-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
schron , fundacje z opola, firma gabi oraz fundacja sos dla zwierząt w chorzowie powiadomieni -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
a czy są jakieś zdjęcia Igi z dt?? Może faktycznie od razu zwiała.. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
skontaktowałam się z fundacją sos z chorzowa, gdzie nieraz trafiają psy przechwycone przez GABI. Wysłałam im zdjęcie, ale niestety nie mają u siebie Igi. Fundacja ma się jeszcze dodatkowo skontaktować z tą firmą , aby przesłać im zdjęcie suczki. No i oczywiście gdyby się Iga pojawiła dadzą znać -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
inne województwo , ale sąsiednie i już tu było pisane ,że GABI nieraz zawozi psy do SOS w Chorzowie Trzymam Kciuki!! -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
mnie Willy też zalazł za serce:( A pomóc mu nie mam jak.. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']No właśnie... Co ja piszę... Ech... Ale jest wysłany e-mail z zapytaniem i zdjęciami Iguni. Oby to była ona...[/QUOTE] Ja do nich napisałam na fb -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
do chodzieży? w wielkopolsce? Może bardziej do chorzowa?? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Mam kilka rad od Madziek z Fioletowego Psa: Trzeba skontaktować się z firmą Gabi , z którą gmina ma podpisaną umowę na odławianie psów. Nie wiem tylko czy ktoś się kontaktował. Często też fundacja SOS zabiera od tej firmy psy do siebie - fundacjasosdlazwierzat.org -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.24opole.pl/586546,Zguby-Zaginela_suczka_w_Suchym_Borze_NAGRODA,ogloszenie.html[/URL] zrobiłam na lokalnej stronie, Paula95 podałam Twój numer -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Napisałam i wysłałam zdjęcie Igi do przytuliska w Brzegu. Kurcze kombinuje jak tam podjechać:( Mogę tylko w weekend , niestety w najbliższy weekend muszę wyjechać. Poprosiłam też koleżankę, która pracuje w opolu w dużej firmie , aby dowiedziała się czy nie pracuje tam ktoś z suchego boru bądź okolic , aby sprawdzić choć czy plakaty wiszą. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
w opolskim schronisku jej nie ma, bo wysłałam wczoraj maila, aby umieścili ją na stronie. Dzisiaj to zrobili i nie pisali,że mają choć podobnego psa. Ewelinaa jest z opola. -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Iga jest na stronie schroniska [url]http://schroniskowopolu.pl/category/zaginiony/[/url] też nie widzicie polskich znaków? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
napiszę do opolskiego schroniska , aby umieścili na swojej stronie info o idze oraz o nagrodzie za jej znalezienie. Potrzebuję nr kontaktowego edit: znalazłam takie ogłoszenie [url]http://tablica.pl/oferta/uwaga-zaginela-sunia-w-okolicach-opola-ID1Ovo3.html#5c69e410;r:12;s:[/url] czy ten nr podać w schronisku? -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
willy nie zapomniałam o tobie psiaczku:) ale masz piękny tekst i tyle ogłoszeń. ja w swoich też zmienię. Dziewczyny zobaczcie jakie nieszczęścia do mnie trafiły [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki[/url] -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
to już tyle dni... tracę nadzieję... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
dzwoniłaś na ten numer , który zamieściłam w poście wyżej? On nie działa? Mam szukać innego ? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
ja spróbowałabym jeszcze podzwonić po leśniczych, straży leśnej. Ostatnio , przynajmniej w "moim" lesie, naprawdę zwiększyły się leśne patrole. [h=2]Leśnictwo 04 Suchy Bór[/h][h=2]Leśniczy Waldemar Jahn[/h][h=2]Tel. 77421 96 24[/h] [url]http://www.pkt.pl/s/suchy_bor/552626/podlesniczowka_suchy_bor_nadlesnictwo_opole.html[/url] -
jak często i w jakich ilościach należy podawać barfującemu psu suplementy z wapniem? Jakie inne jeszcze podajecie?
-
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
willy gdzie twój cieplutki domek?? -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
dexterka replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
no i czemu wczoraj nie wygrałam w totka!!!!!!! czy wy też macie czasem wrażenie ,że to wszystko was przerasta, ta cholerna bezsilność??!! Czy może ja mam jakąś jeesienną deprechę? -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
dexterka replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
trafiłam tu z fb, matko całe życie w schronisku!! Musimy znaleźć dom!!!! -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
czy ktoś wie czy Iga ma porobione internetowe ogłoszenia?? może wrzucę ją na tablice.pl, gumtree i 24opole. Pisać o nagrodzie? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
za każdym razem gdy tu zaglądam liczę na dobre wieści..... -
Poszukuję domu dla Nelci- 1.5 rocznej suńki, która przez większość życia się błąkała [url]http://www.forum.soshusky.pl/viewtopic.php?f=52&t=1148&sid=d241435cba47877642114f0ba0925c3b[/url] [IMG]http://i45.tinypic.com/149tqg3.jpg[/IMG]