-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
[COLOR=#000000][B][SIZE=4][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]Przepraszam za off[/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#000000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] Sparaliżowany młodziutki jamniczek błaga o pomoc:( [/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235162-Sparali%C5%BCowany-jamniczek-b%C5%82agamy-o-pomoc[/url]
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
dexterka replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126347-szyszunia557"][B]szyszunia557[/B][/URL] nic się nie martw, zaraz po pracy zabiorę się za rozsyłanie wątku:) Zobaczysz damy radę!!!!!! -
[quote name='iwoniam']dam znać po :)[/QUOTE] dziękuję kochana:)
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Kraków jest bardzo duży, napisz jaki to rejon[/QUOTE] już znalazłam chętną osobę:)
-
nieaktualne
-
[quote name='Czoko']Zapraszamy do udziału w konkursie KrakVet! W tym miesiącu głosujemy na [COLOR=#800080][B]Kociarnię Schroniska w Opolu[/B][/COLOR]! Wątek dotyczący PAŻDZIERNIKA jest tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225806-KrakVet-w-październiku-głosujemy-na-kociarnię-schroniska-w-Opolu!?p=19832356#post19832356[/URL] Wydarzenie na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/328103623954408/[/URL][/QUOTE] zagłosowane:)
-
a gdzie kupujesz?? ja chyba mieszkam w miejscu gdzie znalezienie taniego mięsa dla psów graniczy z cudem...
-
a ja polecę ecokarmę ze śląska. raz w miesiącu dowożą też w okolice Opola i do Wrocławia. fajne mięsko, moje psy się zajadają [url]http://www.ecokarma.pl/index.php[/url]
-
a on mi strasznie przypomina jakiegoś rasowca, ale za cholerę nie mogę sobie nazwy przypomnieć:(
-
do jakiej rasy podobny jest ten pies?? http://tablica.pl/oferta/iwo-wspanialy-przyjaciel-przygarnij-go-ID1Bryn.html
-
ŁAPEK, bez łapy, ale z ogromnym sercem.MA DOM!
dexterka replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[quote name='NatiiMar']Tak wyglądają nasze popołudnia: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TeUWhqi0kgk&feature=youtu.be[/URL] polowanie na Dhorka:)[/QUOTE] wow jestem pod dużym wrażeniem zwinności i szybkości Łapka!!!!! -
Alfik wypił guinnessa i szaleje:) [IMG]http://i45.tinypic.com/24wg8xh.jpg[/IMG]
-
odświeżę nieco wątek, bo niestety Iwo w dalszym ciągu szuka nowego domu!!! Aktualnie pies przebywa w hoteliku Chata Leona, gdzie przeszedł szkolenie i jest w pełni gotowy do adopcji. Nowe zdjęcia iwusia [IMG]http://i50.tinypic.com/34hjepe.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2a9yyck.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/a84d1.jpg[/IMG]
-
my mamy aport pływający Dummy 2 lata temu sprowadziłam go sobie z Uk, bo był dużo tańszy. Kilka dni temu widziałam go na allegro w cenie ok 20zł :) [url]http://www.amazon.co.uk/Karlie-Aqua-Dummy-Neoprene-Retrieve/dp/B00140IYGM[/url] Kiedyś zamawiając suchą karmę dostałam jako gratis pływającego żółwika [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/plywajace/zabawki_neoprenowe/233931[/url] Też bardzo fajny, ale dla moich psów nieco mały, one lubią coś porządnego trzymać w paszczy.
-
Dropek jest cudowny:) Ma jakieś ogłoszenia?
-
Kaukaz – psie dziecko z połamanymi łapami . POMOCY !!!!
dexterka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
podrzucę chłopaka:)