Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. Najpierw spacerek.... [IMG]http://i48.tinypic.com/14tu054.jpg[/IMG] a potem leniuchowanie.. [IMG]http://i47.tinypic.com/2q363rp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28chxtc.jpg[/IMG]
  2. Trochę zdjęć z dzisiejszego pływanka- a raczej prób... [IMG]http://i46.tinypic.com/2n81qir.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/hvqm3r.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ijhw6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/22dv1c.jpg[/IMG]
  3. U Mikuni wszystko ok:) Pani , która zainteresowana była adopcją póki co się nie odzywa, ale pisała wcześniej, że się przeprowadza początkiem maja. Mam nadzieję, że po prostu nie ma dostępu do neta, a nie ,że zrezygnowała nie informując mnie. Tak czy siak intensywnie Mikę ogłaszam , ale cisza kompletna. Chyba jest już na wszelkich możliwych portalach. A kolejne bidy czekają....
  4. [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Mika Plec:[/FONT] [FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]ok.3 lata [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6,5 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: opolskie- możliwa pomoc w transporcie [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: idealna do domu z dziećmi [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: ok- uwielbia zabawy zarówno z maleńkimi psami jak i z wielkoludami:P [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: ok- nie zwraca uwagi [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: nie niszczy gdy zostaje sama w domu, zachowuje czystość, gdy ma okazje biega jak szalona, gdy jej nie ma potrafi caly dzien wylegiwac sie na łóżku, la [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: przyjacielska, pozbawiona agresji, aktywno-kanapowa:) [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: [email protected] 695988940, [/FONT]664 332 220[FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225481-Mika-z-opolskiego-schroniska-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-nowego-domku!!!
  5. co tam słychać u piesków?? Grzeczne są? Może udałoby się przesłać jakieś zdjęcia?? Jestem strasznie ciekawa jakie piękności z nich wyrosły... Pozdrawiamy
  6. Już wszystko gra. Madziek skontaktowała się z Panem i wkrótce Gerda zamieszka w nowym domu:)
  7. [quote name='rita60']O widzę,że Alf zauroczył ciocię dexterkę;):lol:[/QUOTE] Ojj i to bardzo... Zresztą nie tylko mnie- cała moją rodzinę, zarówno ludzką jak i psią:)
  8. [video=youtube;7HUzQL1Apms]http://www.youtube.com/watch?v=7HUzQL1Apms&feature=youtu.be[/video]
  9. link to wydarzenia na fb nie działa- odsyła mnie do mojej listy wydarzeń. ooo Chróścice to jeszcze bliżej mnie. Będę się rozglądała. A w Chróścicach właściciele ogłoszenia rozwiesili?
  10. niestety bez zmian. Blady wkrótce jedzie na usg jamy brzusznej:(
  11. [quote name='ocelot']On jednak jest piekny:)[/QUOTE] On nie jest piękny on jest PRZEPIĘKNY!! Ciągle chce się przytulać i miziać. Rany pięknie się zagoiły, chłopak jest coraz pewniejszy siebie, bardzo grzeczny. Jedyny problem to to, że jest jeszcze nieufny w stosunku do obcych psów- najczęściej reaguje agresją. Nic dziwnego po tym co przeszedł. Ale gdy tylko powoli sie go przekona ,że nowy piesek równa się fajna zabawa to powoli i nieśmiało zaczepia pieska.W ogóle to Alfons uwielbia zabawy i zachowuje się jak kilkumiesięczny szczerior. Ocelot a znasz może jego historię? Jak trafił do schronu? Czy ktoś go w schronie szkolił?
  12. Majówkowe pozdrowienia od Alfa (niestety zdjęcia robione komórką) [IMG]http://i49.tinypic.com/taosna.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/3586qth.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/6rslrd.jpg[/IMG]
  13. podeślijcie linka do fb zaproszę znajomych z Opola i okolic
  14. mieszkam w okolicy, będę się rozglądała i powiadomię znajomych z Dobrzenia
  15. oj poduszeczek już różowych nie ma...myślę,że ciągłe bieganie i skakanie im zaszkodziło hehe
  16. Z Alfa jest niezły pies stróżujący- wieczorem jak zacznie szczekać tak szczeka do rana hehehe U nas na wsi jak jeden zacznie szczekać to już wszystkie zaczynają... On jest cudowny!! Uwielbia się tulić i pcha się na kolanka gdy tylko usiądę na ziemi, można z nim zrobić naprawdę wszystko, ale na obcych przy bramie potrafi naszczekać. No i nieco boi się obcych psów- zaczyna zapobiegawczo na nie szczekać i warczeć. Woli na zapas się postawić niż później oberwać. Ale nad jego pewnością siebie i swobodą w kontaktach z innymi psami będziemy pracować. W ogóle trzeba go wiele nauczyć, bo oprócz ładnego wracania na zawołanie nic nie potrafi. Miał tydzień odpoczynku więc pora aby brać się do roboty:P
  17. [h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226473-Znajdek-w-typie-jamnika-szorstkow%C5%82osego-pilnie-szuka-DT%21-Uratowany-teraz-pogryziony%21"]Znajdek w typie jamnika szorstkowłosego pilnie szuka DT! Uratowany teraz pogryziony![/URL][/h] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226473-Znajdek-w-typie-jamnika-szorstkow%C5%82osego-pilnie-szuka-DT!-Uratowany-teraz-pogryziony[/url]
  18. telefon nie ma simlocka. Podajcie mi proszę adres na który mam wysłać telefon.Postaram się zrobić to już jutro.
  19. dziękuję wszystkim za odwiedziny Alfika! [QUOTE=owczarek'ab;19020369]Dziękuję za zaproszenie. Jeszcze szorstkowłosego owczara to nie widziałam! :D:D Postaram się jak najszybciej zrobić mu ogłoszenia. Tekst wrzucać ten z pierwszego postu czy dostanę trochę inny? ;)[/QUOTE] Z ogłoszeniami chciałabym się jeszcze wstrzymać,by lepiej poznać Alfa, dowiedzieć się do jakiej rodzinny i warunków najlepiej pasowałby oraz trzeba go porządnie wyleczyć i wykarmić. Póki co apetyt ma dość średni.Wszystko inne jest ważniejsze od jedzenia. Alfons nie potrafi stanąć i zjeść tylko podjada po kilka chrupek i idzie, szczeka, bawi się , sika, goni kota... znowu kilka chrupek ... Chłopak ma chyba adhd :P No i nie będę ukrywać,że mocno cała rodziną zastanawiamy się nad powiększeniem naszej rodzinki wlaśnie o.......... ALFA!!! [COLOR=#ff0000][B] Ewo gonzales za chęci stworzenia bazarku serdecznie Ci dziękujemy! Na pewno niezwykle się przyda- chociażby na kropelki przeciwkleszczowe dla psiaka!!!! może tak otworzysz film [/B][/COLOR]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QKfBLRFP1Bs[COLOR=#ff0000][/COLOR]
  20. w połowie maja jadę do Nowej Rudy na dolnym śląsku zrobić PA w potencjalnie nowym domku Mikusi :mdrmed::mdrmed::mdrmed::mdrmed: Tymczasem zapraszam na wątek Alfa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226418-ALF-owczarek-szorstkow%C5%82osy-gn%C4%99biony-w-schronisku-przez-inn******-ju%C5%BC-w-DT[/url]
  21. [quote name='ocelot']Oj Alfik:) Bardzo dexterka Ci dziękuję za niego. Bardzo xle się stało, że on trafił do boksu Kapsla, Rogera i Gamy. To kochane psy osobno, razem... agresywne w stosunku do siebie i innych psów. A Alf to taka psia pierdółka.[/QUOTE] ojj Alf to straszna ciapa. nawet Mika już go sobie ustawiła... Ja w ogóle nie wiem jak on przetrwał w schronisku. do miski to chyba rzadko kiedy się dopychał. Ale ta jego piedółkowatość jest w nim niezwykle ujmująca.
  22. dexterka

    Metamorfozy

    ja dodam metamorfozę Alfa wyciągniętego ze schroniska w Tomaszowie Maz. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226418-ALF-owczarek-szorstkow%C5%82osy-gn%C4%99biony-w-schronisku-przez-inn******-ju%C5%BC-w-DT?p=19019744#post19019744[/url] Schronisko [IMG]http://i46.tinypic.com/netao0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8yexvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/a2rig0.jpg[/IMG] Fryzjer [IMG]http://i46.tinypic.com/2je90ki.jpg[/IMG] u mnie w dt [IMG]http://i50.tinypic.com/2mha9ow.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Ewelinaaa']Witam ciocię i wspaniałego Alfa. :) Świetnie na filmie prezentują się wszystkie psiaki. Alf to bardzo przystojny psiak, podejrzewam,że szybciutko znajdzie nowy domek, za co będę trzymać mocno oba kciuki :) Obiecuję, ze będe do was zagladać :)[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny. Na razie Alfika trzeba podleczyć i podtuczyć, bo straszny szkieletor z niego. Dzięki długiej sierści nie widać tego jak jest chudy... A później ruszamy z wielką kampanią reklamową psiaka:mdrmed::mdrmed:
×
×
  • Create New...