Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. [COLOR=#000000][B][SIZE=4][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]Przepraszam za off[/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#000000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] Sparaliżowany młodziutki jamniczek błaga o pomoc:( [/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235162-Sparali%C5%BCowany-jamniczek-b%C5%82agamy-o-pomoc[/url]
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126347-szyszunia557"][B]szyszunia557[/B][/URL] nic się nie martw, zaraz po pracy zabiorę się za rozsyłanie wątku:) Zobaczysz damy radę!!!!!!
  3. [quote name='iwoniam']dam znać po :)[/QUOTE] dziękuję kochana:)
  4. [quote name='Foksia i Dżekuś']Kraków jest bardzo duży, napisz jaki to rejon[/QUOTE] już znalazłam chętną osobę:)
  5. teraz tylko musimy trzymać kciuki za pomyślność wizyty:) [IMG]http://i49.tinypic.com/3346c87.jpg[/IMG]
  6. Ja również dorzucę 10zł , chociaż tyle mogę zrobić:(
  7. moja droga zaraz Ci kogoś doświadczonego znajdę na pa:)
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Duże-niemłode-cielę-lubiące-koty[/URL] Macie jakiegoś kandydata?? PS Czy ktos poznaje tego kudłacza po lewej?? :P [IMG]http://i46.tinypic.com/2wqyebn.jpg[/IMG]
  9. [quote name='szyszunia557'][B]Blackgerl [/B]jeszcze raz bardzo Ci serdecznie dziękujemy :loveu: za wizytę !!![/QUOTE] a jak wypadła wizyta??
  10. [quote name='Czoko']Zapraszamy do udziału w konkursie KrakVet! W tym miesiącu głosujemy na [COLOR=#800080][B]Kociarnię Schroniska w Opolu[/B][/COLOR]! Wątek dotyczący PAŻDZIERNIKA jest tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225806-KrakVet-w-październiku-głosujemy-na-kociarnię-schroniska-w-Opolu!?p=19832356#post19832356[/URL] Wydarzenie na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/328103623954408/[/URL][/QUOTE] zagłosowane:)
  11. [quote name='Dol Blathanna']Mango wrócił.[/QUOTE] ojj ten psiak nie ma szczęścia:( co się stało?
  12. super!! mam nadzieję, że tym razem będzie to domek NA ZAWSZE!!!
  13. a gdzie kupujesz?? ja chyba mieszkam w miejscu gdzie znalezienie taniego mięsa dla psów graniczy z cudem...
  14. a ja polecę ecokarmę ze śląska. raz w miesiącu dowożą też w okolice Opola i do Wrocławia. fajne mięsko, moje psy się zajadają [url]http://www.ecokarma.pl/index.php[/url]
  15. a on mi strasznie przypomina jakiegoś rasowca, ale za cholerę nie mogę sobie nazwy przypomnieć:(
  16. do jakiej rasy podobny jest ten pies?? http://tablica.pl/oferta/iwo-wspanialy-przyjaciel-przygarnij-go-ID1Bryn.html
  17. [quote name='NatiiMar']Tak wyglądają nasze popołudnia: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TeUWhqi0kgk&feature=youtu.be[/URL] polowanie na Dhorka:)[/QUOTE] wow jestem pod dużym wrażeniem zwinności i szybkości Łapka!!!!!
  18. Alfik wypił guinnessa i szaleje:) [IMG]http://i45.tinypic.com/24wg8xh.jpg[/IMG]
  19. odświeżę nieco wątek, bo niestety Iwo w dalszym ciągu szuka nowego domu!!! Aktualnie pies przebywa w hoteliku Chata Leona, gdzie przeszedł szkolenie i jest w pełni gotowy do adopcji. Nowe zdjęcia iwusia [IMG]http://i50.tinypic.com/34hjepe.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2a9yyck.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/a84d1.jpg[/IMG]
  20. my mamy aport pływający Dummy 2 lata temu sprowadziłam go sobie z Uk, bo był dużo tańszy. Kilka dni temu widziałam go na allegro w cenie ok 20zł :) [url]http://www.amazon.co.uk/Karlie-Aqua-Dummy-Neoprene-Retrieve/dp/B00140IYGM[/url] Kiedyś zamawiając suchą karmę dostałam jako gratis pływającego żółwika [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/plywajace/zabawki_neoprenowe/233931[/url] Też bardzo fajny, ale dla moich psów nieco mały, one lubią coś porządnego trzymać w paszczy.
  21. Dropek jest cudowny:) Ma jakieś ogłoszenia?
×
×
  • Create New...