Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. wchodzę tu prawie codziennie licząc na dobre wieści:(
  2. dziękuję wszystkim za przybycie, dobre rady i ogłoszonka:) Gosia jak on się dogaduje z innymi psami?możesz go też sprawdzić na koty??
  3. [quote name='kizimizi']dexterka jestes zapewne Sylwia z meili?[/QUOTE] nie:) [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.385994771476010.88639.100001964716636&type=1[/URL] ta brzydka baba z komentarzy to ja:)
  4. [quote name='AgusiaP']jestem na zaproszenie dexterka noce już takie zimne... biedaczek:-([/QUOTE] dziękuję,że jesteś:) razem może nam się udać ściągnąć tutaj dt dla Willego:)
  5. dalej nic? zaczęły się u nas przymrozki i nawet moje psiaki ( 25 i 38kg!!) wieczorem szybko zwiewają do domu! nie chce nawet myśleć jak się czuje igunia:placz:
  6. zrobię mu ogłoszenia. te same dane kontaktowe co u wesołka?
  7. [quote name='kora78']aaa, wiec to Ty? a to podziękować, podziękować :))))))))))))))) myslalam,ze kizi na gumtre oglaszala go.[/QUOTE] może kizi też go ogłaszała, mniejsza z tym kto, ważne ,że młody grzeje tyłek w ds:) a ten mały , mega chudy pies to też od Was?? [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.386146558127498.88665.100001964716636&type=1[/url]
  8. willy dzisiaj też myślę o tobie:)
  9. [quote name='kora78']Wesolek juz w ds, we wroclawiu. na biskupinie, poker robila wizyte. przeciez pisalysmy wszystko, no co wy tu mieszacie.? panstwo go na gumtree wypatrzyli. nie na fb. [/QUOTE] nikt nic nie miesza, ja zobaczyłam go na fb, zrobiłam mu ogłoszenia na gumtree i tak o to pojechał do domciu:) na fb zobaczyłam info , że jest chętny domek- przyszłam tu się upewnić. ot całe mieszanie:P
  10. trafiłam tutaj z fb,żeby się upewnić,że Wesołek na pewno jedzie do nowego domu!! Widzę,że tak:) Chyba nigdy nie miałam takiego szybkiego odzewu na moje ogłoszenia:) no i w końcu z tym tygodniu jakaś dobra informacja. aha dajcie znać jak już NA PEWNO będzie w domku, to usunę ogłoszenia.
  11. Dziękuję Ci bardzo,że tak o niego dbasz.Będzie mu na pewno cieplej. Strasznie się martwię o tego dziadka:(
  12. czy ja na dobry wątek trafiłam?? Czy ja widzę na zdjęciu jak Frodo STOI i chłepcze wodę??? JUPI JUPI JUPI!!!!!!
  13. Gosiu jeśli dzisiaj go odwiedziłaś to daj znać jak się czuje
  14. nescca dziękuję Ci i Twojemu mężowi za to co zrobiliście dla Frodusia:) Na pewno to dobro wróci do WAS:) czekamy na wiadomości od doktora
  15. froduś myślami jestem z Tobą. z nerwów przechodzą mnie co chwilę dreszcze... o której psiak mniej więcej będzie w Grudziądzu??
  16. psiak jest w łowiczu? Trzeba zacząć go ogłaszać, chętnie pomogę:) Potrzebuję dane kontaktowe
  17. ja również mam taką nadzieję:) wrzucę go jeszcze na fb do "starsze psy do adopcji"
  18. znalazłam stronę transportowa dla psów i kotów na fb [url]http://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/url]
  19. zrobiłam już dwa ogłoszenia na sosnowiec, ale zaraz napiszę do Gosi i najwyżej szybko zmienię miasto:)
  20. w googlach znalazłam ,że to dzielnica sosnowca zgadza się? Na sosnowiec go ogłaszać?
  21. nie mogę przestać myśleć o tym staruszku:( on przebywa w katowicach? Zrobię mu ogłoszenia
  22. [quote name='Lotty']Zapisuję wątek. Też chętnie się dowiem.[/QUOTE] ja też zapiszę
  23. matko siedzę jak na szpilkach!! nic nie wiadomo?
×
×
  • Create New...