-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Łiluś dzisiaj nakarmiony i dostał michę ciepłej wody :)[/QUOTE] [IMG]http://i45.tinypic.com/jgplvr.gif[/IMG] -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
planuję pojechać do suchego boru w niedzielę z plakatami. -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Łilusia:P -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
matko tyle śniegu dzisiaj u nas napadało... Igusiu gdzie ty jesteś? Moja koleżanka pracuje w galerii w Opolu od strony suchego boru. Napisałam właśnie do niej czy w tej galerii można porozwieszać plakaty. Czekam tylko na jej odpowiedź , a już później zmobilizuję ją do rozwieszania:) W końcu z niej też niezła "psiara" -
dziękuję wszystkim za odwiedziny. Oczywiście,że to mało czasu na znalezienie ds:( Ale ja mam nadzieję,że inne dt do tego czasu się znajdzie, fioletowy pies też szuka. O jamnikach pojawił się artykuł w gazecie wyborczej- dodatku opolskim oraz 24 opole. Link w pierwszym poście Jutro mam troszkę więcej czasu, więc obiecuje świeże fotki moich "grubasków"
-
Matylda i Ferdek szykują się na poniedziałek do operacji. Ferdyś pozbędzie się klejnotów, a matylda wielkiego guza na listwie mlecznej. Prz okazji zostanie wysterylizowana. Strasznie zaczął jej ten guz dokuczać, ciągle się drapie po nim, a ostatnio zaczęła się uginać na nogach i szurać nim po chodniku:( Na szczęście ich stan fizyczny już pozwala na operację. Poza tym bardzo się zmieniły nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Coraz bardziej garną się do mnie, zaczęły mi ufać i przychodzić na zawołanie:) Na początku po 10 min zwiedzania ogrodu wracały do kojca, bo na więcej nie miały siły. Teraz ciężko mi je tam zagonić:) Koty gonią jak cholera, a gdy zagonią je na drzewo siedzą , szczekają,nie chcą odpuścić. Trzeba im znaleźć dom bez kotów. Za to z psami super się dogadują.
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwstar58']I w Tobie cała nadzieja dexterko... Jeśli mogłabyś tam lub w okolicę podrzucić parę plakatów, to byłoby super.[/QUOTE] Tak jak pisałam, bardzo się postaram, choć będę miała pod opieką dwa jamniory po operacjach... Może do nich zajrzycie? Tylko nie przerażcie się zdjęciami: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236759-Dwa-zag%C5%82odzone-jamnikowate-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-maj%C4%85-dt-tylko-do-ko%C5%84ca-roku[/url] -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Gosia jesteś kochana:) Były jakieś telefonu w sprawie Willego? Zajrzycie do moich zagłodzonych jamników? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236759-Dwa-zag%C5%82odzone-jamnikowate-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-maj%C4%85-dt-tylko-do-ko%C5%84ca-roku[/url] -
Dżamal w typie dużego szwajcara szuka odpowiedzialnych opiekunów
dexterka replied to hekate811's topic in Już w nowym domu
odwiedzam mojego "sąsiada" -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
za każdym razem gdy tu zaglądam liczę na pozytywne wieści... -
dzięki ,że jesteście:) jak najbardziej mogą być adoptowane osobno. Matylda potrzebuje spokojnego domku, kilku krótkich spacerów dziennie, wartościowego jedzonka i rąk do głaskania. Natomiast Ferdek( tak mówią na niego moi domownicy) gdy nabrał już trochę sił zaczął szaleńcze zabawy z moim Alfem. A oto dowód: uwaga kiepska jakość:P <br>[video=youtube;7XnOJWjm3u0]http://www.youtube.com/watch?v=7XnOJWjm3u0&feature=plcp[/video]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dexterka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzycie do moich chudzin?? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236759-Dwa-zagłodzone-jamnikowate-nieszczęścia-mają-dt-tylko-do-końca-roku[/URL] [url]http://i50.tinypic.com/33za8fb.jpg[/url] -
[IMG]http://i45.tinypic.com/nb2iau.jpg[/IMG] Matylda [IMG]http://i45.tinypic.com/v5fg90.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/veaj2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a7ub1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/15z1k0n.jpg[/IMG] WIĘCEJ ZDJĘĆ [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki[/url]
-
Fundacja Fioletowy Pies: Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla tych dwóch piesków. Kiedy otrzymaliśmy mailowo ich zdjęcia załamaliśmy ręce (fot. gdzie pieski są za kratami). Ich historia "dobiła" nas jeszcze bardziej. Jeden z psów trzymany był na łańcuchu przy budzie, drugi w jakiejś komórce. Ich właścicielka wyjeżdżając za granicę zadzwoniła do urzędu gminy, żądając że albo psy zostaną od niej zabrane albo one je po prostu wyrzuci na ulicę. Urząd wziął psy pod swoją opiekę, ale nie mogąc zapewnić im odpowiednich warunków zwrócił się do nas o pomoc. My, widząc na zdjęciach straszliwie chudego rudzielca i siwą staruszkę, nie mogliśmy odmówić. Dzięki niezastąpionym Magdzie i Kubie, którzy zaoferowali im tymczasową opiekę, w ubiegły piątek pieski przyjechały do nas. W rzeczywistości wyglądają jeszcze tragiczniej niż na zdjęciach. Na rudym piesku spokojnie można uczyć się anatomii, a sunia, mimo że jest korpulentnej budowy i aż tak tego po niej nie widać, jest również mocno niedożywiona. Sunia dostała na imię Matylda. Ma około 10 lat. Jest bardzo zaniedbana, ma liczne guzy na listwie mlecznej i jak dojdzie do siebie będzie czekała ją operacja ich usunięcia. Piesek ma na imię Franio. Został oceniony na około 5 lat. Jest bardzo mocno niedożywiony. Ma poranione "klejnoty" i otarcia na łapach, prawdopodobnie od podłoża na którym przebywał. Pieski są bardzo miłe, przyjacielskie, garną się do ludzi, podczas wizyty u weterynarza cierpliwie znosiły wszystkie zabiegi. Na najbliższy miesiąc mają zapewnioną bardzo dobrą opiekę. Później będą musiały zmienić swoje tymczasowe miejsce i bardzo prosimy o pomoc dla nich! tel. 664 332 220 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ich wątek na fb [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.440137379382790.104114.138605206202677&type=1[/URL] Więcej zdjęć [URL]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki[/URL] Psy przebywają u mnie na dt w warunkach kojcowo- budowych. Niestety po nowym roku wyjeżdżam na dwa miesiące i do tej pory musimy znaleźć im nowy dt/ds Tak wyglądały jeszcze pod opieką gminy: [IMG]http://i46.tinypic.com/2d7zm35.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24g0dxg.jpg[/IMG] Zdjęcia po przyjeździe do nas: Franio [IMG]http://i47.tinypic.com/287zwra.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24fzc53.jpg[/IMG]
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
wczoraj rozmawiałam z dziewczyną spod Opola, która miała do mnie przywieźć psa na dt i podczas rozmowy okazało się,że mieszka blisko Suchego Boru i będzie miała na uwadze zaginięcie Igi. Rodzinka jej pracuje w nadleśnictwie w tym rejonie , więc obiecała wysłać ojcu ogłoszenie suczki, aby porozdawał leśniczym. Ma też zadzwonić do znajomej która tam mieszka i poprosić ją o przekazywanie informacji. Z całych sił postaram się na weekend tam pojechać. W tygodniu nie dam rady:( Fundacja z Opola w zeszłym tygodniu dzwoniła do osoby z Suchego Boru, która adoptowała od nich psaz pytaniem czy widzieli gdzieś ogłoszenia bądź czy widzieli suczkę. Niestety ani widu ani słychu. Karmelcia chyba jak chodziła od domu do domu po całej wsi to ich ominęła. No i iich dzieci, które wolny czas spędzają biegając po wsi też ogłoszenia jakoś przegapili.... -
akis czas temu robilam dorze ogloszenia i dzisiaj dostałam maila. moglby ktoś odpisac, bo ja nie znam suczki? [B][email protected][/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/y3jt/"]Ogłoszenia tego użytkownika [/URL] Proszę napisać mi kilka słów o Dorze: kim są rodzice ( rzeczywiście lub przypuszczalnie) - na zdjęciach jest rozwichrzona i rozbiegana, więc trudno mi nawet ocenić jej wielkość. Zależy mi na bardzo łagodnym psie, który żyje w przyjaźni z innymi psami i kotami, no i rzecz jasna -z ludźmi. Jakie Dora ma przyzwyczajenia, na co reaguje niepokojem lub agresją? Czy jest pojętna i posłuszna? Czy jest po jakichś przejściach? Czy umie zachować czystość i czy nie niszczy ,gdy zostaje sama? Pytam, bo Dora przypomina troszeczkę naszą suczkę, która odeszła 2 lata temu. Nie wiem, czy chcę znów mieć psa i w perspektywie kolejne rozstanie ( psy jednak żyją krócej niż my), ale odruchowo reaguję, jeśli widzę jakieś podobieństwo, a ogłoszenia o psach do adopcji przeglądam regularnie od jakiegoś czasu. Niczego więc nie przesądzam,przyszłość pokaże, co się wydarzy. Serdecznie pozdrawiam. Katarzyna Jak widac babkla niezdecydowana, ale moze warto odpisac...