic.com/30vixds.gif[/IMG]
  18. [quote name='Isadora7']Na pierwszy ogień zrobiłam newsa z prośbą o pomoc i danymi Greya. Jak dla mnie niwazny parasol, ważne ze jamnikówi trzeba pomóc. Oczywiście zaraz poleci na nasz FanPage > [URL]https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA[/URL] i na nasza grupę > [URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL] Tutaj news > [URL]http://jamniki.eadopcje.org/start[/URL] [/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/11toopi.gif[/IMG]
  19. [quote name='Justyna Lipicka']dexterka mnie zaprosiła, ale niestety finansowo nie pomogę...teraz najważniejsze RTG i utrzymanie nivalinu (czytałam że jest podawany)[/QUOTE] dzięki ,że jesteś:)
  20. czy ktoś mógłby założyć mu wydarzenie na fb? Frodo- bardzo ładnie:)
  21. porozgłaszałam małego gdzie się dało:(
×
×
  • Create New...